-=-
Menu
Tabele
Profil
Serwisy
Linki
Ostatnie nowiny
2012-06-21 KONIEC LIGI
2012-05-29 RUNDA II
2012-04-27 Długi weekend majowy
2012-04-18 WYWIAD Z NORMANEM
2012-04-18 NIE MOGĘ ZNALEŹĆ P ...
2012-04-15 ODŚWIEŻONE GRUPY
2012-04-12 WZNAWIAMY PLD
2012-01-21 Liga na włosku.
Ostatnie mecze
Informacje
PLD #5
IRC: #PLQ2
Zapisy: wyłączone

 Kolejne urozmaicenia2006-05-26 18:08 | marlboro


Jak zapewne duża część z Was pamięta, miałem jeszcze do końca zeszłego roku możliwość robienia shoutcastów na mecze. Niestety, w połowie Plq2 server majkela zniknął i nie mogłem nic poradzić, a z neostrady nie chcialem robić bo by były totalne opóźnienia. Dlatego też nie miałem jak nadawać dla ludzi.

To wszystko już w najbliższym czasie może ulec zmianie. A to zapewne dzięki patronowi którego udało mi się przekonać do zainteresowania się bliżej sceną Quake'a 2. Mowa tu o HeadShot Radio, które jest obecnie największą internetowo-gamingową stacją nadającą w Polsce. Ponad 50 zatrudnionych osób - komentatorzy, techniczni, specjaliści od poszczególnych gier albo rodzajow muzyki - to wszystko atuty którymi przekonują do siebie coraz większą rzeszę fanów. Tym bardziej iż cechuje ich profesjonalizm oraz bardzo dobre zaplecze w postaci mocnych serverów do nadawania oraz prób dźwięku.

To wszystko od dziś jest także w naszym zasięgu, bowiem udało mi się załapać do ww. ekipy. Przekonałem zarząd (a zresztą oni sami się mnie pytali) że polska scena q2 nie taka mała jak wiele osób sobie wyobraża i może warto by było najciekawsze mecze pokomentować w ich radiu. Fajnie o tyle, że każda relacja gromadzi średnio 100 słuchaczy co jest wynikiem bardzo dobrym.

Od dzisiaj ligi Plq2, Plq2i oraz Pld zostaną objęte patronatem radia HeadShot. Wiąże się z tym możliwość komentowania praktycznie każdego meczu. W najbliższym czasie zamierzamy zająć się playoffami w Pld oraz fazą playoff w lidze insta. Na pewno też na mecze Allstar oraz na rozdanie Oscarów też zostanie zapewniona możliwość przeprowadzenia transmisji.

Tym razem miła niespodzianka, bowiem usłyszycie już nie tylko mój nużący głos. Na falach eteru będą towarzyszyć mi gracze z innych scen Quake'a, m.in. lukmen (komentator Q3), mayki, lecho i nexhia (komentatorzy Q3 i Q4). Jeśli nie usłyszycie wszystkich z nich, to przynajmniej pewne jest że zawsze będę miał kogoś do pomocy kto umili Wam czas. Z drugiej strony, będzie to dla nich też ciekawe doświadczenie, bowiem na co dzień nie mają takiej styczności z naszą grą.

Pozostaje mi życzyć Wam dużej dawki humoru i zainteresowania przy zbliżających się relacjach!
Komentarze

Jeszcze brak komentarzy.

Nowy komentarz
Musisz być zarejestrowany/zalogowany, żeby cokolwiek dodać. Rejestracja
^^^
0.021
projektowanie stron www | catalog4you.pl | zdjcia samochodw