-=-
Menu
Tabele
Profil
Serwisy
Linki
Reklamy
Ostatnie nowiny
2018-03-27 Podsumowanie PLQ2 #15!
2018-03-18 PUCHAR POLSKI 2018 - ...
2018-03-09 KONIEC PLQ2 #15 - PUCHARY
2018-02-27 WIELKI FINAŁ PLQ2 #15
2018-02-23 O historii słów kil ...
2018-02-05 Walka o Wielki Finał!
2018-02-02 Puchar Polski
2018-01-30 Wywiad z Feeble.3c
Ostatnie mecze
Informacje
PLQ2 TDM #15
IRC: discord #PLQ2
Zapisy: wyłączone
Transfery: nie
Limit graczy: 10
Klany gracza: wyłączone

 Zapowiedź II kolejki PLQ2 15!2017-10-10 15:10 | rolnick
imgDzień dobry!

Kolejny tydzień, kolejna kolejka plq2, chciałoby się rzec. Za nami pierwsze mecze, pierwsze niespodzianki, pierwsze powroty po latach. Co przed nami? Oprócz hitu, który fachowo opisał Feeble, mamy jeszcze 5 pojedynków, które na pewno przyniosą nam emocje, krew, pot i łzy. Po tym krótkim wstępie przejdźmy do meritum.Grupa A

PFH vs wD
Mapy: dm1, dm5, dm7
Przewidywania: huhu, mapppool co najmniej ciekawy. Obie ekipy w 1 kolejce musiały uznać wyższość przeciwników. O ile wD przyjęli sążnisty wcir, bo tOk nie brało jeńców, który jednak był do przewidzenia, tak porażka PFH z qF to raczej wydarzenie z grupy tych, które brew w górę unoszą. Oczywiście nie umniejszając zasługi qF, kto jak kto, ale panowie swój sukces wypracowali w pocie czoła i klawiatur. Zyga i spółka muszą mieć nieco podrażnioną ambicję, podejrzewam, że będą chcieli powetować sobie pierwsze niepowodzenie. Co do wD, to obawiam się nieco o ich morale po meczu z tOk. Ale wierzę w chłopaków, mam nadzieję, że pokażą hart ducha, oraz że q2 to przede wszystkim dobra zabawa. Co do wyniku, to myślę, że PFH zgarnie pełną pulę, chociaż na dm5, z racji samej mapy, może być różnie.

qF vs O4F
Mapy: dm6, dm5, dm7
Przewidywania: jestem niesamowicie ciekawy jak obie ekipy się zaprezentują. Mapy fajne, składy mocne. qF meczem z PFH pokazali, że mogą być czarnym koniem ligi, pracowali na to długo. Pokonali dodatkowo graczy Zygi na dm6 właśnie, a to na pewno było nie lada wyzwaniem. Mają dobrych graczy na kluczowe pozycje (quad - Arczi, Simson, rg - Ameet, roon) na dwóch pierwszych mapach i to tam wróżę sukces ekipy Tommyego. Co do O4F, to pozostają zagadką. Nie rozegrali jeszcze swojego pierwszego meczu, mają jedną z krótszych ławek w całej lidze. Ale bronią brązu, a skład chociaż wąski, to bardzo konkretny. Jeżeli mam typować wynik, to obstawię 2:1 dla qF.

Grupa B

GOA vs 3c
Mapy: dm1, dm3, dm2
Przewidywania: GOA to w momencie, w którym piszę nadal zagadka. Nie zagrali z v3, ławkę mają krótszą niż O4F, ale w monolicie siła. Poprzednie plq2 rozegrali w zasadzie jedną 4, dodatkowo mają maq, a to gracz na dm1 groźny jak mało kto. Liczę że światłość GOA rozbłyśnie, a Panowie nie zawiodą nas. 3c poległo w meczu z BBC, który miałem przyjemność oglądać, w stosunku 1:2, ale zdobyli więcej fragów niż przeciwnik. To światełko w tunelu. Paru graczy potrzebuje na pewno więcej czasu na rozruch (np. lukach), ale taki Feeble czy Age już pokazali, że nie pewnych nawyków się nie da zapomnieć. Typuję wynik 1:2, z wygraną GOA na dm1.

BoD vs BBC
Mapy: dm7, dm5, dm3.
Przewidywania: weterani z Grajewa pokazali w 1 meczu, że nie zapisali się tylko po to, żeby wypełnić brakujące miejsca. Zagrali z największą zagadką ligi, nigdy nie startującym cBs, wygrali do zera, pokazując że teamplaya nie zapomnieli. Dodatkowo wystawili w składzie parę ników nie widzianych wieki, co jest wartością dodaną. I nawet jeżeli sami zainteresowani uważają, że jeszcze do optymalnej formy im wiele brakuje, to myślę, że po paru meczach BoDy zgrają się na tyle, że każdy będzie się z nimi liczyć. Co do BBC, to mają za sobą mecz z 3c, w którym pokazali siłę ognia. Pokonanie graczy ze Stoku, nawet nie będących ostatnio najaktywniejszymi, to duża rzecz. Zakontraktowanie takich ksyw jak DM i isBjorn pokazuje, że xaw jest bardzo ogarniętym clem i zebrał ekipę, która powalczy w tym sezonie o jak najwyższe miejsce. Typuję 2:1 dla BBC, z wygraną BoD na dm5.

cBs vs v3
Mapy: dm7, dm3, dm2
Przewidywania: patrząc na losowanie map (2 z quadem I znowu dm7), to nie wróżę lekkiej przeprawy cBs. Są absolutnymi debiutantami, w 1 meczu musieli uznać wyższość bardzo doświadczonych BoD, teraz trafiają na obrońców tytułu. Obrońców, którzy mimo, że nadal czekają na swoją inaugurację, to chyba nie muszą nikogo specjalnie o swoim potencjale przekonywać. Możliwy jest scenariusz z meczy tOk z wD, czego oczywiście cBs nie życzę. Co by się jednak nie wydarzyło, liczę że obie ekipy pokażą klasę i profesjonalizm. Co do wyniku, to zaryzykuję: 3 ? 0 v3 :P


Meczu ath z tOk nie opisuję, bo jak wspominałem, zrobił to w świetnym stylu Feeble. Przypominam także, że do rozegrania w ramach zaległości z 1 kolejki pozostały spotkania GOA z v3 i O4F z ath. Mam nadzieję, że Panowie dograją je bez problemu. Przypominam też, że drugą kolejkę powinniśmy mieć rozegraną do 15.10 (niedziela).


Na ten moment to tyle, pozostaje mi życzyć grającym gl i hf. Powodzenia.
Komentarze

zyga
avatar
2017-10-10 16:31 
GJ, thx rolo! emo
feeble
avatar
2017-10-10 17:55 
v najs! emo
t0mmy
avatar
2017-10-10 23:45 
Black horse! emo

Nowy komentarz
Musisz być zarejestrowany/zalogowany, żeby cokolwiek dodać. Rejestracja
^^^
0.035
www.control.net.pl | katalogi stron w controlwebs.pl