-=-
Menu
Tabele
Profil
Serwisy
Linki
Reklamy
Ostatnie nowiny
2019-01-12 Edge q2
2018-03-27 Podsumowanie PLQ2 #15!
2018-03-18 PUCHAR POLSKI 2018 - ...
2018-03-09 KONIEC PLQ2 #15 - PUCHARY
2018-02-27 WIELKI FINAŁ PLQ2 #15
2018-02-23 O historii słów kil ...
2018-02-05 Walka o Wielki Finał!
2018-02-02 Puchar Polski
Ostatnie mecze
Informacje
PLQ2 TDM #15
IRC: discord #PLQ2
Zapisy: wyłączone
Transfery: nie
Limit graczy: 10
Klany gracza: wyłączone

 PODSUMOWANIE #14!2014-06-13 10:54 | rolnick
img

3... 2.... 1... Fajrant!

Siema, siema, cześć. Jako się rzekło, postaram się podołać zadaniu w miarę sensownego podsumowania 14 edycji plq2. Edycji, która powszechnie była anonsowana jako już serio ta ostatnia (który to już raz), edycji którą wielu na starcie pewnie spisywało na straty (bo nikt już nie gra, bo kto to Zyga, bo nie ma sYnth), edycji która zostawiła mnie ponownie z pytaniem o to, co takiego jest w tej starej grze, że nadal ktoś w to gra. Ja nie wiem, może inni będą wiedzieli, ale do tego jeszcze wrócimy. Narazie przywołajmy garść statystyk dotyczących ligi. Pierwszy mecz został rozegrany 7 listopada 2013 roku, ostatni 25 maja roku obecnego. Daje nam to jak w mordę dał bite 7 miesięcy rywalizacji, w trakcie której rozegrano 91 meczów na 273 mapach, padło w nich 60378 fragów dająć średnią 663,49 fraga na mecz. Średnia liczba śmierci na mapę zatrzymała się na liczbie 221,16. Całkiem nice. Śmiem twierdzić jednak, że nie byłoby aż tak nice, gdyby nie duże ustępstwa, na które organizator w osobie Zygi szedł, aby tylko rozgrywki dobiegły do końca. Mocno liberalne podejście okazało się ożywczym czynnikiem, było jakby mniej spiętych dup, a więcej frajdy. Tyle tytułem wstępu, zapraszam teraz na krótki podsumowanie występu każdego z 10 klanów, zaczynając tym razem od końca.

Miejsce 10 - Tetro Hydro Cannabinol
Punkty: -27
Skład: shoowax, dnb, Am33t, carneidz, Eddy, S!ara, Kutanoid, Revo, sqnks, zEF_.
Prognoza przedseznonowa: walka o nie bycie ostatnimi.

Jak czas pokazał, powalczyć się do końca nie udało, bo we 3 grać niby można, tylko po co? Żelazna trójca thC w osobach am33ta, dnb i szefa shoowaxa wyraźnie wybijała się ponad resztę nie tylko skilami, ale także podejściem. Cięzko ocenić postawę klanu który nie dotrwał do końca, jednak postaram się jakoś to zrobić. Po grze thC widać było, że zostali zebrani mocno na hurra, aby tylko wystartować. Przegrywali w sumie wszystko, niektóre mecze wręcz niemożliwie wysoko (jak ten z tOk), jednak zawsze robili to po męsku, bez wylewania żali i tym pdoobnym zachowaniom. Wsławili się za to tym, że nie chcieli łatwych 3 pointsów za mecz z Ath (poprawcie mnie jeśli się mylę), a radośnie przystali na propozycję rozegrania meczu duuużo poźniej. Wielka piona, tak też chłopaków zapamiętamy.

Najlepszy gracz: wg statysty to Revo, jednak zagrał tylko 1 mapę, zatem tytuł ten ląduje w rękach am33ta, który w klasyfikacji graczy uplasował się na 59 miejscu ze skillem 45.714 zdobytym na 30 mapach. GG
Ocena postawy klanu: za postawę 7, za niedogranie 1, zatem od wujka macie 4 zuchy.


Miejsce 9 - Bad Boys Clan
Punkty: -4
Skład - xaw, Spawn, atz, axel, Bezel, boNy, Czulas, hardiel, RED, Retired
Prognoza przedsezonowa: solidny średniak.

Szkoda, że BBC z równym zapałem nie kończyli ligi, co ją zaczynali. Klan wracającego z banicji xawa na początku był głodny gry, czego dowodem były urwane mapy PFH, czy Ath. Potem jednak w tryby dostał się piach, problemy ze składem i pamięcią niektórych zniwelowały szanse na coś więcej niż przedostatnie miejsce. Dużym wzmocnieniem miał być bony, jednak zdąrzył zagrać za mało, by móc odcisnąć większe piętno na grze klanu. Dodatkową łyżką dziegciu była słaba jakość łącza Spawna, który jest graczem conajmniej dobrym, ale przez problemy wyglądał bardziej jak kurczak na paradzie orłów. Szalę przechyliła seria wo oddanych pod koniec rozgrywek. Szkoda.

Najlepszy gracz: zdecydowanie xawik. Na początku przypominający ogara spuszczonego ze smyczy, rządny gry i juchy wrogów. Potem kij wie co się wydarzyło. Statystycznie uplasował się na 24 miejscu ze skillem 80.883. Świetny wynik jak na gracza przedostatniej drużyny.
Ocena postawy: niższa niż u thC, bo BBC zdarzały się wpadki, jak 3.0 z qF. Do tego nie ukończyli ligi, ode mnie dostają 3 na 10.


Miejsce 8 - quake Fanatics
Punkty: 14
Skład: Tommy, 4rCz!, Awgan, Simson, roon, Freak, nick>, heat me jr.
Prognoza przedsezonowa: walka o nie bycie na finiszu na końcu.
Jakie jest qF wie każdy. Klan, którego mottem jest słynny "q2 will never die" z sezonu na sezon impoznuje zaangażowaniem. Przed tą edycją line up został nieco przetrzebiony, sprzedano chociażby Bezela do BBC, nie było diggera i 4bidona. Jednak 8 miejsce to niewątpliwy sukces, panowie wygrali to co było w zasięgu, a szczególnie smakowite 3 punkty to te wygrane na bbc w momencie, gdy ci byli w najlepszej chyba dyspozycji. Porażki tradycyjnie już Fanatycy znosili po cichu, czasami robiąc "gulp" przy przełykaniu takowych. Można qF nie lubić, chociażby za votowanie z uporem maniaka q2ht, jednak pasji chłopakom odmówić nie sposób. Dodatkowym osiągnięciem jest odnalezienie przez tommyego mumii z napisem q2e.freak i nakłonienie jej do gry. Nie można też zapomnieć o dwójce sympatycznych chorwatów, którym qF powzolili zadebiutować w naszej lidze.

Najlepszy gracz: strona ligi mowi, że najlepszym fanatykiem okazał się roon, który rozegrał aż 45 map. Jego skill zatrzymał się na liczbie 73.895, co dało 27 miejsce w klasyfikacji. Jak dla mnie to duży wyczyn, gratulacje.
Ocena postawy: mocne 5. qF urosło z chłopców do bicia do roli średniaka, który umie sprawiać niespodzianki, a swoim zachowaniem ujmy nikomu nie przynosi.


Miejsce 7 - GOA
Punkty: 22
Skład: D4ru$, maq, Gjubbi, Gagarin, Roodi
Prognoza przedsezonowa: środek tabeli
Kto powiedział, że we 4 ligi nie da się rozegrać? Kto?! I cisza. Tak czy siak chłopaki ze współczesnego zakonu Jedi i tak by tych słów nie wzieli do serca, bo jako klan z najkrótsza ławka i tak zmagania ukończyli. Uchylam z uznaniem kapelusza. Co do postawy, to nie da się ukryć, że całą grę wesołych amatorów połowów rybnych ciągnął maq. Ale skoro jest się mistrzem dm1, to nie dziwota. Reszta starała się jak mogła, jak nie grą to jakąś złotą myslą urozmaicić spotkanie. Szkoda, że mało było Roodiego, o którego upominam się już któregoś newsa. W grze GOA zaskakiwali na równi na plus (mapka urwana brązowemu O4F) jak i na minus (dugi mecz z qF i wygrana "tylko" 2:1). Napewno jednak stanowili kolektyw, który może służyć za przykład dla młodszych graczy.

Najlepszy gracz: musi, że maq. Statystki ma imponujące: skill 96.695, przy aż 46 mapach rozegranych. Jednoosobowa armia.
Ocena postawy: 6+. Chciałem dać 7, ale bywały momenty dekoncentracji (vide wspomniany rewanż z qF), chociaż za organizację i team spirit to 9 się należy.


Miejsce 6 - Anathema
Punkty: 24
Skład: michaq, Norman, sil, zero, spirit, diaa, fasadin, roAch, StroG, warrior
Prognoza przedsezonowa: pudło!
O kurwości, co to się staneło? Dla mnie ath przed sezonem było takim Athletico (w sumie tag się zgadza), murowanym kandydatem do brązowego medalu. Dobrze, że nie stawiałem hajsu. W przypadku Ath długa ława jest nieco myląca, z grających graczy najwięcej roboty odwalili norman, michaq i diaa. Brakowało zaangażowania takiego warriora, o silu to już nie mowie, bo serio, może czas zaginięcie zgłosić? Nawet dopisanie fasadina, zucha na schwał na quadzie nie dało zamierzonego efektu, bo wo oddane GOA, porażka do jaja z O4F okazały się skutecznie podciąć skrzydła. Wielka szkoda.
Najlepszy gracz: po szefowemu, michaq. Szkoda, że dobre osiągnięcia indywidualne graczy ath (8 michaq, 11 norman, 22 spirit) nie przełożyły się na wynik klanu. Jako się rzekło, MichałQ zameldował się na 8 miejscu, ze skillem 99.328. Gratulacje.
Ocena postawy: mimo całej sympatii jaką darzę Ath, więcej jak 4 nie dostaną. Moim zdaniem największa niespodzianka in minus w sezonie.Miejsce 5 - Play For Honor
Punkty: 27
Skład: Kisiu, ZYGA, Faint, Alter_szu, abc, KKND, quest, blesh, NiGGy
Prognoza przedsezonowa: środek tabeli
Myślę, że sezon gracze szefa Zygi mogą uznać za udany. Zebrana przed rozpoczęciem rozgrywek ekipa prezentowała się bardzo okazale, alter i abc to uznane marki, dodatkowo zostali wsparci naszym tureckim bratem NiGGy oraz debiutującym w lidze KKND, który spisał się bardzo dobrze. Dobrym ruchem okazało się sięgnięcie po questa, powracającego po nieobecności. Warte odnotowania są punkty zdobyte na srebrnych i brązowych medalistach, zwłacza wygrana mapa z tOk w ostatnim meczu musi dobrze smakować. Co do organizacji, to PFH nie ustrzegło się błędów, zresztą tak jak większość ekip. Zdarzały się obsuwy, jednak najważniejsze, że udało się zebrać w garść i dokończyć zmagania.
Najlepszy gracz: ZYGA. Master nad mastery. Skill: 95.745, 51 map rozegranych. Wypada tylko się ukłonić.
Ocena postawy: 6. Za wyniki dałbym 7, jednak oczko w dół za problemy kadrowe i wywołane tym przekładanie meczów.


Miejsce 4 - Dark Souls
Punkty: 31
Skład: Luczek, Rul, Lefty, ADS, Pretor, The General, RSN, Urbasek
Prognoza przedsezonowa: walka z O4F i Ath o miejsce 3.
DS zajeli podobno najgorsze miejsce w rywalizacji, tuż za podium. Największym zaskoczeniem było napewno urwanie mapy tOk, dodatkowym smaczkiem jest fakt, że DS wygrali na dm7, skądinąd bardzo dobrej w wykonaniu speców Danki. Czego zabrakło DSom? Dłuższej ławki. Rul, luczek, ads i pretor, tą czwórkę najczęściej widzieliśmy w boju, jednak np. problemy z pingiem Pretora nieraz paraliżowały poczynania całego klanu. Większa aktywność zwłaszcza RSNa mogłaby być kluczem do sukcesu, bo takie wo oddane w meczu z GOA było w tym momencie decydujące. Szkoda, bo panowie pokazali, że zarówno O4F jak i tOk były w zasięgu. Organizacyjnie dużo DS zarzucić nie można, aczkolwiek też idealnie nie wszystko ze sobą grało.
Najlepszy gracz: z bólem serca, ale muszęto przyznać. LUCZEK. Skill 108.501, czwarte miejsce w stawce indywidualnej, ogromne przełożenie na wyniki klanu.
Ocena postawy: 6+. Z tego co mieli wyciągneli chyba maksimum, ponieśli cenę wąskiej ławki.


W tym momencie przerwę na chwilę, by przywołać wszystkie "pudła" z poprzednich edycji ligi, poczynając od sezonu 6, danych z poprzednich niestety www nie posiada.

PLQ2 #6! - ostatni sezon sYnthesis, powrót reaktywowanych Rebels, Totalna Anihilacja 2 ligi.
Liga I:
1. sYnth - 35 pkt
2. aK - 33 pkt
3. q2e - 28 pkt.
Liga II:
1. TaC - 42 pkt
2. tOk - 38 pkt
3. ex-r - 30 pkt.
Liga III:
1. Ath - 22 pkt
2. xD - 21 pkt
3. wD - 21 pkt

PLQ2 #7! - upragnione złoto dla aK, srebrne Grajewo, agl odwraca taga i zostaje LAG. v3 na 6 miejscu w 3 lidze!
Liga I:
1. aK - 34 pkt
2. BoD - 33 pkt
3. tOk - 28 pkt
Liga II:
1. 3c - 51 pkt.
2. mdt - 30 pkt
3. lot - 29 pkt
Liga III:
1. B3 - 33 pkt
2. [H] - 29 pkt
3. BBC - 28 pkt

PLQ2 #8! - złote 3M, drugi z rzędu brąz tOk, hegemonia w 2 lidze PFH, srebro 2 ligi dla v3, powrót po latach M-c.
Liga I:
1. 3M - 33 pkt
2. 3c - 26 pkt
3. tOk - 23 pkt
Liga II:
1. PFH - 35 pkt
2. v3 - 32 pkt
3. SNG - 29 pkt
Liga III:
1. xa - 29 pkt
2. MTG - 26 pkt
3. FF - 23 pkt

PLQ2 #9! - złote tOk, M-c w 1 lidze, mecz Polska vs reszta świata na ddm1, Cleaner w lot rozorał 2 lige. W 3 lidze sensacją młode Grajewo.
Liga I:
1. tOk - 32 pkt
2. v3 - 28 pkt
3. BoD - 22 pkt
Liga II:
1. LoT - 36 pkt
2. os. - 22 pkt
3. FF - 18 pkt
Liga III:
1. XF - 30 pkt
2. sf - 27 pkt
3. al> - 23 pkt

PLQ2 #10! - pierwszy raz podział tylko na 2 dywizje, złote tOk 2x z rzędu, kontrowersyjne Pigs dema z brązem 3 ligi. Reaktywacja aK. David gra swój pierwszy sezon tdm.
Liga 1:
1. tOk - 37 pkt
2. v3 - 33 pkt
3. os - 30 pkt.
Liga II:
1. DS - 33 pkt
2. MTG - 26 pkt
3. pig - 19 pkt

PLQ2 #11! - tOk rządzi 3 sezon z rzędu, srebro nDiv (kolejny klan dema, który mamieszał), wycofanie się z ligi elitarnych z 3M. Druga liga i wybuch formy GOA. Powołanie przez Darusia O4F.
Liga I:
1. tOk - 45 pkt
2. nDiv - 35 pkt
3. v3 - 35 pkt
Liga II:
1. PFH - 40 pkt
2. GOA - 39 pkt
3. [r] - 38 pkt

PLQ2 #12! - hegemonia tOk przerwana przez v3, brąz dla 3c ze Słonecznego Stoku. Srebrne nDiv z poprzedniego sezonu nie kończy ligi. Ath królami 2 dywizji, debiut w lidze zalicza qF.
Liga I:
1. v3 - 38 pkt
2. 3c - 36 pkt
3. tOk - 32 pkt
Liga II:
1. Ath - 34 pkt
2. nF - 31 pkt
3. frag - 30 pkt

PLQ2 # 13! - całkowita zmiana formuły rozgrywek, pierwsza runda na zasadzie każdy z każdym. tOk wraca na tron, 3c wzorem nDiv nie kończy ligi. O4F wygrywa 2 ligę, pieczętując swoją przemianę w rasowy klan.
Liga I:
1. tOk - 30 pkt
2. ath - 22 pkt
3. r - 20 pkt
Liga II:
1. O4F - 30 pkt
2. nF - 29 pkt
3. GOA - 15 pkt


OK, koniec wspominania. Po przytoczonych statystykach widać, jaką drogę przeszły klany, które obecnie znajdują się na samym szczycie plq2.


Miejsce 3 - Only For Fun
Punkty: 33
Skład: Adi, ZeT, sensei, Real, nesqu1k, Feeble, Siwy, asd_krzyś
Prognoza przedsezonowa: walka o miejsce 3 z Ath i DS.
Największe zaskoczenie sezonu, kapitalna postawa klanu, który w domyśle miał być tylko "szkółką niedzielną" dla tych, którzy byli za słabi, na grę gdziekolwiek. Obecnie 3 siła w Polsce. Brawa, wielkie brawa. 4Fani potrafili wygrać z bezpośrednimi rywalami, szczególnie okazale wygląda 3:0 z ath, świetną partię rozegrali też z tOk na dm3. Zdarzały się także potknięcia w postaci mapy, jaką O4F urwało PFH, nie można także zapomnieć, że duży wpływ na układ sił w czubie tabeli miało wo oddane przez DS na korzyść GOA. Nie umniejsza to jednak w niczym wyczyny O4F, którzy poczynili gigantyczne postepy. Szczególnie cieszy fakt, że pomimo dopisania do składu takiego asa jak Feeble, to nie na nim została oparta gra, bo mogłoby się wydawać, że to Bua mógłby być tym, który ciągnie resztę za sobą.
Najlepszy gracz: w zasadzie cały team zasługuje na wyróżnienie, ale w moim odczuciu najlepiej pokazał się asd_krzyś aka zorro, którego postawa wywindowała aż na 9 pozycję w rankingu indywidualnym. Skill 98.531, świetne tp i tzw. feeling gry.
Ocena postawy: 8 i ani punktu mniej. Umiarkowanie dluga ławka pozwoliła O4F bezproblemowo znieść trudy 7 miesięcznej rywalizacji. A o ich grze powiedziałem już wszystko.Miejsce 2 - Team On-line Killers
Punkty: 48
Skład: Danka, DoDDy, goat, Ivers, CLEANER, Jol, P!o, jHs, Onimusha, Stasiek
Prognoza przedsezonowa: obrońcy tytułu powalczą ponownie o złoto.
Co tu można odkrywczego napisać o tOk? Najbardziej utytułowany klan ery "posynthesizowej", nawet jeśli przystąpili do ligi na totalnym luzie, to i tak byli faworytami. Młodsze stażem klany mogą się uczyć od nich dyscypliny, gry tp, taktyk. Sami gracze tOk przed sezonem nie stawiali się w roli głównego faworyta rozgrywek, powodem czego była mała aktywność w przerwie większości graczy. Jednak skoro nawet namówili Cleanera, żeby rozegrał jeszcze jedną ligę, to myślę, że jednak po cichu liczyliu jednak na złoto. Jedyną ekipą, która pokonała obrońców tytułu było v3, oba mecze zakończyły się w stosunku 2:1 dla klanu vibeza. Tokarki potknęły się także w meczach z DS i PFH, oddając przeciwnikom po mapie. Resztę spotkań wygrywali do zera, pokazując moim zdaniem jedno z najlepszych tp.
Najlepszy gracz: mimo że Cln zajmuje 2 miejsce w indywidualnej klasyfikacji, to ja jednak w tym sezonie wskażę Goata jako najlepsze ogniwo tOk. Pan profesor, oglądanie jego gry to przyjemność. Na przestrzeni 44 map GT uskładał skilla na poziomie 118.784, co dało mu 3 pozycję w rankingu.
Ocena postawy: 8+. Gdyby nie mapy stracone z DS i P do F do H było by 9. Za organizację nota najwyższa.


Let's get ready to rumbleeeeeeee...
Zamin po krótce opiszę poczynania v3, mała prywata. To właśnie klan Vibeza i V3sq (pozdro!) pozwolił mi debiutować w plq2. Dawno to było (chyba zagrałem dm2 w meczu z HC), w każdym razie w szeregach trójek (a jak zaczynałem u nich mieli jeszcze taga [3v]) grali wtedy m.in. Tech, czy Bebz. Wtedy jako spłoszony klan 3-ligowy nikt nie marzył o sukcesach, na miarę tytułów krajowych i europejskich. Ot, taka historyjka.


Miejsce 1 - Veni Vidi Vici
Punkty: 52
Skład: Cahir, David, Vibez, P1mp, pepek, piecia, zotter, fiziek, Cegla, Cs3
Prognoza przedsezonowa: jedyni rywale tOk w walce o 1 miejsce
v3 is back! Co innego można napisać? Wpadli, rozjebali i teraz tylko palmy, kokosy i panienki. Przerwa w istnieniu klanu nie przeszkodziła poszczególnym graczom w utrzymaniu formy, wszak rozeszli sie nie byle gdzie, bo m.in. do BoD czy [r] (w sumie chyba tylko pepka nie było dłuższy czas). Jednak zebrani do kupy pokazali, że nie ma bata. Gdzieś już napisałem, że v3 może śmiało wystawić dwie czwórki i między sobą rozstrzygnąć losy tytułu. Długa ławka, zgranie, indywidualności. W szeregach mistrzów zagrało wszystko. Kiedy inne klany miały problemy z zebraniem składu, Veni Vidi Vici mieli problem z ustaleniem, kto gra, bo w większości wypadków chętnych było więcej niż 4. Tylko tOk potrafiło ukraść punkty potentatom, a to samo w sobie jest najlepszą reklamą. Zdecydowanie zasłużony tytuł.
Najlepszy gracz: tu wybór może być tylko jeden. David, chyba największy talent jaki kiedykolwiek wpisał connect w konsole q2. Skill na poziomie 132.145, 42 mapy, średnia fragów na mapę prawie 60. Dałeś rade zuchu.
Ocena postawy: 9+. Nie 10, bo ideałów nie ma, v3 jednak są tego miana najbliżej.Skoro mamy już za sobą podsumowanie zmagań poszczególnych ekip, czas na garść suchych jak moje żarty faktów. Liga wystartowała 7 listopada 2013 roku, zakończyła się 25 maja 2014. Z zapisanych 10 klanów, do końca dotrzymało 8. Najczęściej graną mapą była dm2, którą los zgotował do gry aż 36 razy. Druga w kolejności była dm7, grana 34 razy. Jawna machloja DoDDyego. Trzecia w kolejności najczęściej rozgrywancyh była dm1, swoisty symbol q2. Najwięcej fragów zdobyli mistrzowie, czyli ekipa v3, bo aż 8737. Najwięcej zgonów odnotowali za to fanatycy Tommyego z qF, którzy z glebą witali się 8135 razy. Na szczególną uwagę, uznanie i klask klask zasługuje postawa Zygi, który jako organizator przesędziował aż 45 spotkań (ostatniego, czyli [1] vs [2] nie liczę). Jakby nie patrzeć to pół ligi, zapałem pewnie by mógł obdzielić obecnie wszystkich grających w q2, a jeszcze by zostało na zorganizowanie edycji #15. Klasa sama w sobie.


Zbliżamy się do końca podsumowania, zatem garść cukru w dupy co poniektórych. Big respect dla Zygi, za rozganizowanie ligi, przesędziowanie jej, zrobienie meczu Pólnoc vs Południe, meczu najlepszej 10 graczy i za ogólnie dobrą zabawę. Piona dla michaq, za to że w bardzo fajnej formie przybliżył historię niektórych klanów. Brawa dla każdego, kto w jakiś sposób przyczynił się do tego, że edycja 14 odbyła się. Pozdro wreszcie dla graczy, bo bez nich nie było by nic #Kononowicz. Rolo kończy nadawanie, dzieki za poczytanie, do zobaczenia na serwerach, albo jeszcze lepiej, na jakimś zlocie.

PS. zachęcam do wnoszenia poprawek, jeśli coś gdzięs pomyliłem, to chętnie skoryguję błędy.


Teraz czas na mały deser. Na koniec podsumowania postanowiłem zadać Zydze kilka mniej lub bardziej błyskotliwych pytań. Zapraszam do poczytania co wódz ma do powiedzenia.

Rolo: Cześć Zygfryd. Gdybyś mógł cofnąć czas i poprawić jedną rzecz w tej edycji, co by to było?
ZYGA: Witam na wstępie Cie Rolo :d. No od powitań pasuje zacząć : ). Zaczynając od odpowiedzi na pierwsze pytanie, które jest bardzo trudne wbrew pozorom mogę napisać tak: Jeśli chodzi o rundę rewanżową jestem bardzo zadowolony z kondycji Ligii, żałuję tylko, że dwa klany jej nie dokończyły. Jedna rzecz? Brakowało mi trochę na początku podsumowań i zapowiedzi kolejek, które z biegiem czasu zaczynałem wprowadzać w życie, myślę, że taki mały szczegół ale dobrego złego początki : )
Rolo: Kto i ile Ci płaci, że Ci sie chce?!
ZYGA: Chyba nie te czasy by ludzie wykładali pieniądze za udział w tej lidzę a tym bardziej za jej prowadzenie. Sam chyba wiesz najlepiej pisząc podsumowania i raporty z meczów ;d no chyba, że masz ukrytego sponsora. Chciało mi się bardzo z jednego względu. Czułem niedosyt po wcześniejszych edycjach w których mogłem wystąpić bo niestety na czas ligi bywałem zawsze mniej aktywny, nie licząc edycji wcześniejszej, dlatego zdeterminowałem się do zrobienia jeszcze jeden ligi, w której mogłem już grać tyle ile dusza pragnęła : D
Rolo: Hity i kity ligi - który klan zaskoczył Cię na plus, a który na minus?
ZYGA: Hitem oczywiście były pojedynki na szczycie, czyli mecz tOk v3, które to zawsze przyciągały wielką uwagę. Myślę, że super, że się udało, że właśnie mecz tych drużyn był meczem kończącym zmagania ostatniej kolejki. Kit ligi?;d Śmieszna historia z ostatniego meczu qF vs ATH kiedy to wszyscy myśleli, że grają z Normanem a norek wchodzi na obsa :d
Rolo: Lubisz 2paca - który z jego utworów byłby najlepszym soundtrakiem do plq2? Uzasadnij.
ZYGA: 2 pac to jeden z moich ulubionych Wykonawców, ale czy jakiś utwór by spasował jako sundtruck to się obawiam, bo tekstowo żadne by nie pasował, ale jak podkład sam muzyczny myślę, że kawałek „Changes” o zmianach by miał tu zasadność :) W końcu tyle zmian tutaj wprowadziliśmy w tej edycji : )
Rolo: Kto Twoim zdaniem zasługuje na miano odkrycia?!
ZYGA: Miano odkrycia to ciężka sprawa zwłaszcza, że to już jest 14 edycja i każdego zawodnika już poznaliśmy trochę bliżej. Myślę, że z dobrej strony w tej edycji pokazał się roon. Pamiętam, że miałem z nim kłopoty na dm6 : ) KKND również debiutował w lidze po raz pierwszy i wylądował na dość dobre pozycji, także wybór jest ciężki i nie chciałbym jednoznacznie przedstawiać swojego faworyta.
Rolo: Czy dwie rakiety mogą w q2 zderzyć się w powietrzu?
ZYGA: Heh co do rakiet zderzających się w powietrzu nie mam pojęcia ;d Może ograniczę się do stwierdzenia, że nie ma rzeczy niemożliwych na tym świecie :d
Rolo: Muszę o to zapytać: rg czy bfg?!
ZYGA: Rg czy BFg? Odpowiedź jest akurat prosta dla mnie, bo oczywiście to jest rg. Myślę, że jest to broń stworzona dla mnie ; ) myślę, że kilka osób się już przekonała, że potrafię posługiwać się tą bronią. Co chyba udowodniłem w meczu z tOk tak powiem nieskromnie ;)
Rolo: Jeden moment z historii, który chciałbyś zobaczyć na własne oczy to...
ZYGA: Z historii jest wiele momentów więc napiszę może ogólnie. Chciałby kiedyś jeszcze raz zobaczyć w akcji klany Synth, AK, 3m i inne. Miło by było gdyby takie klany już historyczne trochę miałyby się zmierzyć w jakimś meczu pokazowym z np. obecnym składem v3. Ale z historii jeszcze to chciałbym zobaczyć któryś z pojedynków Szwecji z Polską z finałach NDML ;) oczywiście w składach jak za dawnych czasów ;)
Rolo: Dlaczego nikt nie lubi shotguna?!
ZYGA: Ciężko powiedzieć czy nikt nie lubi. David np. lubi ściągać z niego ludzi co schodzą z pentem i wbijać nim ich do lawy ;) Myślę, że bardziej lubią gracze bronie, które strzelają na odległość z większą mocą. Na dm7 shotgun staje się chyba ulubioną bronią dla większości. Ja np. chcąc mieć jak najlepsze staty to chyba wybrałbym, inną broń ;) heh
Rolo: Jaka jest najgłupsza supermoc, którą chciałbyś mieć? Ja chciałbym być człowiekiem-folią bąbelkową, odstresowywałbym.
ZYGA: Oczywiście Najlepszą supermocą dla mnie jest latanie. Chyba wolałbym być bardziej supermanem niż człowiekiem robiącym sieci pająka ;d Folia bąbelkowa jest fajna, tylko jak się zacznie z niej strzelać to nie można przestać ;)
Rolo: Jak nakazuje tradycja, pozdrów kogo tylko uważasz za strosowne na koniec.
ZYGA: Pozdrawiam żonę i wszystkich czytających ;).


I to już serio na tyle. W planach były jeszcze nieco krótsze wywiady z przedstawicielami każdego z klanów, jednak udało mi się złapać tylko Davida i shoowaxa, więc moja propozycja jest taka: kto ma ochotę, to niech się odezwie na GG: 5187827, lub mailowo: rolnick@o2.pl. Jeżeli uda się zebrać rozmowy, to doda się nowego newsa, zawierającego spojrzenie sceny na #14 edycję plq2. Pozdro.
Komentarze

dem
avatar
2014-06-13 11:40 
od razu sprostuje ze ndiv zajelo 2 miejsce a v3 3. wygralismy z v3 na punkty z naszych rozegranych meczy.

prosba o modyfikacje bo jest to dla mnie razacy blad. ot sprostowanie.
luczadoreq
avatar
2014-06-13 12:43 
Trzeba było też dodać ze zyga sobie wstawiał sobie "deadline" jak popadło ;] My mając w/c dostaliśmy w/o xD W sumie to powinien być historyczny w/o emo bo gram od początku tych plq2 co było opisane i z tego co pamiętam nie zdarzyło się by klan który ma w/c dostał w/o emo A co najlepsze ! gdyby nie było w/o to by sie zmieniło PODIUM emo

Edytowany: 2014-06-13 12:53
rolnick
avatar
2014-06-13 13:04 
poprawione! pamięć już nie ta ;]

Edytowany: 2014-06-13 13:04
zyga
avatar
2014-06-13 13:32 
Super podsumowanie Rolo emo dzięki za pochwały emo wszystko by się jednak nie udało gdyby nie zaangażowanie klanów. Czasem mniejsze czasem większe, ale udało się emo
maq
avatar
2014-06-13 14:22 
rolo poza kontrolo
`shoowax
avatar
2014-06-13 22:24 
zm Luczek
luczadoreq
avatar
2014-06-14 12:09 
Bo co?:d
t0mmy
avatar
2014-06-16 06:39 
Well done Rolnick ! emo
Vibez
avatar
2014-06-16 22:04 
swietna robota rolo! emo pozdro
P!o
avatar
2014-07-12 08:24 
respekt rolo emo

Edytowany: 2014-07-12 08:25
sikor
avatar
2014-07-24 23:02 
Wszedlem sobie zobaczyc czy ta gra jeszcze zyje i maszemo nawet cos graja
zyga
avatar
2014-07-26 09:06 
Raczej grali sikorze ;D emo
Roodi
avatar
2014-09-16 22:11 
No dobra. Panowie. Jesień idzie.
zyga
avatar
2014-09-17 09:08 
Złota Polska Jesień emo
roach
avatar
2014-11-17 22:40 
co z tym widzewem dra? emo
Blady
avatar
2014-11-21 09:21 
Luczek to ty jeszcze żyjesz ? emo hahahah Siemanko emo
bohen
avatar
2015-03-02 16:54 
kiedy nowa liga ?
Roodi
avatar
2015-03-07 15:40 
Właśnie, kiedy nowa liga?
zyga
avatar
2015-03-15 13:36 
Na jesień emo
bohen
avatar
2015-06-13 12:34 
Co taka cisza rozruszajcie tego q2 bo umieraemo

Edytowany: 2015-06-13 12:35
P!o
avatar
2015-08-18 12:59 
umarł
Roodi
avatar
2015-08-18 22:39 
emo

Nowy komentarz
Musisz być zarejestrowany/zalogowany, żeby cokolwiek dodać. Rejestracja
^^^
0.049
www.control.net.pl | katalogi stron w controlwebs.pl