Mvp25:26
Vista24:22
V!ct!M24:35
OsTEe18:28

Q2dm3 : Pocz?tek mapy quad dla bbc a pent hexa (który zabija quada) . Hex przejmuje kontrole na rg ko?cz?c pent runa w lawie . Nast?pnego quada zbiera sheff , który zgrabnie kicaj?c zostaje zblastowany . Mi?dzyczasie bbc odbija rg . Vista bierze quada . Biega z blasterkiem próbuje odbi? rg ale nie osi?ga zamierzonego celu . B3 koncentrowa?o si? na obronie bunkra a o rejon rg dzielnie walczy? victim . Nast?pny quad xawika . Po 4 minutach 21-13 dla b3 . Kolejny quad hexa (zabity przez kolege z druzyny) . W pencie czeka ju? xawik i tez on zbiera go . Rg w dalszym ci?gu w posiadaniu bbc a bunkier niczyj (brak oznak ?ycia w tym rejonie a przewaga b3 zacz??a topnie? . Jedynie victim próbowa? trzyma? pozycje . Kolejny quad dc , który po s?owach krytyki ze strony w?asnego teamu wzi?? si? do roboty i zacz?? kosi? przeciwników . bbc wychodzi na prowadzenie . Po 8 minutach mamy 40-37 . b3 sprawia?o wra?enie dru?yny , która nie wie co w?a?ciwie robi na tej mapie a osamotniony victim móg? tylko jeszcze bardziej zacisn?? ?eby i jeszcze lepiej/wi?cej zacz?? fragowa? . Kolejne minuty mija?y a bbc powi?ksza?o przewag? mimo , ?e quady by?y b3 . bbc dzielnie broni?o rg . Przewaga na pó?metku wynosi?a +12 fragów i ci?gle ros?a . xawik mi?dzyczasie zbiera kolejnego penta oraz quada . 9 minut do ko?ca +21 fragów dla bbc . Vista w tym czasie zalicza? kolejne zgony i jego statystyki wygl?da?y 1-34 niezbyt imponuj?co . Ko?o 8 minut do ko?ca b3 wygl?da?o jakby na dru?yn? przebudzaj?c? si? do walki zacz?li skutecznie utrudnia? ?ycie przeciwnikowi na rg oraz wynosili kolejne quady (bbc najwidoczniej nie przywi?zywa?o do nich wi?kszej uwagi) 6 minut do ko?ca , kolejny q hexa . 14 fragow ró?nicy . Walk? o pendata wygra?o bbc . Po raz kolejny szcz??liwcem okaza? si? xawik . Tymczasem przewaga jego dru?yny zacz??a jeszcze bardziej topnie? (wynosi?a ju? tylko 10 fragów) . Kolejny quad hexa odbija on rg i ju? tylko 5 fragów straty zosta?o . 3 minuty do ko?ca meczu a my mamy idealny remis 100-100 . Kolejny quad szybko zabity przez graczy bbc ... kolejny zryw bbc pod koniec mapy wychodz? na +10 prowadzenie na 2 minuty do ko?ca mapy . Zaci?ta walka o q zako?czy?a si? ?mierci? tego drugiego . Minuta do ko?ca 111-108 dla bbc . Quad szybko zostaje zabity i teraz tylko skil graczy gra? g?ówna role . 30 sekund do ko?ca 1 frag rocznicy ... w ostatniej sekundzie regulaminowego czasu padaja 2 fragi dla obu teamów i ....mamy idealny remis 115-115 . Pent visty (chyba nikt nie spodziewa? si? ze b?dzie dogrywka) . hex po minucie dogrywki kiedy b3 przegrywa?o 4 fragami nie wytrzyma? i poprosi? o czas . Nerwy udziela?y si? pewnie nie tylko jemu ale ca?ej dru?ynie . Szybko jednak wrócili?my do gry i mamy metamorfoz? b3 , która nagle zacz??a grac sk?adnie i ka?dy próbowa? walczy?/utrzymywa? pozycje i te? przez to najpierw odrabiaj?c szybko straty wyszli na minimalne prowadzenie . Gracze bbc z powodu braku broni zacz?li u?ywa? granatów co nie dawa?o ?adnego efektu . 2 minuty do ko?ca dogrywki 138-137 dla b4 . Kolejne quady szybko zabijane a walka g?ównie toczy?a si? o rejon rg na którym dominowali gracze b3 (graj?c tam w 4) . Przeciwnicy jakby byli tym faktem zaskoczone i tracili kontakt fragsów z przeciwnikami . Decyduj?cego quada zbiera hex a przewaga po zako?czeniu q runa wynosi?a +12 dla b3 i nic ju? nie mog?o si? zmieni? w wyniku na tej pasjonuj?cej mapie , któr? gracze b3 ostatecznie wygrywaj? 158-148 .

Gracz mapy : b3.Victim

Q2dm2 : po dobrej pierwszej mapie oczekiwa?em tego samego na kolejnej mapie ale zacznijmy od pocz?tku . b3 ma ra a quada zbiera dc , który w?a?ciwie chyba go nie chcia? wzi?? gdy? p?ywa? w quad poolu z dobre kilka sekund nie zbieraj?c q . Chwile pó?niej ten sam gracz zalicza pierwszego minusa na mapie zabijaj?c granatem koleg? z teamu . Sam (dc) chyba dobrze nie wiedzia? co on na tej mapie robi . Tak czy owak kolejnego quada zbiera vista i .... przez kolejne 10 minut praktycznie bbc nie istnieje na mapie . Dobrze zorganizowana gra b3 na ra oraz wykorzystanie q dawa?o tym gracza zdoby? du?a przewag? nad przeciwnikiem . shef stara? si? uzmys?owi? swoim gracza ze sam quada nie da rady wygra? ale raczej to wygl?da?o jak monolog . . xawik w ko?cu nie wytrzymuje i prosi o holda na którym zostaje zmieniony dc (-1 na koncie) . Po 3 minutach mapki by?o 26-8 dla b3 . . Po krótkiej przerwie wrócili?my do gry gdzie widoczny by? tylko jeden faworyt do zwyci?stwa na tej mapie. Po 3-4 minutach mapki jedyna zagadk? by?o czy mvp graj?cy ra zako?czy mape z 0 dethsów na liczniku . oste mi?dzyczasie robi quada z rg , który ko?czy si? nag?? ?mierci? z maszinga . magneto , który wszed? za dc wprowadzi? jakie? o?ywienie w szeregi bbc co pozwala?o jako? nie traci? a? tak du?ej ilo?ci fragów jak przedtem (my?l? , ?e b3 zdoby?o by ponad 200 fragów jakby nie zmiana) ale sam obraz mapy jak ju? wy?ej/ wczesniej pisa?em nie ulega? zmianie . Tak wi?c moja uwag? dalej skoncentrowa?em na statystykach mvp , który w po?owie mapy dalej posiada? 0 (zgonów) na koncie . Spadaj?c raz po raz z ra prowokowa? przeciwnika ?eby jednak jego statystyki zmieni?y si? . I te? tak si? sta?o ... a co si? dzia?o pod ra ? Spawn zacz?? si? bawi? granatami co ko?czy?o si? cz?sto jego w?asna detonacja . 45 fragów przewagi b3 na pó?metku mapki . Gracze bbc (dzi?ki k?opot? mvp na ra) bior? quada i odrabiaj? kilka fragów co i tak nie mia?o wi?kszego znaczenia . Z braku koncepcji na odbijanie z q ra quad g?ównie koncentrowa? si? na ?atwych fragach a mvp dalej dzielnie broni ra z 15hp na liczniku . Du?o szcz??cia na daj mapie mieli gracze b3 gdy? gdy mvp gin?c na ra mia? (fartowne) respawny pod ra . Czas mija? (napój si? ko?czy?) a to oznaka , ?e czas na refleksje . ?al tego ze po dobrej dm3 przyszed? czas na s?absz? mape a raczej jednostronny pojedynek . Pod koniec mapy bbc przejmuje ra na , którym mvp przez dobre 3-4 minuty gra? z ssg w r?ku gdy? jego koledzy zapomnieli mu rl donosi? . Wynik ko?cowy mapy ...

Gracz mapy : b3.Ostee

Q2dm8 : Na dobry pocz?tek mapki ps zebrany przez b3 który jednak szybko zostaje zabity . a na górze mapy staje sobie bbc i na prowadzenie wychodzi b3 :P . Zbli?a?a si? pora kolejnego powerupu a do niego wskakuje mvp z 33hp na liczniku zbiera psa z którym ?adnie skacz?c (po dole mapy) zostaje zabity przez sheffa z bfg (to si? nazywa peh) ... ale nic straconego , gdy? kolejnego powerupa zbiera ponownie mvp ... kolejny ps . Tym razem ca?y i zdrów zaczyna ?lamazarnym tempem skaka? po mapie bija? od czasu do czasu przeciwnika . Bardziej koncentrowa? si? nad nie zgini?ciem . Next powerup armorek (mvp po raz kolejny) a po ra mamy kolejnego psa którego zbiera vista i b3 rz?dzi na mapie . Znaczy si? tak mia?o by? wed?ug ich planu (oraz wró?ki z pobliskiego zoo) ale wynik jako? nie chcia? pój?? w ta druga stron? (pozytywna) . vista podobnie jak mvp koncentrowa? si? bardziej na nie zgini?ciu ni? na graniu jakiej? pozycji . Biedna pozosta?a dwójka graczy b3 by?a bita bezlito?nie po respach i w sumie nie wiedzia?a gdzie si? podzia? na mapie . Kolejne 2 armorki dla b3 i po 6 minutach +15 fragów dla b3 . .. xawik dla odmiany zbiera nast?pnego powerupa a by? nim (zief) ps . Tak wiec mamy ju? aktualnie 3 skacz?ce pski po mapce . vista po zebraniu armorka znowu ucieka od obowi?zku grania pozycji a bardziej szuka apteczek po mapie . Na d?u?sz? met? taka taktyka wed?ug mnie by?a zgubna . A jak by?o w na mapie ? bbc stara?o si? utrzyma? gore mapy na , która zadka przychodzili gracze b3 a jak przychodzili to tylko ci biedni bezdomni bez psów . . sheff ginie z psem , którego dosta? od xawika , który z kolei mia? 2 przez moment . Id?c dalej za g?osem my?lowym bbc zacz??o o odrabia? straty fragowe i w po?owie mapy wynosi?y ju? tylko 8 fragów a powerupa (zgadnijcie jakiego...) zbiera magneto . Sytuacja diametralnie si? zmieni?a z graczy b3 psa posiada? tylko vista . xawik z 16 hp i pskiem chowa? si? raz po raz w bfg . Te? nie chcia? odda? ?atwo tak cennego artefaktu/reliktu (niepotrzebne skre?li?) . magneto uzbrojony w pske coraz lepiej sobie radzi? zbieraj?c poweruopy i wykrada kolejnego psa ... mo?na powiedzie? , ?e na tej mapie chyba by?y wszystkie psy których nie dostawali gracze w innych pojedynkach . 8 minut do zako?czenia mapki i mamy remis . Mi?dzyczasie magneto ginie od z?otej kuli ?niegowej . xawik jednak?e posiada? jeszcze psa co w zupe?no?ci wystarcza?o na ma?o zorganizowanych graczy b3 , którzy zacz?li grac chaotycznie . Kolejny powerup dla spawna (ps) a nast?pny zbiera vista (ps)... vista w pogoni za fragiem zapomina o ca?ym Bo?ym ?wiecie i traci celsy strzelaj?c z hb i tak oto vista zmarnowa? psa . 5 minutek do ko?ca mapki +20 fragow przewagi bbc . na górnej flance zaci?ty bój rg vs bfg gdzie mo?na powiedzie? by? idealny remis (raz gin?? cz?ek z rg a nast?pnie z bfg) . 4 minuty do ko?ca i mamy TIME którego bierze mvp (20 fragów straty) Czy ten hold mia? zmieni? oblicze tej mapy tak jak na dm3 ? Pewnie w ka?dej lepszej sytuacji by to mia?o sens ale nie w takiej , gdzie po mapie biegaj? 3 gracze przeciwnika (chwile po holdzie kolejny ps zbieraja gracze bbc) z pskami . Mimo ze do ko?ca mapy zgin?li wszyscy gracze bbc co mieli ps , by?o to stanowczo za pó?no ?eby ratowa? wynik (punkt w tabelce) na mapie . Wynik ko?cowy 103-91 dla bbc .

Gracz mapy : bbc.Magneto

Gracz meczu : b3.Victim