-=-
Menu
Tabele
Profil
Serwisy
Linki
Reklamy
Ostatnie nowiny
2018-03-27 Podsumowanie PLQ2 #15!
2018-03-18 PUCHAR POLSKI 2018 - ...
2018-03-09 KONIEC PLQ2 #15 - PUCHARY
2018-02-27 WIELKI FINAŁ PLQ2 #15
2018-02-23 O historii słów kil ...
2018-02-05 Walka o Wielki Finał!
2018-02-02 Puchar Polski
2018-01-30 Wywiad z Feeble.3c
Ostatnie mecze
Informacje
PLQ2 TDM #15
IRC: discord #PLQ2
Zapisy: wyłączone
Transfery: nie
Limit graczy: 10
Klany gracza: wyłączone

 Podsumowanie 5 kolejki2017-12-04 14:32 | zyga
img

Tak o to minęły 2 miesiące od startu PLQ2 #15. 5 Kolejka spotkań właśnie dobiegła końca. Zapraszam, na krótkie podsumowanie tych emocjonujacych zmagań!

W 5 kolejce odbyły się niżej wymienione mecze:

Grupa A
flagATH vs PFH flag
flagqF vs wD flag
flagtOk vs O4f flag

Grupa B
flag3c vs v3 flag
flagcBs vs BBC flag
flagGOA vs BoD flag

cd..

GRUPA A

*******************ATH vs PFH*******************
Składy:
ATH: Michaq, Norman, sil, warrior, V3non
PFH: ZYGA, Luczek, Rul, KKND, Faint
------------
1 mecz w grupie A to mecz o 2 miejsce w tabeli. Mecz okrzyknięty hitem 5 ostatniej kolejki fazy grupowej plq2 #15. ATH podejmowało moje PFH. Jeden z najbardziej emocjonujących meczów tej edycji. Drużyny grały na mapach dm8, dm5, dm7. Pierwsze 2 mapy zakończone na korzyść PFH. Ostatnia mapa tzw. "no rail" na której ATH postawiło bardzo twarde warunki. Zdobyty 1 pkt. Przez drużynę michaq miał niemałe znaczenie dla ich drużyny. Po piętach depczeli gracze qF, którzy mieli duże nadzieje, że ich drużyna wskoczy na 3 miejsce. Niestety dla nich, ATH dało z siebie max i uniknie 1 meczu w play-off'ach spotkania się z drużyną v3. PFH gra dalej z BoD, ATH natomiast z 3c.
Mecz kończy się wynikiem 1:2
Gracz meczu: Luczek

*******************qF vs wD*******************

Składy:
qF: T0mmy, Simson, Roon, Dogger, 4rCz!
wD: Qub, Droger, Tabak, RSN
------------
qF drużyna mająca aspiracje na 3 miejsce w Grupie A podejmowała wD. Klan wD tym meczem żegnał się z plq2. Było dobrze zobaczyć ich w akcji a mecz z głodnymi sukcesu fanatykami nie będą najlepiej wspominać. Po bardzo dobrych dwóch mapach w wykonaniu qF oraz problemami technicznymi QUB'a mecz nie został dokończony i 3 mapa nie została rozegrana. Na co warto zwrócić uwagę w tym meczu to gra Simsona, który pokazał się z bardzo dobrej strony zwłaszcza z quadem w ręku na q2dm3. Ostatecznie qF uplasowało się na 4 miejscu w ligowej tabeli, a w play-off?ach będą podejmować v3. GL!
Mecz kończy się wynikiem 3:0
Gracz meczu: Simson


GRUPA B

*******************3c vs v3*******************

Składy:
3c: Feeble, Alter_szu, Ag3, Logic
v3: David, Pimp, Zotter, Shuugghh, Cegła
------------
Super mecz. Bo jak inaczej nazwać pojedynek dwóch czołowych ekip. Obrońcy tytułu mierzyli się z drużyną gwiazd 3c. q2dm2 ? na tej mapie 3c były najbliżej wygranej. Początek spotkania należał do nich zdecydowanie. Bardzo dobra współpraca altera i Ag3 na RA przynosiła dobre korzyści. Co dobre skończyło się przez niezawodnego Davida, który odbił RA skacząc z garnta po czerwonego Armorai zabijając Altera z bfg. Na kolejnych mapach było również sporo dobrych i wyrównanych akcji. PS w posiadaniu v3 na q2dm8 był bronią dzięki, której zyskiwali przewagę, a na pochwały kieruje w kierunku PIMPA. Na ostatniej będący w super dyspozycji w tej edycji Ag3, oraz pozstali garcze 3c nie dali rady sprostać drużynie v3. W fazie play-off jak pisałem wyżej 3c będą się mierzyć z ATH, natomiast v3 z qF.
Mecz kończy się wynikiem 0:3
Gracz meczu: PIMP


*******************cBs vs BBC*******************

Składy:
cBs: Bony, Rychu, The Generał, Mari1an, Spark, Ziołek
BBC: Nightstalker, Beze, Adi, Hardiel, Isbjorn,
------------
Mecz rozgrywany na mapach q2dm6, q2dm2, q2dm7. cBs próbowało w tym pojedynku wyszarpać swój pierwszy punkt w tej edycji. Pomimo bardzo dobrego meczu na q2dm7 i dyspozycji Generała wszystko to było za mało. Tym razem BBC chcieli wyjść z minusa w ligowej tabeli i im się to bardzo dobrze udało. 3 cenne punkty padły ich łupem za co należą się gratulacje. Dzisiaj już powinno być wiadomo, która drużyna z gruby B dołączy do cBs i pożegna się z plq2. Wiele wskazuje na to, że może być to właśnie ekipa xawika, którzy niepotrzebnie złapali kilka wpadek z w/o.
Mecz kończy się wynikiem 0:3
Gracz meczu: Bezel


*******************GOA vs BoD*******************

Składy:
GOA: Darus, Gruby, Gagarin, Maq
BoD: Executor, myq, Bocian, Abc, Pretor, Rookie
------------
Mecz rozgrywany na mapach q2dm2, q2dm5, q2dm1.
Emocje Emocje Emocje. Tak można podsumować pojedynek na 3 mapach. GOA stoczyło niesamowita walkę z graczami z BoD. W dreszczowcu jakich mało, górą byli Exe i spółka. Najbardziej wyrównany bój GOA stoczyło na swojej Home Map q2dm1. Zabrakło bardzo niewiele. Mecz ten pokazał jakie mecze w tej edycji plq2 są nieobliczalne i bardzo wyrównane. Wygrana BoD zagwarantowała im 3 miejsce w ligowej tabeli. W przyszłości czeka ich niesamowicie zacięty bój z PFH. GOA natomiast w takiej konfiguracji będzie mierzyć się z tOk.

Mecz kończy się wynikiem 0:3
Gracz meczu: Pretor

Dzięki i do usłyszenia.
ZYGA flag
Komentarze

t0mmy
avatar
2017-12-04 14:52 
emo
sonic
avatar
2017-12-04 15:58 
Dorzuciłbym do tego mecz taki poza ligowy a jako atrakcje jeszcze plq2. Tok vs v3 miło by było zobaczyć starcie CLN vs David emo

Nowy komentarz
Musisz być zarejestrowany/zalogowany, żeby cokolwiek dodać. Rejestracja
^^^
0.038
www.control.net.pl | katalogi stron w controlwebs.pl