Spike3:30
siekiera2:42
v3nd0r0:68

Cze. Mia?em przyjemnosc sedziowania meczu 3 ligowego pomiedzy klanami Dw i bbc.
Pierwszy klan w obecnej edycji PLQ2 wygra? jeden mecz z Dr (walkowerem), natomiast klan bbc
przed tym meczem mia? na koncie cztery porazki i jedno zwyciestwo. Mecz zapowiada? sie jako starcie dawida z goliatem ...
No i taki w?asnie mia? przebieg. Zaczelismy od dm3.

Pierwszego penta zebra? -DC-, quada natomiast wyniós? xawik. Siekiera z Dw i Sheff zaczynaja od minusa, jednak Siekiera ma problemy z nadrobieniem tego minusa a sheff nie. Xawik gra quada, kazz i sheff rg (?) a -DC- biega po mapie pomagajac raz na rg raz na quadzie. Mamy 10 minute a siekiera wciaz ma -2. W mi?dzyczasie Xawik sieje borute quaduj?c a dc railuj?c.
Dw uda?o sie wyniesc quada w okolo 13 minucie, ale niestety zabi? go kolega z teamu - zako. Zako po raz kolejny zabija swojego quada ... chyba niespodziewa? sie, ze jego team potrafi wynosic quada. Drugiego penta wynosi CzokI i udaje mu sie odbic rg. Po raz kolejny swojego skilla na kolegach pokaza? zako. Trzeciego penta zbiera -DC-, quad nadal w posiadaniu Xawika.
Cztery minuty do konca, siekiera wynosi quada i wychodzi na prosta. Ostatniego penta zbiera Xawik. Ostatnie mecz konczy sie wynikiem 186:39 na korzysc bbc.
Gracz mapy: xawik

Druga mapa to q2dm2

Mecz na pocz?tku wyrównany. CzokI na ra, a qud w posiadaniu bbc.Niestety koledzy z teamu Czokiego nie przynosz? mu rl i w koncu Czoki traci ra.
Kolejne quady w rekach xavika. Niektóre quady wynosi Siekiera. W 15 minucie v3nd0r ma RA i RL :)
Niestety nie na dlugo, pogon za fragiem da?a o sobie znac i v3nd0r w glupi sposob traci RA.
Gdy gra dla bbc nie wychodzi (czyt. quady wynosi Dw) xawik grozi, ze wywali ludzi z klanu.
To przynios?o efekt ! Gracze bbc wzieli sie do gry, kazz ?adnie gra pod ra, -dc- ra a xawik i krzych quada.
Gracze Dw obrali taktyke typu "wszyscy na quada" czasami to przynosilo efekt :) Jednak mapa konczy sie na korzysc zlych chlopcow 138:60.
Gracz mapy: KaZz

Ostatnia mapa to q2dm6 :)

Pierwszy quad jak zwykle w posiadaniu bbc. Xawik szaleje na q. Dwoch graczy Dw zaczyna na minusie. Mamy 8 minute meczu i siekiera wciaz na minusie. Za to jego kolega - CzokI wychodzi na +.Niestety CzokI niczym samobojczy terrorysta bije swoich ludzi i znowu na jego koncie mamy -2. Siekiera natomiast dobija do zera. Minuty lec? a w raz z minutami do lavy leca tak?e gracze Dw.
Przyk?ad z Czokiego-samobojcy wzi?? v3nd0r - kolejny samobojczy atak. Czy mamy doczynienia z gro?n? siatk? terrorystów ? Ca?kiem mo?liwe ... Niestety, samobojczych atakow nie wytrzymal DookiE sko?czy? swój mecz przed czasem dajac diskonekta.
Klan bbc nie przejmuje sie, ze ma doczynienia z terrorystami i wynosi kolejne quady. Niestety, Krzych bior?c przyklad z Dw zabil Xawika z quadem. CzokI natomiast balansuje pomiedzy minusem a zerem.
Nerwowy v3nd0r wali do wszystkiego co sie rusza, przestaje strzelac gdy nie ma nikogo w zasiegu jego wzroku - niczym bot gladiator.Gracze Dw zauwazyli, ze o fragi bedzie bardzo ci?zko, dlatego niczym za mi?sem latali za playerami bbc. Gracze Dw bardzo polubli lave, co chwila skaczac niby do wody. Potem sie okazalo, ze taka kompiel to kolejny minus dla siebie i dla teamu.Mecz na tej mapie zakonczyl sie miazdzacym wynikiem 151:11 (!)dla bbc.
Gracz meczu: xawik