Br00m31:29
ReGi20:29
God18:34
Ivers30:47

Przed meczem ka?dy zastanawia? si?, czy q2e jest w stanie powtorzy? ostatni wynik walki z aK osiagni?ty w PP..
Czas si? przekona?..
dm6- pocz?tek mapy.. pierwszy quadw r?kach Regi-ego, nie przynosi wi?kszych korzy?ci, kolejne dwa quady te? w r?kach q2e, ale jakim? dziwnym trafem przewaga (fakt faktem niewielka) po stronie aK. Troszeczk? chaosu panowa?o na mapie, ale aK nie dawa?o sobie wyrwa? przewagi, jak? wypracowali. Wiekszo?? quadów po stronie q2e, z tym, ?e do?? czesto szybko zabijane. Ra, z tego co zauwa?y?am cz??ciej w posiadaniu aK i to aK wygrywa map?.
My?la?am, ?e znany nam z dobrze graj?cego okolice BFG Broom popsuje szyki aK-owcom, nic takiego jednak si? nie sta?o. Wygrana aK 134:118
Gracz mapy: q2e-ReGi, pomimo statystyk, nie?le zagrany quad, a detsy.. czesto sprawka Booma i jego Bfg:PP
Nast?pna mapa to dm5
Pierwsze minuty i prawie po?owa meczu Ra w r?kach aK, podobnie wygl?da?a sprawa z quadami, chocia? tutaj nast?pi?a pewna prawid?owo??.. Pierwsze 3 quady aK, po czym 4 q2e. Od samego pocz?tku neiwielka przewaga aK, które ju? do samego ko?ca nie odda?o prowadzenia. Po 4 quadach aK ?adna postawa Oni-ego, który regularnie zacz?? zbiera? quady. Ra w drugiej po?owie meczu cz??ciej zmienia?o w?a?ciciela, z r?k Urbaska i jego kolegów przechodzi? w r?ce Brooma i q2e. Sytuacja przy rg wygl?da?a podobnie, chocia? tutaj te? przodowali aK. Pomimo ostatnich quadów dla q2e, sytuacja si? nie zmienia i aK wygrywa 116:88
Gracz mapy: aK|Onimusha
Przy wyniku 2:0 dla aK nadszed? czas na dm2..
Pierwszy quad Regiego, który dostaje si? na ra i d?uuugo nie chce wpu?ci? tam nikogo z aK, walk? o quady w wi?kszo?ci wygrywa? Broom i to on w?a?nie wyniós? ich najwi?cej. Ra oko?o 5 minuty przechodzi do r?k Oni-ego i aK, którzy te? na d?u?ej si? tam zadomowili, trac?c je na ostatnie 5 minut meczu. Ogólnie na mapie panowa?, delikatnie mówi?c, chaos:D Trudno mi si? by?o po?apa? i graczom chyba troszeczk? te?:)