q2dm7
Lineupy
PFH - Protech ; INT ; maszex ; axel
MDT - ncr ; gnd ; aaa ; zotter

Mapa dosyc ciekawa, nei bede sie o niej dlugo rozpisywal, ale z cala pewnoscia moge stwierdzic ze wygrana przed MDT dzieki utrzymywaniu przez wiekszosc meczu okolic RL, skad dzielnie odbijali RA zawsze wtedy kiedy gracze PFH okupywali ta pozycje. GND dzielnie pilnowa wlasnie okolic RL , a nocri dzielnie fragowal swoich przeciwnikow.
W ekipie PFH wyróznia?a sie gra INTa na SSG i duel protech/maszex dzielnia walczaca o RA. Jednak mape ta wygrywa dosyc wysoko jak ja ta klase klanow MDT w stosunku 198:127. Graczem mapy wybra?em GND , ktory mimo ze nie ma najlepszego bilansu to jestem przekonany najbardzije przyczynil sie do wygranej dzielnie utrzymujac rl.

q2dm2
Lineupy
PFH - BEZ ZMIAN
MDT - za zottera wchodzi rdr, w pozniejszym okresie gry za GND wchodzi riven

Poczatek mapy zdecydowanie bardziej szczesliwy dla MDT, RA w posiadaniu AAA, a quada zbiera rdr. Jednak bardzo szybko Axel odbija RA , ktore pozniej rpzez wiekszosc meczu bedzie baza wypadowa dla graczy PFH. Po pierwszych minutach gry widac by?o juz rozstawienie pozycji u graczy PFH. Maszex i axel kontrolowali okolce RA , a protech z intem starali sie walczyc o quady. W pierwszych minutach poza 1 quadem rdra pozostale w rekach PFH, niestety duze sily graczy MDt w tamtych okolicach czesto doprowadzaly do zabicie quad runnera. Ogolnie przez caly mecz RA w posiadaniu PFh z kilkoma wyjatkami , na quadzie zaciete walki , quady mniej wiecej po rowno dla kazdej ze stron jednak te wynoszone przez PFh czesciej zabijane. Takim trafem mapa zakonczyla sie wygrana PFH
152:107 , a Graczem mapy wybra?em maszexa za jego gre pdo RA i wpieranie axela na windach.

q2dm3
Lineupy
PFH - bez zmian
MDT - Poczatkowo bez zmian ,w trakcie meczu za rdr wchodzi zotter

Mapa bardzo interesujaca. Wazna rzecza która pragne zauwazyc jest to iz z poczatku przewage osiagne?o PFh, nad rg bil isie protech z intem przeciwko glownie rivenowi, na quadzie walka pomiedzy maszexem a rdr, z tego pojedynku lepiej wychodzili gracze PFH, utrzymywali stala przewage i wydawalo sie ze wygraja ta mape. Az w pewnych momencie RDR daje disconnecta i wchodzi za niego zotter. Poczatkowo wydawalo sie ze nic to nie zmieni, lecz po chwili okazalo sie to zludne. przewaga PFh zaczela sie stabilizowac, potem spadac. Zotter zdominowal Quady, wynosil ich zdecydowana wiekszosc,pomagajac tym rivenowi osiedlic sie na RG , PF hzaczelo tracic przewage, az w koncu MDt obielo prowadzenie. Rozpaczliwe ataki maszexa i INta nie nie dawaly, MDt powiekszylo przewage na tyle wysoka ze nic nie moglo jzu tego zmienic, w dodatku ostatni pent który mogl dac nadzieje graczom PFh wziety przez MDt i wszsytko bylo juz jasne. Jeszcze kilka zrywow w ostatnich minutach graczy PFh jednak nie przynioslo to zadnego efektu i w takim wypadku MDt wygrywa ta mape 156:129 i ca? mecz 2:1. Graczem mapy Zotter za to co wniósl do gry.
Graczem meczu nocri za rowna dobra postawe na dm7 i dm3 , no itroche gorsza na dm2 ale patrzac przez pryzmat calego spotkania imo najlepszy gracz.