Fragi:13:14
Mapy:lfctf4, q2ctf1
Wyniki:4:10, 9:4
Dema:

Hmm... Zaczne od tego , ?e przed meczem zbanowano nas na vo i wiekszosc ludzi przeniosla sie na inny server. Mecz rozpocza sie z godzinnym opoznieniem a to za sprawa omena , ktory nie mogl w terminie dotrzec na server ;]

Mapa lfctf4 wybrana przez cl'ke tX Cazwe.

sk?ady obu druzyn:

tX - asd ( kto to ? ->duke [przyp. kazpex] ); ot ; bator ; t ( toplez ? [tak]) i kurz

ncj - tu raczej nie musialem zgadywac nickow graczy :)
omen ; himself ; prosto ; mac ; palka

Wszystko juz wiadome wiec zaczynamy.
tX zaczyna ostro bo juz w 1minucie meczy donosi na 1:0 , lecz po chwili gracze ncj odbijaja ampe i omen zaczyna grac defa. Po 5 minutach mamy wynik 3:1 dla ncj , ktore posiada 2 techy ampa ( omen def ) i himself ( des. fc ). Ncj nie okazalo sie wcale nie najslabszym zespolem jak niektorzy mowili i pokazali ze potrafia grac wygrywajac 1 mape 10:4.
--->omen<--- graczem mapy za doskonaly def ktory pokazywal przez 14minut.

ps. KTO MNIE KU**A KOPN? ??!! :D

Q2CTF1 - zosta?a wybrana przez tim NCJ

Pocz?tek mapy i w r?ce tx wpada dystraktor (olka) i accel (kusz) dla ncj bardziej sie poszcz??ci?o tylko i wy??cznie z techami na pocz?tku bo dostali doka (mac) oraz ampa (kiler)

W 2 min meczu Omen ?licznie podpakowany przez koleg? z timu w quadrumie, my?la?em ze cos z tego b?dzie a tu nic lipa ;p poskakal poskakal i uciekl;), nie min??a minuta i juz prosto daje prowadzenie dla ncj, fejk asd (duke co sie pó?niej okaza?o) donosi flage dajac tym samym remis . 5minuta meczu i juz kolejny cap! tym razem Bator popisa? sie swoja linka ;p, po chwili duku (asd) donosi kolejna flage i jest juz 3:1 dla tX ktoro przejelo inicjatywe po tym jak wywalilo himselfa (4/5 przez minute). Widac wyraznie nie zgranie w timie NCJ. By?o w tym meczu strasznie duzo capow wiec nie bede ich wiecej wypisywa? zeby was nie zanudzi? i tak pewnie nie czytacie tego ;p ja bym nie czyta? ;p Na tamtej planszy to tX wykazywa? brak zgrania , tak teraz role wyraznie sie odwróci?y to oni opanowali mape , chciaz czasem nie udawa?o sie im opanowac do konca quada , co wykorzystali pod koniec ncj zdobywajac 3 flagi wyniesli im : 2x prosto i raz himself . Dzieki i gg