Vista41:33
V!ct!M40:34
Hex23:35
OsTEe27:39

No to tak. Spotykamy sie przed 20:00 na ircu i ustlamy serwer na Viper. Po krotkim oczekiwaniu wbijamy na serwer i zaczynamy.
Mapa Q2DM3:
-=Hunters=- w sk?adzie : eon , earth ,T!mon , Kubi
Be free w sk?adzie : V!ct!m , vista , Mvp, hex
3..2..1 i ruszyli?my. Pierwszy Pent zgarniety przez Viste który przy okazji zebral quada i zacza? w?drówke za bezbronnym mi?sem. Na rg osiada sie V!ct!m. 2 quad w r?kach Hex-a , a 3 z?apany przez viste. [ h ] próbuje walczy? o rg, gdzie pojedynkuj? sie earth z V!ct!m-em. 4 Q zgarniety przez hexa i po 3,5 minutach gry mamy juz 30 fragowa przewag?. kolejny Q znowu w rekach Hexa. V!ct!m fraguje obie zas na rg. MIja pi?ta minuta meczu i nasuwa sie pytanie CZYJ PENT ? po chwili wszystko bylo jasne T!mon z H zgarna? penta i sprobowal odwrocic losy pojedynku. moze i wielkiej zdobyczy fragowej to nie przynioslo, ale pomgoe z grze na bunkrze. 6 quad wziety przez Eartha. tutaj przewaga b3 stane?a przez chwile w miejscu. 12 min do konca , qaud w rekach t!mona jednak szybko ubity i B3 kontroluje bunkier. 10min left Quad runner - Hex , pent z?apany przez viste i przewaga szybko podskakuje. Nast?pny quad wzi?ty przez vst. kolejna minuta mija i T!mon probuje przykladowac jednak jego quad run szybko ubity. Kolejny quad wzi?ty przez viste ale tez nie pobiega? sobie za bardzo. 6 min do konca i co dziwnego na rg widac graczy H , ktorzy wyrzucili z tamt? V!ct!ma.Quad tymczasem wziety przez Hexa lecz ubity. 5 min do konca gry i 65 fragów przewagi. nastepne 3 Quady wziete prez vst , V!ct!m znowu króluje na rg i przewaga rosnie i rosnie. ostatnie sekundy a B3 dochodzi 200 fragów. 3..2..1.. Match has ended. 206:85 wygrywa B3
Graczem mapy zostaje V!ct!m za piekna gre na RG

Mapa q2dm7:
-=Hunters=- w sk?adzie: Eon , T!mon , max , Earth
Be Free w sk?adzie : vista , V!ct!m ,OsTEe, mpv

Po dm3 gdzei b3 zmiot?o [h] wydawalo sie na kolejna mape jednostronna. odliczamy 3..2..1.. i lecimy.
na pocz?tku RA w posiadaniu B3 , RL trzyma [H]. "My?liwi" grupuj sie w okolicach rl skad probuja zaatakowac RA. W tym samym czasie w SSG zadomowil sie vista. nagle ata [h] na ra przynosi skutek i my?liwi ubieraja sie w czerwona zbroje. V!ct!m wbija na RL i z tamtad B3 podejmuje próby odbicia reda. 4 minuta gry i wynik oscyluje w granicy remisu. [H]eon zaopatrzony w czerwony kapturem probuje cos przyfragowac. Max przejmuje natomiast SSG. RL ci?gle trzymane przez V!ct!ma. vst atakuje ssg , a OsTEe z mvp odbijaja Armora i b3 wychodzi na niewielkie prowadzenie Jednak ra dosy? szybko zostaje odbite przez Eona, ktory jednak równie szybko je traci. teraz to [H] kontroluje SSG a B3 RA i RL. Gracze [H] koncentruja si?y w okolicy SSG iz tamtad atakuj? reda. 8:30 do ko?ca a wynik 69:58 dla B3. Max i Eon odbijaj? RA , max przenosi sie do SSg a eon trzyma reda. 5 min do ko?ca RA znowu w posiadaniu B3. ostatnie minuty to niesamowita walka o RA i SSG jedynie V!ct!m trzyma sobie Rl i zyje w spokoju. Dochodza ostatnie minuty..sekundy... ostatnie 20 sek..10sek... na niewielkim prowadzenie [H] ostatnie fragi tez tej ekipy i mamy niespodzianke .. 130:109 dla [H]. W meczu mamy juz 1:1 i zapowiada sie ciekawa ostatnia mapa.
Gracz mapy EON za wspania?a walke o RA , mimo ze najlepsze staty mial V!ct!m :-)

i przysz?a kolej na ostatnia mape : Q2DM1:
-=Hunters=- w sk?adzie : Max, T!mon, Tekkno , Eon
-=Be Free=- w sk?adzie : Vista V!ct!m , OsTEe, Hex

NO i mamy juz ma?a niespodzianke , remis 1:1, ostatnia mapa tzw. EDZIU mial o wszystkim zdecydowac. No wiec krotkie sprawdzenie czy kazdy nagrywa demka :P i lecimy .
na pcozatku woda w r?kach B3 , room - [H]. Po dwóhc minutach strzelania wynik 17:5 dla [H]. 3,5 minuty gry , [H[ trzymaja wod? a room w posiadaniu B3. Choc ten sta? tylko chwilowy gdyz pozycje te przechodzi?y z r?k do r?k. jak by to nazwac .. hmm CHAOS przemawial w tej grze. 16min left.. ROOM w posiadaniu [H], Lift i woda w rekach B3. Tekkno wziawszy MGH odbija wode, a B3 atakuje room od windy. I znowu zmiana .. [H] - woda, B3-room. walka wyrównana i zaci?ta. Pozycje przechodza z rak do r?k. Mija po?metek ostatniej mapy. Room i woda w posiadniu B3 , gracze [H] kr?ca sie w boxie i na arenie . 6 minut do konca, [H] odbija room, a B3 trzyma ci?gle wode. 3,5 min do konca i znowu sytuacja sie zmienia, Room w rekach B3 , rg trzymane przez [H]. 1,5 minuty do konca wynik 127:121 dla [H]. Zapowiada sie emocjonujaca koncówka.ostatnie 30 sek, [H] ma wode , room w rekach B3, ostatnie sekundy to ostre ataki B3 , 5 sekund i 4 fragi roznicy.. Trach pach bum terefere..i....0:00 koniec, wynik 134:131 dla [H]. I mamy wiekla niespodzianke :)
grazc mapy - Vista Trudno powiedziec za co, chyba za probe trzymania roomu. ;-)
Graczem mapy po ci??kim wyborze zostaje- V!ct!m. A za co ? za wspania?a gre rg na dm3 , ?wietne trzymanie Rl na dm7 i dobr? gre na dm1.