-=-
Menu
Tabele
Profil
Serwisy
Linki
Reklamy
Ostatnie nowiny
2019-01-12 Edge q2
2018-03-27 Podsumowanie PLQ2 #15!
2018-03-18 PUCHAR POLSKI 2018 - ...
2018-03-09 KONIEC PLQ2 #15 - PUCHARY
2018-02-27 WIELKI FINAŁ PLQ2 #15
2018-02-23 O historii słów kil ...
2018-02-05 Walka o Wielki Finał!
2018-02-02 Puchar Polski
Ostatnie mecze
Informacje
PLQ2 TDM #15
IRC: discord #PLQ2
Zapisy: wyłączone
Transfery: nie
Limit graczy: 10
Klany gracza: wyłączone

 Wywiad z tOk.Cleaner2018-01-15 23:54 | zyga
img
Zapraszam na gorący pomeczowy wywiad z graczem meczu pojedynku tOk vs 3c - z Cleaner'em.------------------------------Wywiad------------------------------

PFH|ZYGA: Cześć, Na początku gratulację wygranej z 3c i kolejnego do kolekcji ?gracza meczu?.
Tradycyjnie, proszę, przedstaw się, jak masz na imię i ile to już wiosen kończysz w 2018 roku i czym się na co dzień zajmujesz?
Cleaner : Jak w Kole Fortuny : ) Mam na imię Artur kończę 30, prowadzę dwie działalności gospodarcze.

PFH|ZYGA: to jak mój brat ale wiek się nie zgadza ;)
Za wami trudny mecz z drużyną 3c. Jak go oceniasz?
Cleaner : Miało być szczerzę zatem będzie : ) nie będę tutaj udawał że spodziewałem się wygranej ale nie ukrywam że więcej osób z tOk zawiodło w tym meczu w mojej ocenie niż graczy z 3c, których oceniam pozytywnie. Dużo spekulacji było przed meczem odnośnie mapy jednak nie ma to jak stare dobre dm3, chociaż na dm6 nie twierdzę że było gorąco jednak trzeba było zacząć grać na fragi w pewnym momencie niż teamplaya. Podsumowując jestem średnio zadowolony ale jak to mówią liczy się wygrana.

PFH|ZYGA: Z perspektywy obserwatora można było wywnioskować, tak jak piszesz, że końcówka na q2dm6 to koniec kalkulacji.
W takich sytuacjach jak na dm6 często wrze lub bywa istna cisza na tsie, jak było u was?
Cleaner : Z mojej perspektywy lata gry nauczyły mnie że gra się po to żeby wygrać, stąd bardzo często niestety może i kosztem fragów pozostałych kolegów, uprawiam samowolkę na mapie jak widzę że wynik nie idzie dobrze. Póki co jeszcze się na tym nie przejechałem ale można mi to napewno wytknąć, jednak tak jak mówię końcowo liczy się kto kończy z wygraną więc pretensji nigdy nie bylo :D. Jeżeli chodzi o teamspeaka to raczej nie uświadczy nikt, kto by chciał posłuchać naszej rozmowy wulgaryzmów, nerwów itp, raczej chłodna wymiana zdań w końcówcę. Z dm6 bo o to pytasz to pamietam że jedyne co pojawiało się na ts to szczególnie moje słowa żeby nie respownili się bo to już sensu nie miało, gdyż ja z tego co pamiętam miałem dosyć duzo broni i spokojnie fragowałem robiąc przewagę i nie było sensu podejmować ryzyko. Ale podsumowując liczy się każdy frag, zatem każdy z tOków był w takim samym stopniu ważny i przysłużył się do wygranej

PFH|ZYGA: W drużynie zawsze jest potrzebna taka osoba, która będzie odpowiedzialna za zdobywanie fragów (patrz. David, Ag3, i Luczek :DDD)
Ponownie okazałeś się najwartościowszym graczem meczu. Pewnie już mogło Ci się to znudzić, ale czy masz jakiś patent na wygrywanie? Wystarczy grać quada?
Cleaner : Zawsze powtarzam jedno, taka dewiza życiowa jeżeli w coś wierzysz zawsze się to spełni/ziści, chcesz do czegoś dojść to dojdziesz i podobnie sprawa wygląda w q2. Jeżeli bęziesz wierzył że wygrasz to wygrasz. Nastawienie jest kluczem sukcesu. Nigdy nie wątpiłem w siebie w tej grze, chociaż bywały trudne momenty. Co do quada to osobiscie dla mnie jak ktoś przyjrzałby się mojej grze dokładnie to jest on kwestią drugorzędną, zawsze jeżeli mam do wyboru zrobienie 5-6 fragów zamiast wzięcie quada to tak zrobie, bo zawsze później mogę go albo zabić albo ktoś go zabije albo ktoś inny z mojego timu weźmie, więc prosta kalkulacja. Podsumowując to że gram quada nie oznacza że na nim mi najbardziej zależy i myślę dlatego zazwyczaj wygrywam bo ludzie błędnie oceniają moją grę i na siłę chcą grać quada, a prawda że im bardziej enemy będzie starał się grać quada tym większy - będzie miał. ; )

PFH|ZYGA: Zgadza się u nas też w klanie jest taki jeden co przed meczem powtarza sobie "Jestem zwycięzcą" : D
Wracając do plq2 czeka was stracie z obrońcami tytułu. Analizowaliście już grę v3 i zastanawialiście się nad wyborem mapy?
Cleaner : Hmm myślę że analizować tutaj zbytnio nie ma co bo nie trzeba być einsteinem żeby wiedzieć jakiej mapy możemy się spodziewać po nich a jakiej oni po nas. Niewątpliwie w mojej ocenie aktualnie biorąc za podstawę active czyli to co się obecnie liczy na scenie to nie powinnismy mieć zbytnio szans w tym starciu, jednakże ja osobiście twierdzę ze pojedynek wygra klan, który wygra 1-szą mapę, nie będzie tutaj wyniku 2 do 1 na pewno, szansę oceniam po połowie. Co do wyboru mapy myślę że każdy wie co będzie nasze.

PFH|ZYGA: Tak jak mówisz, wszyscy już dobrze znają Was i v3 i pewnie wiadomo czego się można spodziewać.
Będziemy powoli kończy, może jeszcze jakies luźne pytania. Jak oceniasz ligę bez urażenia organizatora?
Cleaner : Lubie szczere odpowiedzi nawet jak ktoś miałby się urazić ale muszę to oddać Tobie. Oceniam bardzo dobrze i pokusiłbym się o stwierdzenie iż lepsza liga od niektórych twoich poprzedników, którzy to prowadzili.

PFH|ZYGA: Dzięki za miłe słowa. Przeszła Ci przez myśl kolejna edycja?
Cleaner : Pytanie raczej czy Tobie przeszla:D Jeżeli tOk w niej wystąpi to ich zapewne nie zostawie na pastwę losu, tylko tak jak powtarzałem przed startem ligi będę grać tylko mecze ligowe i tego się będę trzymać.

PFH|ZYGA: Pewnie to pytanie zadam sobie w jakiś gorący czerwcowo/lipcowy poranek :smiley:
Chciałbyś kogos pozdrowic?
Cleaner : Pozdrawiam Hardiela : ) i moich kompanów z klanu tOk bez których pomocy niewątpliwie nie mógłbym pozwolić sobie na osiąganie tylu fragów.

PFH|ZYGA: i na tym zakończymy, Dzięki Cleaner za wyczerpujący wywiad i powodzenia w meczu z v3
Cleaner : thx, powodzenia dla pfh także :D
Komentarze

michaq
avatar
2018-01-16 07:43 
Ten wywiad, to świetny motywator przed ostatecznym etapem rozgrywek!
Dobra robota ZYGA fajne odpowiedzi Cleaner.
ceg
avatar
2018-01-16 08:45 
Ja mam jeszcze pytanie. Jak się ma ta liga do słów które wypowiedziałes w Goddard, że q2 umarł i nigdy już w niego nie zagrasz ? emoDD
hardiel
avatar
2018-01-16 11:24 
Dzięki Artur za pozdrowienia ???? w końcu chociaż jeden! ????
Zyga GJ wywiad tak trzymaj! emo
t0mmy
avatar
2018-01-21 10:30 
Gw

Nowy komentarz
Musisz być zarejestrowany/zalogowany, żeby cokolwiek dodać. Rejestracja
^^^
1.341
www.control.net.pl | katalogi stron w controlwebs.pl