eXecutor29:20
MiXxEr23:15
v3non14:50

dm2:
Od pierwszych sekund meczu BoD zaj??o RA. Mixxer zaj?? tam swoj? pozycj? i nie dopuszcza? przez pierwsze 5-7 minut nikogo po czerwony mundurek. Pod RA przez ca?y mecz doskonale radzi? sobie tiga, który nie dopuszcza? nikogo, ?eby wszed? do windy. Przez co przez cz??? meczu mixer mia? staty 5:2 :). oko?o 7-8 minuty RA odbija bodaj?e venon, jednak quaduj?cy ex3 posy?a mu tam granata i czy?ci z wrogów. Mixer znów zajmuje swoj? pozycj?, jednak zmienia sie co chwile z clan matesami. Przez reszte meczu nieskuteczne ataki sng na RA spowodowa?y, ?e na mo?cie raczej ich ju? nie by?o. Na Quadzie druga parka BoD, ricky i ex3. ex3 praktycznie wyniós? 90% quadów a reszte zabi?. Tam równie? sng nie mia?o nic do powiedzenia, nawet je?li atakowali we trójke. O mia?d??cej przewadze BoD nad sng ?wiadczy wynik.

Za gre quada chcia?bym pochwali? ex3 i to on zostaje graczem tej mapy :)

dm5:
Na tej mapie BoD równie? zaj??o od samego pocz?tku wszystkie pozycje i systematycznie powi?ksza?o swoj? przewag? nad przeciwnikiem. Tiga od samego pocz?tku zbieraj?c rg t?uk? biedne sng. RA przez wi?kszo?? meczu równie? by?o w posiadaniu BoD. Nieliczne quady wynoszone przez sng by?y szybko likwidowane przez rickiego, ex3, czy tige. Na the pits sng równie? nie by?o w stanie nawi?za? jakiejkolwiek walki, ?wiadczy o tym chocia?by fakt, ?e tiga sam mia? wi?cej fragów ni? team sng.

Graczem mapy zostaje tiga, za ca?okszta?t.

dm7:
Tutaj sytuacja mia?a si? nieco inaczej. SnG nie za?ama?o si? po dotkliwych pora?kach z dwóch poprzednich map i dzielnie stawi?o czo?a przeciwnikowi. Przez pierwsze 7-8 minut meczu sng bardzo dzielnie walczy?o z BoD. BoD nie mog?o odskoczy? na wi?cej ni? 5-10 fragów. Wynik ca?y czas oscylowa? wokó? remisu. Jednak Nast?pi?o prze?amanie i BoD w po?owie meczu zaczyna?o wysuwa? si? na prowadzenie, i nie odda?o go do ko?ca meczu. Graczem mapy zostaje tiga.

gracz meczu: tiga.