-=-
Menu
Tabele
Profil
Serwisy
Linki
Reklamy
Ostatnie nowiny
2018-03-27 Podsumowanie PLQ2 #15!
2018-03-18 PUCHAR POLSKI 2018 - ...
2018-03-09 KONIEC PLQ2 #15 - PUCHARY
2018-02-27 WIELKI FINAŁ PLQ2 #15
2018-02-23 O historii słów kil ...
2018-02-05 Walka o Wielki Finał!
2018-02-02 Puchar Polski
2018-01-30 Wywiad z Feeble.3c
Ostatnie mecze
Informacje
PLQ2 TDM #15
IRC: discord #PLQ2
Zapisy: wyłączone
Transfery: nie
Limit graczy: 10
Klany gracza: wyłączone

 Podsumowanie 4 kolejki PLQ2 152017-11-20 12:50 | rolnick
img

Witam.

Za name prawie cała runda zasadnicza, przed nami play offy, a w tak zwanym międzyczasie postanowiłem krótko podsumować 4 kolejkę PLQ2. Enjoy.-------------------------------------------------Grupa A---------------------------------------------------------

--------------Quake Fanatics vs Anathema 1:2--------------------
Mapy: dm2, dm1, dm5

Walka o podium można by powiedzieć, okraszona streamem i komentarzem. Faworytem na papierze wydawało się ath, w zapowiedzi kolejki David typował wynik 2:1 dla michaqów, i jak wiemy nie pomylił się. Mecz był niesamowicie wyrównany, oba zwycięstwa ath to przewaga w granicy 40 fragów, czyli jak wiadomo z doświadczenia nie wiele, zwłaszcza na dm2. Na dm5 gracze tommyego pokazują pazury, serwując swoim fanom niezwykle dramatyczną końcówkę, oraz udowadniając, że wygrana z PFH na pewno nie była przypadkowa. Czy wynik jest zaskoczeniem? Dla mnie, wygrana 2:1 qF też by nie była, gdyby któraś z tych ekip pojechała drugą do zera, wtedy uniósłbym brew.

--------------Plaf For Honor vs Team On-Line Killers 2:1--------------------
Mapy: dm3, dm2, dm1

Emocje chyba jeszcze większe, niż przy meczy qF z ath, a sam wynik sprowokował do komentarzu Hamstera. Sensacja? Moim zdaniem tak, chociaż symptomy, że PFH może niedługo dojechać tOk były już wcześniej, przypominając poprzednią edycję i triumf na dm3. Przedsezonowe roszady klanu Zygi przyniosły efekty, bo w zapowiedzi David się rozminął w swoich przewidywaniach. Inna sprawa, że może fakt, że tOk już ma i tak zapewniony awans z 1 miejsca, nieco uspił ich czujnośc, jednak to tylko gdybanie, które w żaden sposób nie umniejsza triumfu PFH. Gratulacje chłopaki, gracz meczu agl.hanan!


--------------Only 4 Fun vs we Dream 0:3--------------------
Mapy: dm5, dm2, dm7

Wo ze strony O4F. Kupa.


----------------------------------------------------------------Grupa B---------------------------------------------------


--------------Veni Vidi Vici vs Bad Boys Clan 3:0--------------------
Mapy: dm5, dm8, dm2

Mecze z v3 to w tym sezonie dla większości ekip tzw. Porażka wkalkulowana. Tym razem przekonali się o tym BBC, którzy jednak zasługują na plusa, bo po chwili załamki zebrali się jednak i jak widać walczą w lidze do końca. Najlepsze wrażenie pozostawili po sobie na dm5, ale jak zauważył to sędziujący xaw, na tej mapie najtrudniej o rape. Wyników dm 8 i dm2 nie potrzeba komentować, David na obu mapach po 100 i więcej fragów na asach pokroju IsB czy revo. Chyba dopiero konfrontacja z tOk pokaże nam prawdziwą siłę ognia graczy Vibeza.

--------------Cool Brother Squad vs GOA 0:3--------------------
Mapy: dm6, dm7, dm5

Kolejny trafiony typ przez Davida z zapowiedzi. GOA już pokazywali potencjał, nawet jak przegrywali (mecz z BoD), teraz z kolei musieli sprostać presji faworyta. Jak wiadomo zadanie wypełnili bardzo dobrze. Kolejna sprawa, że ponownie na 1 plan w szeregach GOA wysunął się Daruś, mimo że maq nadal gra pierwsze skrzypce, to jednak były gracz tOk potwierdza moje spostrzeżenia z meczy z BoD: gra bardzo mądrze, z zimną głową. Ze strony cBs najlepsze liczby wykręca Paweł, jednak z mojej strony słowa uznania dla całej ekipy, za konsekwencje.


--------------Brotherhood of Death vs 31337 clan 0:3--------------------
Mapy: dm6, dm1, dm3

Starcie chyba najrówniejszych ekip w obecnej edycji PLQ2, okraszone wtykami Feebla, które miałem ogromną przyjemność komentować. Co tu dużo mówic, takie mecze trzeba oglądać, bo słowa nie zawsze oddają zaangażowanie graczy. Według zapowiedzi wiktorię odnieść powinni BoD, blisko byli zwłaszcza na dm6 i dm1, jednak mimo wszystko 3c nie dali się pokąsać. Dm3 to już większa przewaga klanu ze Stoku, jednak walki o 666 to esencja tego pojedynku. Ze swojej strony mogę dodać, że krecia robota altera nie mogła zostać niedoceniona, bez niego w derbach Podlasia mógł paść odwrotny wynik. GG obu ekipom.


---------------------------END-------------------------


Tak prezentują się wyniki 4 kolejki, mieliśmy sensację w postaci porażki tOk, potwierdzenie dominacji v3 (szczerze, to chyba od czasów sYnth nie było takiej przepaści), powrót na dobrą drogę BBC. Sporo jak na 5 spotkań.

Spokojności wszystkim.

Pozdrawiam.

Komentarze

zyga
avatar
2017-11-20 12:58 
emo Liczę, że niedługo 5 kolejkę będziemy przygotowywać !emo
t0mmy
avatar
2017-11-21 22:13 
Rolnick jak zawsze klasa emo:

Nowy komentarz
Musisz być zarejestrowany/zalogowany, żeby cokolwiek dodać. Rejestracja
^^^
1.36
www.control.net.pl | katalogi stron w controlwebs.pl