brak informacjibrak informacji
q2dm8

Opis
Pierwsza mapa, od ktorej zaczelismy meczyk to dm2..
Pierwszy uad dla messera ale niestety to byl pierwszy i ostatni quad.. Reszta quadow zebrana w 95% przez fizka z NB i chyba 3 quady innego gracza (nGs badz Druga) ale to tez NB. Sytuacja na ra wygladala nieco inaczej, tylko przez pierwsze krótkie minuty na lifcie usadzilo sie NB, przed 16 minuta odbite przez AGL i taka sytuacja panowala niemal do konca. Sytuacja fragowa, przynajmniej do polowy meczu, oscylowala wokol remisu, w 14 minucie wynik 32:29 dla NB, w 10 54:46. O ile pierwsza polowa mogla dac nam nadzieje na wyrownany mecz, o tyle druga to juz mozolnie osiagana przewaga NB. Wynik koncowy 140:81
Gracz mapy: hmm tutaj to mam conajmniej 3 do wyboru, Druga, ktory bardzo ladna gra pozwalal bezproblemowo zbierac quady fizkowi, Fiziek, ktory regularnie dazyl do celu, grajac swoja pozycje i Demix z AGL, ktory dzielnie walczyl na sofcie:)
O ile dm2 moglo dawac jakiekolwiek nadzieje na wyrownany mecz, o tyle dm5 rozwialo wszelkie watpliwosci kto wygra spotkanie...
Znow pierwszy quad messera, ale to nie znaczylo w obrazie meczu. Znow wiekszosc quadow dla NB (90% fizka) ale tutaj sytuacja z ra wygladala inaczej niz na poprzedniej mapie. Najczesciej spotykanym graczem byl Certa, ktoremu czasami plany krzyzowali gracze AGL (szczegolnie messer), niestety dla nich Fiziek z quadem nei mial wiekszych problemow z odbiciem tej cennej pozycji. Od samego poczatku spora przewaga NB, mapa zakonczona wynikiem 162:47 dla NB.
Graczem mapy NB:nGs
I ostatnia, jak dla mnie pechowa, mapa...
Jakos mam pecha na sedziowanie dm8.. Zawsze ktorys z klanow albo nie ma pelnego skladu (tak jak w przypadku AGL dzis) albo klan traci motywacje do gry (tez sytuacja dzis powtorzona).
AGL grajac we 3 nie mieli zadnych szans na nawiazanie rownej walki. Wiekszosc ps-ow, mh i ra wzietych przez NB. Najbardziej walecznym graczem byl messer, ktory na upartego probowal walczyc o psy. Niestety pod koniec zabraklo czasu, bo... pizze podano goraca!:D Schowaj sie bidulek ale i tak zostal beszczelnie odnaleziony i utluczony:( Poczatek to nerwy ze strony smsh, ale poddal sie luznemu nastrojowi gry i tak, w milej atmosferze dobrnelismy do konca:)
Gracz mapy NB:nGs za eff i on zostaje graczem meczu. GG!