-=-
Menu
Tabele
Serwisy
Linki
Reklamy
Ostatnie nowiny
2012-06-21 KONIEC LIGI
2012-05-29 RUNDA II
2012-04-27 Długi weekend majowy
2012-04-18 WYWIAD Z NORMANEM
2012-04-18 NIE MOGĘ ZNALEŹĆ P ...
2012-04-15 ODŚWIEŻONE GRUPY
2012-04-12 WZNAWIAMY PLD
2012-01-21 Liga na włosku.
Ostatnie mecze
Informacje
PLD #5
IRC: #PLQ2
Zapisy: wyłączone

 INFO2008-01-16 12:23 | danka
Chciałam tylko przypomnieć, że do jutra, tj. 17.01 macie czas na rozegranie spotkań. Każdy kto nie rozegrał swojego meczu, jest proszony dziś na irca na godzinę 21:30, osoby nieobecne będą miały wpisane wo.

Ale żeby nie było nieporozumień... Osoby, które starały się odnaleźć graczy z grupy, proszę o przygotowanie logów dla nas, nie chcemy dopuścić do sytuacji, że ktoś przez 2 tygodnie sie obijał i nagle przyjdzie dziś i zażąda 3xwo:) Tak też nie będzie.
blankblankkomentarze | 6
 Sprawy organizacyjne.2008-01-06 16:58 | D4Ru$
Przypominam! że do 17.01 musicie rozegrać wszystkie mecze! Zostało już tylko póltorej tygodnia a w niektórych grupach nie został rozegrany żaden mecz. Jako pierwszy z grupy eliminacyjnej wychodzi:

- norman
- vacek
- spil
- sheffik
- feeble
- ameet
- 1o1
- Timon

GG!
blankblankkomentarze | 12
 Eliminacje do PLD.2008-01-01 16:31 | D4Ru$
Stary rok się zakończył a to oznacza, że eliminacje do PLD czas zacząć. Zapisani zawodnicy zostali już rozstawieni w grupach. Bez eliminacji przechodzą: goat, qw, jol, pepek i blanka. Do 17.01 wszyscy muszą rozegrać swoje mecze w grupach eliminacyjnych(każdy z każdym). Z grupy wychodzi tylko jeden. Po rozegraniu eliminacji będziemy mieli 15 + tych 5 którzy sie dostali bez fazy eliminacyjnej. Zawodnicy zostaną rozstawieni na 4 grupy. Z grupy wychodzi dwóch czyli zostaje nam 8 graczy. Zostaje ostatnia faza. Drabinka WB i LB i na końcu finał pomiędzy finalistą WB vs LB.

Mecze eliminacyjne możecie rozgrywać bez sedziów. Po meczu musicie !!! Mnie lub dance przesłać na ircu screeny a my dodamy mecz na www. W regulaminie jest napisane jak powinien wyglądać mecz jakie mapy itp.

Kolejna sprawa tych ktorych wymienie proszę podać mi na ircu ip: biss, o$ka, xazee, hex, Lip3r, Ravie, cartman, magneto, xawik, grubcio, lukaszekDG, dexterus, BRk323, st3, sevenflow.

DEMA!!! każdy zawodnik jest zobowiązany nagrywać demka z każdej mapy i trzymać je na dysku do ukończenia ligi !!!

GL.

blankblankkomentarze | 27
 Zapisy otwarte !!!2007-12-23 12:14 | D4Ru$
Witam wszystkich serdecznie. Po sezonowej przerwie znów będziecie mogli walczyć o tytuł najlepszego duelowca w Polsce. PLD to jednak najlepsza liga duelowa w naszym kraju i stratą byłoby gdyby się w tym sezonie nie odbyła. Dlatego wraz z danką poprowadzimy w tym roku PLD. Forma rozgrywek będzie zależała od ilości zapisanych graczy. Oczywiście jako organizatorzy zastrzegamy sobie prawo do niedopuszczenia gracza jeśli stwierdzimy, że będzie to dobre dla ligi. Zapisy trwają do końca roku. Kto chcę się sprawdzić z maq na dm1 czy z Jolem na d8 to serdecznie zapraszam do zapisów !!!
blankblankkomentarze | 43
 Aktualizacja i przenosiny...2006-08-12 18:52 | urbasek
Skrypty ligowe zostaly zaktualizowane. Zostało wprowadzonych kilka ulepszeń, zabezpieczeń i przede wszystkim udogodnień dla organizatorów ligi, ale o tym już oni sami się przekonają gdy zaglądną do panela administracyjnego. No i oczywiscie sam hosting jest znacznie szybszy przez co komfort chodzenia po stronach sie zwięszky, zalet jest wiele.
Niestety aktualizacja ta napotkała kilka przeszkód na swojej drodze, skrypty nie zadzialałyby na poprzednim hostingu (q2pl.org), jest to kwestia wersji php i sql. Zresztą q2pl.org od dawna już systematycznie likwiduje, więc korzystając z okazji przeniosłem to na nowy serwer i podpiąłem pod domene planetquake.pl i istniejące już tu ligi quake4, demosquad quake4 i warsow. Baza userów pochodzi właśnie z w/w serwisów, więc jeśli ktoś nie miał tutaj założonego konta a tylko na q2pl.org będzie musiał dokonać ponownej rejestracji. Podobnie wygląda sytuacja z klanami, je również należy na nowo zarejestrować na stronie.

Powstało również nowe forum planetquake.pl, jest to też jedna z nowych opcji skryptów. Jeśli ktoś tworzy nowe konto na stronie ligowej to automatycznie jest również zakładane na tym forum, wystarczy się tylko zalogować. Powstało ono głównie z myślą o przyszłości, o demoskładach i prywatnych forach dla adminów lig. Wiem, że ludzie z q2 korzystają z innych forow tak więc dla nich akurat może to się okazać zbyteczne. Ale jakby organizatorzy/admini ligi potrzebowali prywatnego fora to istnieje taka mozliwosc, msg me.
Link do forum znajduje się w głównym menu.

EDIT:
Zarejestrowane klany w q2pl.org udało mi się jednak zimportować. O otrzymanie uprawnień do profilu swojego klanu proszę się zgłaszać adminów ligi.
Udało mi się również przenieść wyniki meczy w poprzednich sezonach, narazie bez tabel i screenów. Poprzednie sezony są do wglądu dzięki menu umieszczonego po prawej stronie "Sezony".

EDIT2:
Dostepne sa juz tez tabele do wgladu z poprzednich sezonow.
W profilu klanu teraz zamiast rubryki IP jest ID. Jest to to samo, tylko ze w ligach na innych platformach jest to nic innego jak PB GUID, w przypadku Quake2 wpisujemy po prostu IP tak jak dotychczas.

blankblankkomentarze | 2
 Kolejne urozmaicenia2006-05-26 18:08 | marlboro


Jak zapewne duża część z Was pamięta, miałem jeszcze do końca zeszłego roku możliwość robienia shoutcastów na mecze. Niestety, w połowie Plq2 server majkela zniknął i nie mogłem nic poradzić, a z neostrady nie chcialem robić bo by były totalne opóźnienia. Dlatego też nie miałem jak nadawać dla ludzi.

To wszystko już w najbliższym czasie może ulec zmianie. A to zapewne dzięki patronowi którego udało mi się przekonać do zainteresowania się bliżej sceną Quake'a 2. Mowa tu o HeadShot Radio, które jest obecnie największą internetowo-gamingową stacją nadającą w Polsce. Ponad 50 zatrudnionych osób - komentatorzy, techniczni, specjaliści od poszczególnych gier albo rodzajow muzyki - to wszystko atuty którymi przekonują do siebie coraz większą rzeszę fanów. Tym bardziej iż cechuje ich profesjonalizm oraz bardzo dobre zaplecze w postaci mocnych serverów do nadawania oraz prób dźwięku.

To wszystko od dziś jest także w naszym zasięgu, bowiem udało mi się załapać do ww. ekipy. Przekonałem zarząd (a zresztą oni sami się mnie pytali) że polska scena q2 nie taka mała jak wiele osób sobie wyobraża i może warto by było najciekawsze mecze pokomentować w ich radiu. Fajnie o tyle, że każda relacja gromadzi średnio 100 słuchaczy co jest wynikiem bardzo dobrym.

Od dzisiaj ligi Plq2, Plq2i oraz Pld zostaną objęte patronatem radia HeadShot. Wiąże się z tym możliwość komentowania praktycznie każdego meczu. W najbliższym czasie zamierzamy zająć się playoffami w Pld oraz fazą playoff w lidze insta. Na pewno też na mecze Allstar oraz na rozdanie Oscarów też zostanie zapewniona możliwość przeprowadzenia transmisji.

Tym razem miła niespodzianka, bowiem usłyszycie już nie tylko mój nużący głos. Na falach eteru będą towarzyszyć mi gracze z innych scen Quake'a, m.in. lukmen (komentator Q3), mayki, lecho i nexhia (komentatorzy Q3 i Q4). Jeśli nie usłyszycie wszystkich z nich, to przynajmniej pewne jest że zawsze będę miał kogoś do pomocy kto umili Wam czas. Z drugiej strony, będzie to dla nich też ciekawe doświadczenie, bowiem na co dzień nie mają takiej styczności z naszą grą.

Pozostaje mi życzyć Wam dużej dawki humoru i zainteresowania przy zbliżających się relacjach!
blankblankkomentarze | 0
 Kolejna runda;]2006-04-25 01:55 | danka
Ponieważ pisałam każdemu graczowi, który nie rozegrał meczu do niedzieli, że do poniedziałku jest termin ostateczny (zarówno na ircu, w newsie, jak i na gg...), a nikt się do mnie nie zgłosił z zastrzeżeniami albo prośbą o zmianę terminu, w meczu wpisałam w/o (fiz:Jol).
Termin na rozegranie kolejnej rundy PLD jest do niedzieli 30.04.06. GL

Edit: W związku z długim weekendem, czas na rozegranie spotkań jest do środy, 3.05.06
blankblankkomentarze | 0
 TERMINY2006-04-24 00:01 | danka
Jak to zwykle bywa z Wami, nie dotrzymujecie terminów wyznaczonych przeze mnie, dlatego ostateczny termin na rozegranie tej kolejki jest jutro, mecze nie umówione umawiam na 21, chyba, ze ktoś umówił się już na inna godzinę.
blankblankkomentarze | 0
 Życzenia Wielkanocne2006-04-15 10:40 | marlboro


Zbliża się ten czas, kiedy w sobotę rano jedziemy z rodziną poświęcić koszyczek, zasiadamy do stołu, dyskutujemy z bliskimi, składamy sobie życzenia... Jednym słowem - na czas Świąt odstresowujemy się a czas zaczyna wreszcie biec wolniej. Tego każdy z nas od pewnego czasu już potrzebował. Ciężkie tygodnie w szkole, na studiach, bądź w pracy często źle się na nas odbijają.

Dlatego wszystkim Wam życzę z całego serca właśnie odpoczynku i mniej stresu podczas nadchodzących Świąt. Takie życzenia składam Wam ja oraz cała ekipa Plq2.

Jeszcze raz - Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!
blankblankkomentarze | 0
 Kolejna faza rozgrywek2006-04-15 02:07 | danka
W związku z posiadaniem już pełnych wyników spotkań pierwszej fazy Playoffów, kolejne spotkania proszę rozegrać do 23.04.06, według drabinki, która istnieje w zakładce "Playoffy"
No i proszę o rozgrywanie meczów przy obecności sędziego, bo później wynikają problemy;] GL
blankblankkomentarze | 0
Archiwum: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
Wyszukiwarka
Languages
Sezony
Nadchodzące mecze
Ranking
A
1. flaga David9
2. flaga d1abeLL6
3. flaga ArCzi0
4. flaga bezelek0
B
1. flaga ivers6
2. flaga devone3
3. flaga Hi7maN2
4. flaga ds.ads1
C
1. flaga michaq9
2. flaga maq3
3. flaga nesquik0
4. flaga Real0
D
1. flaga norman9
2. flaga obs0
3. flaga Retired0
4. flaga orys0
E
1. flaga luczadoreq3
2. flaga kul0
2. flaga rul0
4. flaga shoowax^^-2
F
1. flaga Spirit3
2. flaga y0p50
3. flaga fasadin0
3. flaga newash0
GRUPA I
1. flaga ivers5
2. flaga fasadin4
3. flaga michaq2
4. flaga obs1
5. flaga David0
5. flaga rul0
GRUPA II
1. flaga norman4
2. flaga d1abeLL1
3. flaga luczadoreq1
4. flaga devone0
4. flaga maq0
4. flaga Spirit0
Ankieta
Co dalej z pld?
Dajmy jeszcze trochę czasu fazie grupowej
bbvotebbbb
5 (38%)
Przechodzimy do playoffow
bbvotebbbb
4 (31%)
W ogóle skończcie już tą ligę
bbvotebbbb
4 (31%)
Głosów: 13
Jeśli chcesz głosować, zaloguj się.

Aktualnie na stronie
Goście: 4 (24)
Zarejestrowani: 0 (0)
0.024
sklepy internetowe | catalog4you.pl | zdjęcia samochodów