h1d318:46
George12:33
alter_szu37:19

xDivision vs 31337clan

Nie trudno tutaj by?o wskaza? faworyta ... 3c nie przegralo spotania, co wiecej - nie przegrali nawet mapy, natomiast xD gra w kratke ...

Zaczelismy od q2dm7.
Na pocz?tku lekk? przewage uzyskuje klan xD za spraw? h1d3, który ?adnie gra? RA. Pomaga? mu Juby, natomiast w druzynie przeciwnej RA gra? Feeble.
Ssg g?ównie w r?kach Lukaha, a RL cuxa. Od tego momentu przewaga xD zmala?a i przerodzi?a sie w prowadzenie 3c.
Ace, który nie mo?e znale?? ?adnej broni w akcie desperacji zblastowa? Feeble, zabra? mu bron po czym ... zgin??.
Kolejne minuty to wyrownana walka, raz prowadzi xD, a raz 3c. W trakcie meczu zaden team nie uzyskal wiecej niz 20 fragow przewagi.
O ssg walczy Lukah z ZOMBI'm, RL nadal w rekach Cuxa, a RA jest w posiadaniu raz Feeble i Ace, a raz h1d3 i Jubego. Jednak, gdy 3c by?o na ra potrafi?o to bardziej wykorzysta?.
W ostatnich 5 minutach gry xD wyraznie zwolnilo i by?o tylko tlem dla 3c. 31337clan wygrywa mape, a graczem meczu zostaje cux.

Drug? map? by?a q2dm3

Pierwsze powerupy w r?kach 3c. Pent w posiadaniu Feeble, a quad Ace. Od razu duu?a przewaga 3c ... consola wyglada?a tak:
xD|h1d3.nosound was blown away by Feeble.3c's super shotgun

W 3 minucie mielismy wynik 40 do 12. Wszystkie pozycje w rekach 3c. Lukah na rg, ace RL (?), a Cux pomaga? Feeble na quadzie. Ten drugi gracz zebra? zdecydowanie najwiecej quadów w ca?ym meczu.
Drugiego penta wynosi ace, quad i rg nadal w r?kach 3c. Poprostu mielsimy miazge z xD. Trzeci pent równie? w posiadaniu ace, a sytuacja na quadzie bez zmian. Da?o sie zauywazyc, ze ZOMBI razem z h1d3 próbowali odbic rg, a para Juby George quada.
Drug? mape równie? wygrywa 3c, a graczem mapy znowu zostaje cux za ?adn? pomoc na quadzie.

Ostatnia mapa q2dm8.
Pierwszy powerup (mgh) w rekach cuxa. Pocz?tek to lekka przewaga 3c. Jednak powerupy by?y czesciej wynoszone przez xD, które wysune?o sie na niewielk? przewage. Pierwszego PS'a zebra? George, jednak d?ugo sobie nie poszala?. W mi?dzyczasie Juby ?adnie gra rg, a drugiego psa zbiera Feeble, lecz szybko zostaje zabity.
Trzeci ps równie? w r?kach 3c i ponownie w jego posiadaniu Feeble. W tym momencie 3c odrabia straty i wysuwa sie na prowadzenie. Przewaga ro?nie i kolejny ps ponownie w r?kach Feeble, gracz ten oddaje kamizelke dla Ace i juz po?owa teamu 3c ma ps.
Znowu PS i znowu w jego posiadaniu Feeble. Tym razem oddaje go dla Cuxa. W tym momencie jasne sta?o sie, ze to 3c wygra trzeci? mape i ca?y mecz 3:0. Jednak sytuacja z ps sie odwróci?a, gdy cux mia? tel (nie prosil o holda) zabi? go h1d3, wczesniej psa straci? Feeble, a tymczasem ekpia xD jest w posiadaniu dwóch ps (Juby i George).
Jednak by?o juz za ma?o czasu, zeby zaczac odrabiac straty. xD przegrywa mape i mecz 0:3, tym samym 3c zapewni?o sobie awans do 1 ligi. Gratulacje. Graczem mapy zostaje Feeble za wynoszenie wiekszosci powerupow, a meczu Lukah za równ? gre na wszystkich mapach.