B0R035:31
roln!ck38:35
doddy46:44
GT.732:43

Dnia 04.28.2008 o godz 21:30 mia? by? rozegrany mecz mi?dzy wD a M-c. Zapowiada? sie w moim odczuciu niez?y mecz. Ch?opaki z Gda?ska maja ju? na swoim koncie spore do?wiadczenie z lig i ca?y czas sie rozwijaj?. M-c obecnie znajduj? si? w I lidze w plq2 ,co te? w pewnej mierze jakim? osi?gni?ciem jest. Na mircu GT.7 z naciosem wybrali ju? server by? nim Gamesnet. Powoli gracze zacz?li wchodzi? , i tak w oto dobry i prawie punktualny sposób zacz?li?my gr?.

Pierwsz? map? by?a znana i lubiana przez wszystkich Q2DM1

Nast?puje COUNTDOWN, 3..2..1 FIGHT! W pierwszych minutach ROOM w posiadaniu graczy wD. A wod? ma M-c. po 2 minutach nast?puje szybki kontratak ze strony M-c i tutaj GT.7 z swoim RG zacz?? wycina? przeciwnika z Rooma. B0R0 i Roln!ck to wykorzystali i wparowali do rooma. Roln!ck szybko pobieg? na lifta chyba zale?a?o mu na chwili ciszy :D. A B0R0 niczym Bruce Lee szala? z SSG i miota? przeciwnika. No dobra wszystko ?adnie i wspaniale , ale ... jako? przewaga fragowa dla M-c nie mog?a by? wi?ksza ni? +14 fragów wi?c zacz??em ogl?da? w czym tkwi problem no i zauwa?y?em Nacios pozamiata? na wodzie ca?e M-c i tam w?a?nie sie ulokowa?o przez wi?kszo?? gry wD. ?wi?tna kontrola i opanowanie pozwala?o naciosowi na tr?cenie z parapetu [RAILWAY] przeciwników. Tabak chyba próbowa? gra? na partyzanta :DD a dlaczego , bo z tego co widzia?em stawa? przy drzwiach od strony wody , par? salw rakiet i ucieka? na par? metrów w ty? i a? do skutku. Qub pomaga? wod? naciosowi a Froger próbowa? odbi? samodzielnie room co niezbyt mu sz?o. Mamy 5 min do ko?ca i nast?puje prze?om. MAMY REMIS !. I powoli wynik by? odwrotny wD ju? mia?o +1, +2 , +3, .... +7 fragów na koncie. Jest minuta do ko?ca M-c chyba stwierdzi?o ?e tak by? nie. I wtedy GT.7 dosta? jakie? dziwnej aury jak wzi?? CG i polecia? prosto w paszcze lwa , czyli na 4 wD nad wod?. Patrz? kosi pokolei jak lecia?o. Przewaga mala?a a? do remisu kolejnego i ju? przewagi dla M-c. I w ten o to sposób M-c wygra?o pierwsz? map? ?wietny mecz GG.

graczami mapy q2dm1 - B0R0 / nacios

Kolejn? map? by?a Tookay Tower :> (Q2dm2)
Ogl?daj?c pierwsz? map?, zauwa?y?em u Qub regularnie wy?wietlany napis FIRSTFRAME chyba mia?o to na celu u?pienie czujno?ci M-c ;]]. Za B0R0 wchodzi Doddy. Gracze ju? dali Ready. Pocz?tek wielki Chaos ze strony wD. M-c bardzo ?adnie i w efektowny sposób zaj?li pozycj?. Doddy sta? na RL i ubezpiecza? Q. Rolnick ze strony MH bra? quada prawie regularnie. Na RA natomiast by? wielki spór mi?dzy Qub a Skani?. Zimna krew pozwoli?a Qub wyp?dzi? Skanie i Gt.7 z tej pozycji. wD gra?o Ra , ale cz?sto traci?o je a potem znów odzyskiwa?o. Ma?o gry na quadzie ze strony wD. Co by?o ju? wynikiem ko?o +50 a? do ko?ca mapy dla M-c.

gracz mapy q2dm2 - GT.7

Ostatnia mapa dm3.
Tutaj nie przeczuwa?em te? niespodzianek. Po rozpocz?ciu meczu M-c wzi??o Penta a wD quada. Bardziej skorzysta? ten pierwszy. Po 3 minutach gry mamy wynik -1:10 dla M-c i wci?? ro?nie. Jedyny który tu ogarnia? by? gracz Tabak, powiedzia?bym ?e to jest gracz uniwersalny gdy by?o +10 do q wskakiwa? z blastem czy te? bez i go bra? i fragowa?, a gdy nie by?o quada to gromi? przeciwnika z RG na arenie. Niestety meczu nie wygrywa si? w pojedynk? i tutaj quady Doddiego i Rolnicka by?y bardziej efektowne. Mog? jeszcze doda? ?e nacios dobrze stara? sie utrzyma? pozycje na RG. I w ten o to sposób ko?czymy gr? w mi?ej atmosferze. GG & HF

gracz mapy q2dm3 - Tabak

Na koniec rozdam jeszcze specjaln? nagrod? któr? b?d? wr?cza? ca?ej dru?ynie za Zaskoczenie mnie :) A t? nagrod? jest z?ota oznaka szeryfa i dostaje j? klan wD za map? q2dm1 naprawd? mi sie podoba?a gra ich tam wida? by?o opanowanie i dobre tp. Gl w przysz?ych meczach. Pozdro i dzi?ki ze mog?em s?dziowa?.