-=-
Menu
Tabele
Profil
Serwisy
Linki
Reklamy
Ostatnie nowiny
2019-01-12 Edge q2
2018-03-27 Podsumowanie PLQ2 #15!
2018-03-18 PUCHAR POLSKI 2018 - ...
2018-03-09 KONIEC PLQ2 #15 - PUCHARY
2018-02-27 WIELKI FINAŁ PLQ2 #15
2018-02-23 O historii słów kil ...
2018-02-05 Walka o Wielki Finał!
2018-02-02 Puchar Polski
Ostatnie mecze
Informacje
PLQ2 TDM #15
IRC: discord #PLQ2
Zapisy: wyłączone
Transfery: nie
Limit graczy: 10
Klany gracza: wyłączone

 Wywiad z qF.Roon2018-01-29 10:37 | zyga
img

Zapraszam na wywiad. Dzisiaj o qF, plq2 i Luczku rozmawiałem z graczem klanu qF Roon'em.----------------Wywiad----------------

PFH|ZYGACześć Roon,
Może na początek pytanie z serii rozluźniających, jak masz na imię, ile lat i jak długo już grasz w qF?
roon Część mam na imię Piotr mam 32 lata qf gram jakieś 4lata;d,

PFH|ZYGAZakończyliście zmagania w plq2 na miejscach 5-6. Jak ocenisz ten wynik?
roon Wynik jest chyba najlepszy w historii qf ale wydaje mi się że mógł być lepszy ponieważ straciliśmy na 3c 2 podstawowych zawodników z którymi jesteśmy mega zgrani szczególnie na tych mapach

PFH|ZYGAWłasnie, ostatnim czasy podstawowy wasz skład to Ty, Simson, Tomi i Digger, a propos tego ostatniego to chyba szczególnie wam go brakowało w meczu z 3c?
roon Tak to jest 1 garnitur Tommy jest ze mną mega zgrany na dm6 gra tam zajebiście bfg a grając rg pewnie wiesz jak ta pozycja jest ważna na dm2 gra ra i z simim też świetnie ta pozycje 3maja
Jeśli chodzi o wybór tych map to tak Tommygo bardzo nam brakowało
Wiemy że tomi nie lubi dm2 a 4bidden nie grał z nami długo ale musieliśmy się jakoś ratować myśleliśmy o dm5

PFH|ZYGA tak, dm2 to zupełnie inna para kaloszy, gdyż wynik był ciągle w zasięgu. Z mojego punktu widzenia przegrana w tym pojedynku to stracone RA przez Simsona, który nie dostał zmiennika przy grze z 9 HP. Możesz to jakoś wytłumaczyć?
roon Widziałem stream i też jestem tego samego zdania ale też widziałem że zmiennicy wchodzilo go zmienić również z mała ilością hp więc musiał jakoś dać radę ja miałem się tam nie pokazywać żeby nie stracić mh więc mało tam uczeszczalem dwa razy udało mi się odbić ra z jumpa ale szybko padłem razem z przeciwnikiem potem to już mieliśmy grać wszyscy q
Tylko simi miał bić pod ra i zbierać rl. Dawał radę.
Chciałem dodać że tylko 2nas grało na ts, więc to też był problem. Same problemy złożyły się akurat na mecz z 3c. Oczywiście nie ujmuje pięknej gry 3c

PFH|ZYGA Rozumiem, Ale sa mecze, w który trzeba właśnie szybko zmieniać taktyki a na dm2 myślę, że zabrakło naprawdę niewiele za co gg.
Nie mówmy już o tym co było pomówmy o tym co będzie. Czekają Nas dwa bardzo dobre mecze w plq2 #15 V3 i tOk oraz PFH z 3c. Komu kibicujesz w tym starciu?
roon Zawsze kibicuje słabszym i luczkowi, więc tok i pfh
Mam nadzieję że taki był by piękny final.
Chciał bym zobaczyć cln vs luczek. Na dm3 lck gra rg a cln quada było by świetnie

PFH|ZYGAmyślę, że Luczek będzie szczególnie podbudowany pod tym wywiadzie i będzie chciał pokazać się z dobrej strony w kolejnym meczu.
PFH właśnie będzie się mierzyć z 3c, przez których jesteście juz poza plq2. Ten klan gra z meczu na mecz coraz lepiej, a sam Ag3 srubuje coraz to lepsze wyniki. Jakieś rady dla pfh?
roon Hmm lck nie musi czytać wywiadów żeby dobrze zagrać;) rady dla pfh żeby nie pili przed meczem (rul) no i żeby grali swoje i nie pikali dm6;)
A jeśli chodźi o 3c to chyba sami nie widzą w jakim miejscu się znajdują
;)

PFH|ZYGATrafna uwaga z tym dm6 bo z piciem może być ciężko.
Zostawmy już plq2, bo koniec z końców osiągnęliście bardzo dobry wynik. Jaka klaruje się przyszłość klanu qF? Będzie można Was zobaczyć jeszcze na serwerach? Czy każdy pójdzie w swoją stronę?
roon Jeśli chodzi o qf to pewnie my jesteśmy i będziemy;) czekamy na następny plq2 zyga zrób to dla nas; p ja Tommy i simson mamy długo świetny kontakt jeśli chodzi o diggera długo go nie było po czym wrócił na plq2 grał świetnie i przydarzyło mu sir problemy rodzinne mamy nadzieję że się pozbiera .tomi nie wiem co z nim będzie wszystko zależy od niego samego czy zechce dalej z nami grać 4bidden to też nie wiadomo kiedy zniknie ale nasza trójka będzie się pojawiać;)

PFH|ZYGAProblemy rodzinne nic przyjemnego, także ważne by pamiętał, że trafne jest powiedzenia, że "nie ma tego złego ..."
Czyli mam rozumieć, że w przypadku kolejnej edycji (gdyby takowa się miała pojawić) qF pierwsze się zapisuje ?
roon Digger to twarda bestia da radę;) Tak napewno będziemy i myślimy o pozyskaniu kogoś mocnego żeby zasilił nasze szeregi;)

PFH|ZYGAPo takich komplementach dla Luczka myślę, że możecie już podejmować z nim pewne pertraktacje ; ) chociaż ma dużą klauzule odstępnego w Kontrakcie.
Powoli będziemy zbliżać się do końca. Pytanie jeszcze ws. Tommyego, bo chyba uda mu się zakończyć plq2 w top10 z 3 rozegranymi mapami, czyżby to była jego taktyka na tą edycję ? : )
roon Jeśli chodzi o luczka to nie dzięki fajnie się go ogląda ale qf to coś więcej niż tylko q2;d a jeśli chodzi o tommyego to nie!ktos nadmuchal ten balonik ale my graliśmy mapy i braliśmy go do składu na te jakie jest dobry za co będzie w top 10 to logiczne...
I wcale nie chodziło o komplementowanie lck, tylko gość był nie aktywny, a pokazuje skilla z zeszłego roku za co czapki z głów.

PFH|ZYGAmimo wszystko będziecie mieć tam (top10) swojego przedstawiciela
na koniec klasycznie przesyłamy pozdrowienia?(edytowane)
roon Tak chciałem pozdrowić chłopaków z qf i chłopaków z cbs i podziękować organizatorom ligi zyga Michaq stalker jahar dziękujemy
A reszcie życzyć hf i gl dzięki Zygmunt

PFH|ZYGA
Dzięki roon i powodzenia.
Cześć!
Komentarze

t0mmy
avatar
2018-01-31 09:07 
Pozdro =)

Nowy komentarz
Musisz być zarejestrowany/zalogowany, żeby cokolwiek dodać. Rejestracja
^^^
0.039
www.control.net.pl | katalogi stron w controlwebs.pl