alter_szu48:18
q2dm7
LEFTY32:46
alter_szu31:21

A wi?c przyszed? czas na mecz klanu Ds| i 3c. Po krótkich problemach wystawianiem sk?adu wybrali?my si? na serwer o nazwie Coolnet gdzie nie mia?em amina i nie mog?em kikac obsów za co przepraszam obydwa teamy.
Q2DM5.
Pierwsza maja by? mapa z tzw. m?ynkiem do kawy. Mecz wbrew oczekiwaniom bardzo wyrównany. Pocz?tek nale?a? do Ds., które przez d?u?szy czas prowadzi?o. Ciemne dusze posiada?y RA i dosy? skutecznie przeszkadza?y w wynoszeniu quadow graczom 3c. Przez pierwsz? po?ow? mapy wynik utrzymywa? si? o okolicy remisu. Kiedy gracze 3c wreszcie si? prze?amali i zacz?li wynosi? wi?kszo?? quadow , g?ównie przez altera. Odbili Ra,gdzie osiad? feeble i od tego momentu DS zacz??o si? skupia? na quadzie. Gdzie dalej skutecznie przeszkadzali graczom 3c. Lecz przewaga któr? by?o ra , gracze 3c dobrze wykorzystywali co pozwoli?o im na odskoczenie graczom DS. Najbardziej wyró?niali si? alter_szu zbieraj?cy quada oraz lukah railuj?cy DS. na walcu. I tak po 20 minutach wyrównanego meczu mamy zwyci?stwo graczy 3c 112:85, graczem mapy zostaje alter_szu za jego gr? na quadzie.

Q2DM6
Po bardzo wyrównanej dm5 przysz?a kolej na Lava Tomb. Tutaj Pocz?tek nale?a? do 3c, pierwszy quada wzi?ty przez cuxa. Befree zaczyna gr? z „ - ” . Ca?a mapa z wyj?tkiem rg gdzie dzielnie stara? si? bronic RuL nale?a?a do 3c. Kolejny quada ponownie w r?kach cuxa. Po minucie quada wynosi befree , i daje nadzieje na odrobienie straty. Po 3 minutach gry przewaga 3c wynosi 3 fagi. Nast?pny quada ponownie z r?kach cuxa, który w kolejnej minucie znowu zbiera quada. Od 5 minuty meczu, cux odst?puj? quada feeblowi , który zaczyna d?ugo trwaj?c? dominacje nad tym powerupem. Mimo i? na 12 min do ko?ca quada wynosi Befree to nie udaje mu si? niczego nim zdzia?a?, i ponownie do królowania nad quadem wraca feeble. 3c zdominowa?o ta map?, quada feeble , rg lukah , bfg acego , najwi?kszy opór stawiali cuxowi na rl/cg ale zawsze zostali stamt?d wykurzani. Warte zaznaczenia jest to ze od wcze?niej wspomnianej chwili wszystkie quada by?y wynoszone przez feeble. Z wyborem gracza mapy mia?em du?y problem, ale ostatecznie postanowi?em wybra? 2 graczy mapy: feeble i lukah

q2dm7
Na koniec przysz?a kolej na q2dm7. Pocz?tek dla 3c, cux gra? RL , ace i feeble RA , i Lukah SSG, ds stara?o si? stawia? opór g?ownie na RL i SSG. Na Rl stara? si? przeszkadza? LEFTY co mu nawet wychodzi?o. Po 5 minutach gry przewaga 3c wynosi?a ok. 20 fragów. Na RA Befree oraz DRK staraj? si? walczy? o RA, co od czasu do czasu im si? udawa?o ale ataki feeble i acego zawsze pozwala?y na odbicie tej pozycji. 3C stopniowo powi?ksza?o swoj? przewag? , maj?c najwi?ksze problemy nad utrzymaniem SSG, gdzie cz?sto lukah musia? walczy? przeciwko 2-3 graczom ds. Gra wyrówna?a si? na oko?o 5 minut przed ko?cem. DS. zacz??o sobie dzielniej radzi? na RL i RA co doprowadzi?o do zahamowania zwi?kszania si? przewagi 3c. Mimo to 3c g?adko wygrywa ta map?. Tytu? gracza mapy w?druje do ace-go. Graczem meczu zostaje Lukah za w miar? równa postaw? na wszystkich mapach.