-=-
Menu
Tabele
Profil
Serwisy
Linki
Reklamy
Ostatnie nowiny
2018-03-27 Podsumowanie PLQ2 #15!
2018-03-18 PUCHAR POLSKI 2018 - ...
2018-03-09 KONIEC PLQ2 #15 - PUCHARY
2018-02-27 WIELKI FINAŁ PLQ2 #15
2018-02-23 O historii słów kil ...
2018-02-05 Walka o Wielki Finał!
2018-02-02 Puchar Polski
2018-01-30 Wywiad z Feeble.3c
Ostatnie mecze
Informacje
PLQ2 TDM #15
IRC: discord #PLQ2
Zapisy: wyłączone
Transfery: nie
Limit graczy: 10
Klany gracza: wyłączone

 Zapowiedź Fazy PLAY-OFF2017-12-08 08:43 | zyga
Witam,

PLQ2 #15 to liga, która już przyciągnęła 71 zawodników z całej Polski w tym gościnnie kilku graczy z Europy. Już za 2 dni wkroczymy w fazę play-off, która wyłoni Najlepszy Klan w Polsce. Dlatego przed startem chciałbym w skrócie przedstawić pary w 1/4 finału jakie zmierzą się ze sobą w tych elitarnych rozgrywkach.

Pary ćwierćfinałowe prezentują się następująco:

flagtOk vs GOAflag
flag3c vs ATHflag
flagPFH vs BoDflag
flagv3 vs qFflag

Poniżej zapraszam na krótki opis oraz oczekiwania co do wyniku organizatora tych rozgrywek


-----------------------------------tOk vs GOA-----------------------------------

Mecz przyjaźni bo tak trzeba nazwać pojedynek tOk vs GOA. Danka vs Daruś. Obydwu drużyn nie trzeba nikomu przedstawiać. tOk to pretendent do zdobycia tytułu. Jeden z najbardziej utytułowanych klanów. Czy GOA będzie w stanie zagrozić drużynie składającej się z takich zawodników jak: Cleaner, Ivers, Pio, Onimusha, Doddy, Goat czy też Fasadin? Mam wiele wątpliwości.

Przewidywania co do wyboru map:

Na pewno GOA będzie próbowało szukać swojej szansy na q2dm1, zaś tOk na pewno zrobi nam pokaz siły na mapie z quadem i wybór pewnie padnie na q2dm3.

Wynik?

Przed meczem nie mamy wątpliwości: 2:0 dla tOk, każdy inny wynik będzie sporym zaskoczeniem. GOA będzie szukać swojej szansy na pewno w drabince przegranych, w której będą mogli napsuć krwi innym ekipom.


-----------------------------------3c vs ATH-----------------------------------

Pojedynek 3c i ATH to prawdziwy hit. Drużyny wiedzą o sobie wszystko jak i my wiemy wszystko o tych drużynach. 3c zanotowało w tej edycji 1 jedną wpadkę jak i kilka ważnych zwycięstw z takimi klanami jak np. BoD oraz toczyli zacięty choć przegrany pojedynek z obrońca tytułu v3. ATH natomiast ma takich zawodników w składzie, że 3 miejsce w grupie A jest pewnym niedosytem dla nich. Przegrane z tOk Czy PFH oraz stracona mapa z qF nie jest tym czego oczekiwali michaq i spółka. 3c ma natomiast w składzie takich zawodników jak Feeble, Ag3, Alter_szu, czy z Lukah i Logic i na pewno będą starali się wyszarpać awans do 1/2 finału.

Przewidywania co do wyboru map:

ATH postawi na pewno na swoje q2dm2, na której to byli blisko wygranej z tOk i potrafią grywać tam na naprawdę wysokim poziomie. 3c natomiast wybiorą mapę, przede wszystkim, na której będzie mógł rozszaleć się Ag3 z rg i wybór może paść na mapy dm1, dm3, dm8.

Wynik?

Wynik jest sprawa otwartą ale przed meczem ryzykowanie postawimy na wygraną 3c w stosunku 2:1.


-----------------------------------PFH vs BoD-----------------------------------

Kolejny szlagier. PFH w szczytowej formie na koniec fazy grupowej. Wygrane z tOk czy ATH wywindowały nas n 2 miejsce w tabeli. Do pojedynku z BoD będziemy podchodzić z szacunkiem, ale też pewnością we własne umiejętności. BoD natomiast ma tak doświadczonych zawodników ogranych na każdej mapie, że ciężko będzie przewidzieć losy tego spotkania. BoD przegrało swoje top mecze z 3c i v3 po 3:0, ale to nie umniejsza ich umiejętnościom. Wydawać by się mogło, że wszystko będzie zależeć od dyspozycji dnia. Na pewno czeka nas w tym meczu masa zaciętych akcji.

Przewidywania co do wyboru map:

PFH w tym sezonie na pewno czuje się dobrze na mapach 1, 2, 5 i to pewnie któraś z tych map zostanie wytypowana do batalii przeciw BoD. Drużyna Executora pewnie będzie typować q2dm3. Mapa na której w tej edycji osiąga najlepsze rezultaty.

Wynik?

Wynik jest trudny do przewidzenia. Postawię 2:1 dla PFH, ale nie będzie zaskoczeniem również 2:1 dla Brotherhood of Death.


-----------------------------------v3 vs qF-----------------------------------

Tym razem qF staje przed bardzo trudnym zadaniem. Tak chyba najprościej opisać pojedynek, w który będą mierzyć się z obrońcami tytułu. qF ma bardzo wyrównany skład i grają już ze sobą kilka ładnych lat. Niestety to wszystko może być mało. Klan Davida i Vibeza wydaje się być nie do pokonania, a sam David jest zawodnikiem Światowej klasy. Czy qF będzie mogło czyms postraszyć? Na pewno musza wyeliminować atuty Davida i wybrać mapę, na której sa najlepiej ograni. Wygrana na inaugurację z PFH pokazała, że byli w stanie zagrać taki mecz by wygrać z późniejszymi zwycięzcami w starciu z Team On-Line Killers.

Przewidywania co do wyboru map:

V3 nie wydaje się mieć słabych punktów a na wszystkich mapach w tej edycji reprezentowali podobny poziom. Myślę, że nie będą celować w q2dm6 i q2dm3 ponieważ to mapy, które powinny być wybrane przez t0mmy'ego i jego fanatyków. v3 może postawić na każda z pozostałym map.

Wynik?

Wynik nie może być inny niż 2:0 dla v3.

*********
Na tym chciałem zakończyć tą krótką zapowiedź.

Pozdrawiam,
ZYGA
Komentarze

rul
avatar
2017-12-08 10:57 
Przyzwyczaiłem się już, że wykonujesz kawał dobrej roboty Zyga. GJ!!

Chciałem pozdrowić BoD Bociana.
t0mmy
avatar
2017-12-08 12:39 
emo
KaPo
avatar
2017-12-08 17:16 
No to czekam na te kolejne walki emo Mam nadzieję, że stream ładnie pójdzie emo
Bocian
avatar
2017-12-08 22:10 
rul emo
Mam dla Ciebie nowe demka emo
luczadoreq
avatar
2017-12-09 09:41 
Zyga zapomniales napisać że byłeś graczem fazy grupowej :/
zyga
avatar
2017-12-09 10:45 
Luczek, Byłem graczem fazy grupowej. Później był Rul, a Ty trzeci.

Nowy komentarz
Musisz być zarejestrowany/zalogowany, żeby cokolwiek dodać. Rejestracja
^^^
0.036
www.control.net.pl | katalogi stron w controlwebs.pl