-=-
Menu
Tabele
Profil
Serwisy
Linki
Reklamy
Ostatnie nowiny
2019-01-12 Edge q2
2018-03-27 Podsumowanie PLQ2 #15!
2018-03-18 PUCHAR POLSKI 2018 - ...
2018-03-09 KONIEC PLQ2 #15 - PUCHARY
2018-02-27 WIELKI FINAŁ PLQ2 #15
2018-02-23 O historii słów kil ...
2018-02-05 Walka o Wielki Finał!
2018-02-02 Puchar Polski
Ostatnie mecze
Informacje
PLQ2 TDM #15
IRC: discord #PLQ2
Zapisy: wyłączone
Transfery: nie
Limit graczy: 10
Klany gracza: wyłączone

 Wywiad z v3.David2018-01-16 18:10 | zyga
img

Zapraszam na wywiad. Gościnnie David o plq2 i nie tylko.-------------------------Wywiad-------------------------


PFH|ZYGA: Cześć David,
Może pominiemy część wstępną, ponieważ jesteś bardzo dobrze znany , ale daj chociaż informacje ile w tym roku kończysz lat i co porabiasz poza graniem w qc i q2?
David: Kończę w październiku 25 lat, poza graniem uczę się zaocznie i pracuję jako instruktor paintballowy w jednej z lokalnych firm

PFH|ZYGA: Czyli wszystko kręci się w okół strzelania. Pięknie
Obecnie jesteśmy po premierze Waszego filmu promującego klan v3, w którym wspominaliscie rowniez Pepka. Dużo pracy was to kosztowało? Jak długo on powstawał?(edytowane)
David: Fragmovie zostało w 100% wykonane przeze mnie. Miałem kilka zaufanych osób które pomagały mi w różnych kwestiach estetycznych i na pewno dzięki temu ten film wygląda jak wygląda. Pomysł narodził się na początku lutego ubiegłego roku i pepek był tak na prawde pierwszą osobą która sie o tym dowiedziała. Kosztowało mnie to jakieś ~160 godzin pracy (i pewnie ze 100 wypalonych jointów) przez około 9 miesięcy, z przerwami na QuakeCon i często tymi spowodowanymi przez brak motywacji. Po przylocie z USA dowiedziałem się od brata pepka o jego samobójstwie i można powiedzieć że cały pomysł i zarys filmu całkowicie się zmienił.

PFH|ZYGA: Niewątpliwie odwaliłeś kawał dobrej roboty za co szacunk i płynace zewsząd "good joby" na pewno Ciebie w tym utwierdziły.
tak to już jest, że jest jedno życie odchodzi, (Pepka zawsze będziemy wspominać) a drugie życie przychodzi. Jeśli chodzi o to drugie to Pimpowi urodziło się już dziecko tak?, rozumiem, że ojcem chrzestnym zostanie ktoś z v3? ; )
David: Cieszę się, że mój pierwszy fragmovie zebrał tak pozytywne opinie nie tylko wśród naszej sceny ale przede wszystkim docenili go ludzie grający w inne odsłony Quake. Tak, P1mp od tygodnia jest dumnym ojcem swojego syna ale o tym że ktoś od nas z teamu będzie ojcem chrzestnym to nic mi nie wiadomo :) Na pewno to nie będę ja, z racji tego że jak wszyscy robili bierzmowanie to ja przygotowywałem się do ligi z GOA. Wydaje mi się, że nadal może być to ktoś z Q2 - być może Insekt albo jego brat Alien? Kto wie... :)

PFH|ZYGA: Będziemy trzymać kciuki by rosła nam kolejna ważna postać w świecie quake'a 2:)
Pomówmy o PLQ2. Gratulacje wygranej z PFH, nie udało nam się urwać wam mapy. Spodziewaliście się tak trudnego meczu szczególnie na q2dm1?
David: Dzięki, zagraliście bardzo dobrze i moim zdaniem zasługiwaliście na 1pkt w tym starciu. Ja się spodziewałem takiego obrotu spraw, zwłaszcza na dm1. Ostatnio głównym hasłem przed/po meczach jest słowo "aktywność". Chciałbym żeby chociaż w 1/3 pokrywały się te słowa jeśli chodzi o mój team, ale publika zawsze lubi sobie wytłumaczyć czymś dominację innych drużyn. Dla mnie jedyną ekipą która podchodzi do meczów totalnie z marszu jest 3c, rzekłbym że więcej grają po oficjalnych meczach PLQ2 niż przed.

PFH|ZYGA: Tak chłopaki z 3c jak już się zmobilizują na pql2 to zagrają trochę przed i trochę po oficjalnym meczu razem. Ale życzymy im powodzenia w straciu z qF.
Shuugghh na dobre chyba wkomponował się w zespół i wydaje się być drugą siłą u Was w zespole. Pierwszy meczy z nim w składzie dobrze wspominacie? Przypomnę, że zagraliście wtedy z GOA.
David: shuugghh to moim zdaniem jeden z najlepszych graczy w TDM jeśli chodzi o sceną Q2 na przestrzeni ostatniej dekady czy nawet dłużej. Póki co dobrze wspominamy każdy mecz który przyszło nam rozegrać w tej edycji, dla naszego kolegi z Estonii mecz z GOA nie był pierwszym jaki z nami zagrał, po drodze były chyba ze dwa PCW których także wystąpił. Nie każdy wie, ale koło 2003-2005 roku shuugghh dostał propozycje grania w [sYnth]. Scooby wypatrzył go na jednym z serwerów FFA i długo się nie wahał by zaproponować mu gre w jego zespole. Mamy świetną atmosfere, a na naszym czacie głosowym zdarza nam się porozumiewać w języku polsko-rusko-angielskim.
PS. Shuugghh ma polskie korzenie :)

PFH|ZYGA: To ciekawe co wspominasz i będzie dla wielu i dla mnie miłą ciekawostką. Atmosfera musi być przyednia gdy od czasu do czasu trzeba porozumiewac się ja Dżoana Krupa, :smiley: oh. "ciefczyny" :smile:
David: To prawda, vibez wchodząc na mecz z qF pytał mnie w jakim języku będę się do niego zwracał :D

PFH|ZYGA: Ale wróćmy na ziemię. Wygraliście do tej pory wszystkie mapy. Teraz czeka Was mały finał z tOk. Liczycie ponownie na wygraną? Cleaner twierdził w udzielonym wywiadzie, że decydujaca będzie wygrana na 1 mapie.. Jak to oceniasz?
David: Oczywiśćie ze liczymy na wygraną jednoczesnie zdając sobie sprawe, że to będzie najcięższy mecz dla nas w tej edycji. Osobiśćie nie uważam, że pierwsza mapa będzie decydująca. Decydującą mapą o wyniku końcowym zawsze jest ostatnia mapa i to przez lata akurat się nie zmieniło. Historia naszych spotkań z ostatnich 10 lat pokazuje, że nie było meczu w którym ktoś wygrywał do 0. Mogę byś szczery i zaryzykować, że jeśli mamy w tym meczu przegrać to jest to ostatni dobry moment na to

PFH|ZYGA: Myślę że trafnie to ująłeś :smiley: Wszak nie wykluczone, że i tak dojdzie do rewanżu już w wielkim finale.
To już kolejna edycja EDL bez Ciebie. Myślisz jeszcze wystąpić w tych elitarnych rozgrywkach? Twój Najgroźniejszy rywal Purri ciągle w nich wystepuje.
David: Moja obecnośc w EDL to już zamknięty rozdział i nie wydaje mi się, że jeszcze kiedykolwiek w niej wystąpie. Jeśli będę miał ochotę zagrać w Q2 1v1 to wiem do kogo się odezwać, bez konieczności zapisywania się do ligi. Fajnie że to wciąż istnieje, co jesień można zobaczyć delikatny przyrost graczy na różnych serwerach. Jak napisał kiedyś pepek, brak EDL znacznie pogorszył by sytuację na scenie już parę lat temu, chociaż i tak wiadomo że było krucho. Co do purriego, to niesamowite że po 20 latach od wydania gry, co roku stara się trzymać tę gre przy życiu między innymi swoją obecnością na serwerach. Nie jest już takim magnesem na graczy jak kiedyś, mimo wszystko ciągle przyciąga obserwatorów i za to wielki respekt.

PFH|ZYGA: tak dobrze, że ta liga funkcjonuje chociaż trochę za dużo ostatnim czasem walkowerów :)
Powiedz jeszcze jak będzie wyglądała Twoja przyszłość po zakończeniu tej edycji plq2, ? jakieś przyszłe wyzwania gameingowe?
David:Nie mam pojęcia jak będzie wyglądała moja przyszłość, chyba nikt nie jest w stanie odpowiedzieć sobie na te pytanie. Biorę co los da, nie widzę siebie jako spełniającego jakieś wyzwania gejmingowe czy coś w stym stylu... chociaż na pewno było by to kolejne fajne doświadczenie. Brakuje mi motywacji i samozapału by stawiać sobie takie cele

PFH|ZYGA: Zbliżamy się do końca wywiadu i mam jedno pytanie od anonimowego gracza:
David czy Cleaner? : )
< , > ?
David: to nie jest chyba pytanie do mnie ;D byłem młodym siuśkiem w podstawówce jak Cleaner był najlepszym graczem w Polsce i jednym z najlepszych na świecie. Mogę za to powiedzieć ciekawostke, że pierwsze demko jakie otworzyłem było Cleanera z ligi PLQ2 insta... ze 12 lat temu?

PFH|ZYGA: Myślę, że wyczerpaliśmy już zestaw pytań a anonimowy gracz będzie tym ukontentowany : D
Pozdrawiamy kogos?
David: Pozdrawiam wszystkich graczy tegorocznej edycji PLQ2 oraz wszystkich którzy przyglądają się lidze z boku

PFH|ZYGA: Przyłączam się do pozdrowień, a Tobie David życzę motywacji i samozapału oraz powodzenia w starciu z Team On-Line Killers
Dzięki za wywiad!
David: Również dzięki :}
Komentarze

P1mp
avatar
2018-01-16 20:09 
emo elegancko dejv emo
cahir
avatar
2018-01-17 13:27 
gratsy pimp!
P1mp
avatar
2018-01-17 14:57 
o/ Dzieki cahir. Wszedlbys czasem na discord, a nie cichociemny emo
newash
avatar
2018-01-17 22:42 
Świetnie. Pozdrawiam scene!
t0mmy
avatar
2018-01-21 10:38 
emo
tinc
avatar
2018-01-26 14:34 
bardzo dobre, pozdro mordo!

Nowy komentarz
Musisz być zarejestrowany/zalogowany, żeby cokolwiek dodać. Rejestracja
^^^
1.405
www.control.net.pl | katalogi stron w controlwebs.pl