[H]eon40:31
[H]9h05t32:36
pepek18:38

Cze ol. Mialem przyjemnosc (?) sedziowania meczu -=Hunters=- vs Veni Vidi Vici.
Pierwszy z tych klanów w obecnej edycji PLQ2 nie poniós? pora?ki w lidze, przegrali tylko w 1 rundzie PP z wD. Drugi z tych klanów mial na koncie trzy zwyciestwa i trzy porazki (w tym jedna w PP).

Pierwsza mapa to q2dm2.
Pierwszy quad w rekach Kubiego, ktory odbija RA. Kolejny quad takze w posiadaniu H. Tym razem szczesliwym posiadaczem jest max, ktory bije bezbronnych graczy v3.
Potem gra sie zarysowa?a i mo?na by?o zauwa?yc, ze Kubi gra ra, eon pod ra, a para T!MON i Max walcza o q. Ostatnia para wynosi o wiele wiecej quadow niz przeciwnicy i przewaga rosnie z minuty na minute.Gra v3 by?a bardzo chaotyczna ... Sporadycznie quady w posiadaniu v3, zdenerwowany t? sytuacja bebz ruga jak moze kolegow z klanu.Jednak to nie pomaga i mape wygrywa klan H. Graczem mapy zostaje KuBi za ?adn? gre RA.

Druga mapa q2dm1.

Mapa na której bylo wiecej chaosu ni? na dm2 ... Zdesperowani gracze v3 doslownie ganiali za ka?dym fragiem.Pogon za miesem okazuje sie byc skuteczna i gracze v3 wysuwaja sie na kilkunasto fragow? przewage. ?aden klan nie wysun?? sie na wieksz? ni? 20-30 punktow? przewage.
Walka toczy sie g?ównie na railway i boxie/arenie. Z tej walki zwyciesko wyszed? klan v3 wygrywajac t? mape i doprowadzajac do remisu 1:1.
Gracz mapy: bebz

Decyduj?c? o wyniku map? by?a q2dm7 - mapa na ktorej bardzo dobrze czuja sie gracze H.
Tu sie zanosilo na pogrom, bo nie do??, ze to mapa na której dobrze sie czuje klan H, to jeszcze przed meczem bebz oznajmi?, ze nie zna i nie umie gra? tej mapy.
Na pocz?tku H wychodzi na du?? przewage, ktorej juz nie odda. Gracze v3 krz?taja sie po mapie bez celu, co umiejetnie wykorzystuje H powiekszajac przewage.
Tylko jedna osoba z klanu v3 probuje grac swoja pozycje i cz??ciej jest w jej posiadaniu ni? gracze H - t? osob? jest Dexter. Ale sam meczu nikt nie wygra i nie wygra? te? tym razem.Gracze H maja opanowe RL (max) i RA (eon i ghost?). To wystarczy na wygranie tej mapy i w efekcie meczu.