Wolf18:41
Bandit16:51
naMIEKKO76:16
toplez16:18

Ni z gruchy ni z pietruchy, bez ?adnej zapowiedzi dzi? rozegra?y mecz dwa zespo?y górnej pó?ki sklepowej, a mianowicie UNBALANCED (Un) i n1ce (n1). Oba teamy wystawi? swój najlepszy squad (dla nie zorientowanych maja tylko jeden) i zacz??a si? walka.

Mapa LFCTF10
Mapa zosta?a wybrana przez n1, ale czy dla nich to by? dobry wybór?
Pocz?tek mapy i przez pierwsze 3 minuty wida? wi?cej zgrania po stronie n1, co da?o im przewag? 3 : 0. Jakim? dziwnym trafem, Un zosta?o z 1 techem do tego jakim? szmat?awym. 16 minut do ko?ca Bandit doniós? pierwsz? flag? dla zespo?u Un, co da?o wynik 3:1. Chwila przerwy, ch?opaki tam se biegali i szczelali, sieka jak to na lf 10. 14 minuta kolejny cap dla Un. Tu kolejne szybkie przy?o?enia dla n1. 10 minut do ko?ca wynik 7:2 dla n1. Cos si? sta?o i si? zesra?o w n1 :>, Un wyrówna?o wynik 7:7. Po zaci?tej walce na 3 minuty do ko?ca wynik 9:9 i tu inicjatyw? przej??o Un donosz?c jeszcze 3 flagi. Mapa zako?czy?a si? wynikiem 12:10 dla temu UNBALANCED

Graczem mapy zostaje Vidmo, który pokaza? pro lf10 skill :)
Najlepszym FC mapy LFCTF10 zostaje Bandit, który zdoby? 7 przy?o?e?.

Un wybrali ta map? i zjebali. :)
Oba zespo?y zgodzi?y si? na zmian? stron po 10 minutach, przez co gra na tej mapie by?a ciekawsza a co najwa?niejsze sprawiedliwa. Na tej mapie Vidmo stal na defie z ampom i accelem a toplez na docu biega? z flagami. Ch?opaki z Un po prostu nie dawali rady przebi? si? przez szczelna obron? n1. Do najciekawszych momentów meczu na tej mapie (poza rozmowami na specu :> ) mo?na zaliczy? w 2 minucie szybka ucieczk? Bandita z flag?, który minimetry od capa zosta? zdezintegrowany przez raila ?cigaj?cego go Vidma. Sytuacja powtórzy?a si? w 7 minucie, ale tym razem Wolf possa? tu? przed capem od topleza. Peszek.