nocri17:47
alter_szu30:18
feeble42:33

WPROWADZENIE
Mecz pomiedzy obydwoma klanami zapowiadal sie bardzo ciekawie. mdt, zespol ktory utrzymuje sie w srodku tabeli podejmowal klan 3c, ktory do tej pory nie stracil ani jednej mapy. Mialem nadzieje, ze mdt wygra jedna mape z 3c i przejdzie tym samym do historii tej edycji plq2, jako pierwszy klan ktory wygral mape z 3c, a tym samym wykradl jeden punkt :). Dwukrotnie (dm5,7) by?o blisko, ale czegos zabraklo (szczescia ?)...

The Pits (q2dm5)
W tej edycji PLQ2, mdt rozegrali 4 mecze na dm5, wygrywajac dwa razy. 3c rozegra?o rowniez 4 mecze, ale wszystkie wygrali.
Pierwszy quad trafia w r?ce gracza 3c - lukaha. Drugi kluczowy item - ra - równie? w posiadaniu gracza 3c - feeble'a, który do konca meczu utrzyma pozycje i nie pozwoli na jej przej?cie. Chwil? po tym jak quad lukaha 'sie konczy', gracze mdt przejmuja baze quadow? :) i dzi?ki temu wychodz? na prowadzenie 16:8. mdtowcy zbieraja wiekszosc quadow, lecz gracze 3c dobrze sie bronia i przewaga mdt nie rosnie - utrzymuje staly poziom okolo +8 fragow. Kolo 7-9 minuty gry, 3c zaczyna niwelowac starty i w 9 minucie mamy remis - 43:43. Pierwsze quady drugiej polowy meczu w rekach graczy 3c. Dzieki dobremu wykorzystaniu powerupow wychodza na kilku-fragowe prowadzenie. Na szcz?scie gracze mdt nie stracili nadzieji na wygranie tej mapy i na 6 minut przed koncem meczu znowu remis- 64:64. Ostatnie 5 minut to kontrola i dobre wykorzystanie quadow przez 3c. mdt choc sie staralo nie moglo juz zagrozic dobrze strzezonemu quadowi. 3c wygrywa 114:78.
gracz mapy lukah

The Slimy Place (q2dm7)
mdt rozegrali 3 mecze na dm7, wygrywajac dwa razy. 3c rozegra?o tylko 1 mecz, ktory wygrali.
Pierwszy RA trafia w r?ce guandiego, ktory szybko biegnie na jego pozycje - RL, lecz broni juz tam nie ma ;p. mdt, dzi?ki dobrej kontroli pozycji na mapie, obejmuje prowadzenie, które po 3 minutach wynosi ju? +20 fragów. alter_szu zaczyna od wyniku -1 i biega z minusem okolo 5 minut, az do momentu w którym odbija RL i zabija kilku mdtowcow rakietnica. RA czesciej w rekach 3c, ktorzy dzieki temu itemowi niweluja straty az do poziomu -8 (po 10 minutach). Dobra kontrola RL (alter_szu) i RA (ace) skutkuje - 3c wychodzi na prowadzenie i powieksza ja z minuty na minute. Po 15 minutach roznica fragow to juz +22 na korzysc 3c. Na ostatnie 5 minut mapy, guandi odzyskuje RL, ale nie przynosi to (niestety?) zadnych zmian w wyniku. 3c wygrywa 173:139.
gracz mapy ace

Warehouse (q2dm8)
mdt rozegrali 4 mecze na dm7, wygrywajac trzy z nich. 3c rozegra?o równiez 4 mecze, wszystkie wygrywajac.
Pierwszy powerup - MGH - w rekach alter_szu... mdt wychodzi na prowadzenie, jednak na krótko. Po 5 minutach gry (dwoma fragami) prowadzi ju? 3c. Kontrola rejla i powerupow sprawia, ze przewaga 3c rosnie w szybkim tepie, po 10 minutach gry prowadza ju? 37 fragami. Od czasu do czasu pozycje rejla przejmuja gracze mdt, jednak nie sa w stanie jej utrzymac na dluzej... 3c wygrywa 142:75