-=-
Menu
Tabele
Serwisy
Reklamy
Ostatnie nowiny
2007-06-25 Koniec ligi
2007-06-17 Dwa mecze do końca
2007-06-05 Porządki
2007-06-04 Siódma kolejka
2007-05-30 PTS - psy
2007-05-27 Update regulaminu
Ostatnie mecze
Informacje
FCL CTF #2
IRC: #FCL
Zapisy: wyłączone
Transfery: tak
Limit graczy: 10
Klany gracza: włączone

 Porzadki...2006-10-06 10:46 | urbasek
Jak zauwazyliscie, po prawej strony znajduje sie lista klanow. Jest to wstepna lista ktora wezmie udzial w lidze, do niedzieli bedzie ona jeszcze modyfikowana. Znalazly sie na niej klany ktore spelnily wszystkie warunki zapisow bądz ich wiekszosc, niektore klany nie maja uzupelnionych jeszcze wszystkich pb guidow, maja na to 2 dni czasu inaczej gracze bez wpisanego guida nie zostana dopuszczeni do gry. Czekam rowniez na podtwierdzenie udzialu coniekotrych klanow ktore znajduja sie juz na liscie, pytam bo wole sie upewnic, zapisy trwaly dlugo a nie chce zeby doszlo do tego ze juz w pierszej kolejce poleca walkowery z powodu braku obecnosci jakiegos klanu.

Uprzedze pytania coniektorych. Po pierwsze, zacytuje punkt regulaminu:

2.1 Każda drużyna musi zgłosić do rozgrywek przynajmniej pięciu, i nie więcej niż ośmiu zawodników

Z tego wyraznie wynika ze trzeba miec w skladzie bynajmniej 4 graczy by moc wziasc udzial w lidze. Tak wiec klany z 3 graczami poki co nie zostaly dopuszczone do ligi, jesli do jutra znajda sobie jeszcze conajmniej 1 gracza niech mnie o tym fakcie powiadomia to zostana dopuszczeni do ligi.

Prosze rowniez uzupelnic dane kontaktowe, niech bynajmniej CL i WA poda swojego maila/gg zeby mozna bylo latwo sie z nimi skontaktowac, zarowno adminom ligi jak innym WA ktorzy beda chcieli umowic termin meczu.
Jesli macie jakies pytania to zapraszam na forum lub na irc na kanal ligi - #FCL

blankblankkomentarze | 0
 Zamknięcie zapisów2006-10-04 13:03 | neoXs
W dniu dzisiejszym następuje zamknięcie zapisów do ligi F.E.A.R. COMBAT League (FCL) dla rozgrywek TDM. Jak zapewne wiecie każda nowa gra MP ma spore kłopoty aby pozostać zauważona. Brak dużego wsparcia marketingowego sprawia, że takowe produkcje są zapominane po kilku miesiącach po premierze. Dlatego też cieszy nas liczba zapisanych klanów jakie zdecydowały się wziąść udział w zmaganiach.

Terminarz rozgrywek powinien już wkrótce zostać podany - na pewno zostaniecie o tym fakcie poinformowani. Przydałoby się parę słów na temat nagród - tu moge jedynie powiedzieć, że ciągle trwają rozmowy dlatego też możemy Wam jedynie podać sponsorów, którzy postanowili wspierać rozgrywki. A są to:

img Everglide.com.pl
img ABCGracza.pl
img CD Projekt

Wszystkim uczestnikom życzę wysokich wyników i przyjemnej zabawy podczas grania. Więcej informacji wkrótce.
blankblankkomentarze | 0
 Zapisy a profil klanu...2006-09-18 18:17 | urbasek
Chciałem wszystkich poinformować o pewnym fakcie dotyczącym zapisów. Otóż chyba nie wszyscy do końca zrozumieli jak prawidłowo wygląda proces zapisów. Stworzenie profilu swojego klanu na stronie ligowej nie jest równoczesne z wyrażeniem chęci udziału w niej. Od tego jest osobna podstrona nazwana "Zapisy" (jest ona tylko widoczna dla uzytkownikow zalogowanych) do której znajdziemy link w głównym menu.
Tam podajemy nazwe klanu, kanal irc, strone klanową i klikamy "zapisz" (UWAGA! Wszystkie pola muszą być wypełnione inaczej skrypt odrzuci Twoje żądanie).

Podsumowując, żeby klan mógł wziąść udział w lidze muszą być spełnione warunki:
- należy stworzyć profil klanu, wypełnić info o klanie, wpisać skład łącznie z PB GUID (8 ostatnich znaków) w rubryce ID, oczywiście musi być również spełniony warunek minimalnej ilości graczy,
- należy zgłosić chęć udziału w lidze poprzez formularz na podstronie "Zapisy".

Profil klanu zostaje już na stronie na zawsze, w następnych sezonach (jeśli będą) klan który posiada już własny profil zgłasza tylko chęć udziału w lidze, klany które zdobędą miejsca na podium będą mieć przy swoim tagu pucharek (podobna zasada działania jak w clanbase). Będzie również wgląd do wszystkich rozegranych meczy z poprzednich sezonów.
Mam nadzieje, że teraz większość zrozumiała ocb z profilem klanu, zapisamy itd.

blankblankkomentarze | 0
 Przedłużone zapisy2006-09-15 19:39 | con
Informujemy, że termin, do którego będziemy przyjmować zgłoszenia klanów do ligii TDM jak i CTF zostal przesunięty na 30 września. Przede wszystkim chcemy dać jeszcze trochę czasu teamom, które w tej chwili raczkują, a chciałyby wziąć udział w rozgrywkach, gdy w pełni się do tego przygotują. Jest to także ukłon w stronę tych clanleaderów, którzy do tej pory nie uzupełnili wymaganych pól czy nie dodali graczy do swojego klanu. Przypominam, że aby klan został zakwalifikowany do rozgrywek konieczne jest dodanie ludzi do klanu wchodząc do "Nowi klanowicze" i ewentualne późniejsza aktualizacja danych w "Edycja skladu". Jeśli macie jakiekolwiek pytania związane z ligą, prosimy o kontakt za pośrednictwem e-mail fcl.ctf@gmail.com , lub IRC na kanale #fcl w sieci irc.quakenet.org.
blankblankkomentarze | 0
 Guid2006-08-30 11:49 | Rml
Przypominam wszystkim chętnym do udziału w rozgrywkach FCL, że w rubryce ID przy każdym zawodniku w składzie klanu należy wpisać 8 ostatnich cyfr jego pb guida. Radzimy zrobić to jak najszybciej jako że po upływie czasu na zapisy nie będzie możliwości edytowania składu.

[GUID mozna sprawdzic wchodzac na serwer z PunkBusterem. Pojawia sie w oknie chatu - con]

I nie przejmujcie się, że póki co newsy w ligach CTF i TDM są identyczne, to tylko czas organizacji, a ligi działają jak najbardziej samodzielnie! Więc i klan rejestrować trzeba osobno i tu i tu.
blankblankkomentarze | 0
Archiwum: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Languages
Sezony
Nadchodzące mecze
Ranking
TABELA
1. flaga psy  Nagrody 9-0  9m    97%
2. flaga fu  Nagrody 8-1  9m    89%
3. flaga aK  Nagrody 7-2  9m    81%
4. flaga !CPL!  6-3  9m    68%
5. flaga -DBP-  5-4  9m    42%
6. flaga CSG  4-5  9m    41%
7. flaga |DEA|  3-6  9m    25%
8. flaga IMF  2-7  9m    23%
9. flaga SO^  1-8  9m    5%
10. flaga [PTS]  0-9  9m    6%

Ankieta
Aktualnie na stronie
Goście: 1 (31)
Zarejestrowani: 0 (0)
0.023
budowa stron | reklamuj stronę