-=-
Menu
Tabele
Profil
Serwisy
Linki
Reklamy
Ostatnie nowiny
2019-01-12 Edge q2
2018-03-27 Podsumowanie PLQ2 #15!
2018-03-18 PUCHAR POLSKI 2018 - ...
2018-03-09 KONIEC PLQ2 #15 - PUCHARY
2018-02-27 WIELKI FINAŁ PLQ2 #15
2018-02-23 O historii słów kil ...
2018-02-05 Walka o Wielki Finał!
2018-02-02 Puchar Polski
Ostatnie mecze
Informacje
PLQ2 TDM #15
IRC: discord #PLQ2
Zapisy: wyłączone
Transfery: nie
Limit graczy: 10
Klany gracza: wyłączone

 Zapowiedź ostatnich kolejek!!!2014-04-04 14:45 | zyga
img


Jako, że już tak niewiele zostało meczów do rozegrania, a zbliża się teremin jaki przewidziałem na zakończenie ligi tj. 20.04.2014 chciałbym przybliżyć wszystkie pary w pozostałych kolejkach do rozegrania:
A więc sytuacja ma się następująco:

Kolejka XV - 2 mecze
flagquake Fanatics vs Team On-Line Killers flag
flagAnathema vs Dark Soulsflag

Kolejka XVI - 2 mecze
flagDark Souls vs GOA flag
flagBad Boys Clan vs Team On-Line Killers flag

Kolejka XVII - 3 mecze
flagquake Fanatics vs Dark Souls flag
flagBad Boys Clan vs Veni Vidi Vici flag
flagGOA vs Only4Fun flag

Kolejka XVIII - 4 mecze
flagTeam On-Line Killers vs Veni Vidi Viciflag
flagquake Fanatics vs Anathemaflag
flagDark Souls vs Only4Funflag
flagBad Boys Clan vs GOAflag

KONIEC LIGI

W dalszym ciagu przedstawię tradycyjnie moje oczekiwania co do w/w meczów:
cd...

XV kolejka

qF vs tOk
w 15 kolejcie w pojedynku rewanżowym zmierzą się drużyny Tommeygo - Fanatycy oraz Danki Toki. Mecz zapowiada się na widowisko 4 aktorów z tOk. Jeśli tokarki zagrają na swoim poziomie ni powinno być problemów w wygraniem tego meczu rezultatem 3:0. Dodatkowo Ekipa Danki ma sobie coś do udowodnienia po ostatniej przegranej mapie z PFH.
Mecz zostanie rozegrany na mapach:
q2dm1
q2dm8
q2dm5

ATH vs ds
Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się wygraną graczy michaq 2:1. Przed tamtym mecze to oni też byli faworytami. W rundzie rewanżowej jednak role się odwróciły. ATH jest trochę w rozsypce i musi się wziąć w garść, a za to ds. jest na fali wznoszącej i jak do tej pory to tracą punkty tylko z dwoma czołowymi klanami w Polsce. Wszystko okaże się miejmy nadzieje, już niebawem.
Mecz zostanie rozegrany na mapach:
q2dm5
q2dm7
q2dm8

XVI kolejka


ds vs GOA
Kolejny mecz graczu Rula będą mieć do rozegrania z graczami Światłości GOA. Ciekawym będzie na pewno pojedynek na q2dm1 gdzie grający pierwsze skrzypce w drużynie GOA maq może trochę uprzykrzyć życia luczkowi i rulowi. Jeśli oczywiście wspomagany zostanie przez resztę ekipy. Przed meczem faworytami jest oczywiście ds. i powinni zwyciężyć ten pojedynek 3:0.
Mecz zostanie rozegrany na mapach:
q2dm1
q2dm7
q2dm2

BBC vs tOk
Tok w tym meczu nie będzie stało przed wielkim wyzwanie. Są na pozycji stuprocentowego faworyta. Tylko cud, może sprawdzić, że xawik i reszta ekipy stanie na wysokości zadania i nadszarpnie zdrowia Dance. Na pewno ważne jest aby BBC przerwało trwającą czarną serie i tym razem przystąpili do meczu w pełnym składzie. Może zmobilizuje ich fakt, że będą mieć za przeciwników graczy wysokiej rangi:
Mec zostanie rozegrany na mapach:
q2dm1
q2dm6
q2dm3

XVII kolejka


qF vs ds.
w przedostatniej kolejce qF będzie podejmować u siebie graczy ds. Gacze Rula są już raczej pewni 3 miejsca na pudle lecz pewnie co niektórzy chętnie podreperowali by sobie miejsce w rankingu. Mecz powinien zakończyć się rezultatem 3:0, ale może tym razem zaskoczy dobra gra w drużynie tommyego. Może te wysiłki w codziennej grze na serwerach dadzą w końcu o sobie znać? To wszystko już w przedostatniej kolejce plq2.
Mecz zostanie rozegrany na mapach:
q2dm2
q2dm7
q2dm5

BBC vs v3
Źli chłopcy na pewną nie będą mogli być źli na siebie jeśli ten mecz przegrają rezultatem 3:0. Na pewno taki wynik jest wiecej niż prawdopodobny. Miejmy nadzieje, że BBC będzie dogrywało do końca swoje pojedynki. Po meczach tOk mecz z v3. Na te mecze na pewno musza się zmobilizować, bo gdzie indziej szukać takiego doświadczenia w grze?
Mecz zostanie rozegrany na mapach:
q2dm6
q2dm2
q2dm8

GOA vs o4F
o4F na pewno myślą o zgarnięciu w tym spotkaniu kompletu punktów. Lecz z GOA nigdy nic nie wiadomo, mogą postawić bardzo wysokie warunki a mogą i przegrać z kretesem. Wszystko zależy od dnia i formy jaką będą prezentować obydwie drużyny. na q2dm7 na pewno czeka nas sporo emocji.
Mecz zostanie rozegrany na mapach:
q2dm7
q2dm3
q2dm2

OSTATNIA KOLEJKA PLQ2-14 - KOLEJKA XVIII

tOk vs v3
Najciekawszy mecz, który elektryzuje pół światka Sceny Ligi quake’a 2. Kto tym razem okaże się lepszy? który z tych klanów teraz będzie górą? czy ten mecz będzie decydował o Mistrzostwie Polski? To wszystko będzie wiadomo tuż przed samym meczem, kiedy to obie drużyny zagrają wszystkie swoje mecze. Na ten mecz będzie potrzebny dodatkowy news, aby przybliżysz szanse oraz nadzieje i potencjalne składy w jakich wystąpić mogą obydwa klany, ale to już niebawem. Liczymy na widowisko światowej klasy. Czy Cleaner zatrzyma Davida? czy Goat zatrzyma Pepka? czy Ivers Zatrzyma Piecie a doddy upora się zotterem? Oczywiście to nie są przewidywane składy bo wszystkiego dowiemy się po rozmowach przedmeczowych.
Mecz zostanie rozegrany na mapach:
q2dm5
q2dm7
q2dm6

qF vs ATH
Fanatycy będą tym razem przeciwnikami ath. Czy michaq i spółka pewnie wygrają ten mecz? sądzę, że są ku temu dobre przesłanki. Ale znając qF to tanio skóry nie sprzedadzą. Będziemy kibicować obu drużynom aby na zakończenie plq2 dały nam dobre widowisko.
mecz zostanie rozegrany na mapach:
q2dm5
q2dm7
q2dm6

o4F vs ds.
Drużyna Reala jest jedyną ekipą, która może być w zasięgu zbliżenia się do ds. Chociaż obydwie drużyny dzieli tylko punkt przewagi na dzień dzisiejszy to nie możemy zapominać , że ds. ma dwa mecze zaległe. Więc sprawa podium raczej, może być zamknięta przed tą kolejką w przeciwnym wypadku o4F może w tym meczu zagrać o bardzo wiele. Na pewno będą z niecierpliwością oczekiwać meczów drużyny Rula.
Mecz zostanie rozegrany na mapach:
q2dm2
q2dm3
q2dm7

BBC vs GOA
Czy bbc na ostatnią kolejkę będą już drużyną kompletną bez problemów kadrowych? Jeśli tak to mecz może stać na bardzo wyrównanym widowisko, a pojedynki maq i xawika mogą być ozdobą tego meczu. Wszystko zależy od tego czy obydwie drużyny będą jeszcze czuły chęć i zapał do rozegrania tego pojedynku
Mecz zostanie rozegrany na mapach:
q2dm8
q2dm7
q2dm3

Także, Piszę do wszystkich z apelem, aby nie zwlekać, tylko rozgrywać jak najsprawniej wszystkie swoje pojedynki. W kwietniu powinna zakończyć się pożegnalna liga quake'2 !!! plq2-14. A więc do dzieła i GL!

pozdrawiam
ZYGA flag
Komentarze

David
avatar
2014-04-04 15:16 
bbc/tok chętni na niedziele @ 21:00?
zyga
avatar
2014-04-04 18:08 
Do dzieła majstry! emo

Nowy komentarz
Musisz być zarejestrowany/zalogowany, żeby cokolwiek dodać. Rejestracja
^^^
0.034
www.control.net.pl | katalogi stron w controlwebs.pl