-=-
Menu
Tabele
Profil
Serwisy
Linki
Reklamy
Ostatnie nowiny
2019-02-26 Wspólna Scena - TURNIEJ
2019-01-12 Edge q2
2018-03-27 Podsumowanie PLQ2 #15!
2018-03-18 PUCHAR POLSKI 2018 - ...
2018-03-09 KONIEC PLQ2 #15 - PUCHARY
2018-02-27 WIELKI FINAŁ PLQ2 #15
2018-02-23 O historii słów kil ...
2018-02-05 Walka o Wielki Finał!
Ostatnie mecze
Informacje
PLQ2 TDM #15
IRC: discord #PLQ2
Zapisy: wyłączone
Transfery: nie
Limit graczy: 10
Klany gracza: wyłączone

 Wywiad z Feeble.3c2018-01-30 18:41 | zyga
img

Witam,
Kolejny wywiad z przedstawicielem jednego z najlepszych klanów tej edycji plq2. Tym razem gościł u mnie Feeble z 3c.


--------------------Wywiad----------------------

PFH|ZYGACześć Marku,
Na początek wywiadu klasycznie proszę zdradź ile to już lat kończysz w 2018 roku?
Feeble Cześć : ) ee, mając urodziny pod sam koniec roku, wole pisać, że dopiero co skończyłem 31 : )

PFH|ZYGA Jasne:)
Jako, że mamy ligę z okazji 20-lecia quake?a 2 jak wspominasz ten okres? Byłeś z ?The Edge? od początku?
Feeble Od samego początku na pewno nie, ale zacząłem grać w 2001 roku, taka data wciąż wisi jak załaduje swój config :smiley: pamiętam, że w tamtych czasach był taki fajny portal z demkami (granatowy layout..jak ktoś pamięta nazwe to może przypomnieć), na którym było bardzo dużo demek, szczególnie ze Skandynawii...oglądałem ich na pęczki i powoli wchodziłem do tego świata. Powoli, ponieważ łącza były jeszcze słabe i trudno było o normalną grę online. Co do polskich akcentów, to były czasy, kiedy na scenie rządziły klany takie jak HcK czy 16v - totalnie kosmiczny dla mnie wówczas poziom i podziw dla tamtych graczy :smiley:

PFH|ZYGAzgadza się, ten portal to może początki demosquadu, który ciągle ma dość spora bazę, ale jak szybko sprawdziłem on ma początki z roku 2006 jesli chodzi o demka. Okres na pewno ciekawy. Ty również podobnie jak Luczek tęsknisz za czasami hamstera i Danuty ?: )
btw. na q2scene.net są jeszcze demka z 2003 roku : )
Feeble To nie był demosquad, ale coś z 'demo' w nazwie było. Kilku potencjalnych weteranów sceny być może kojarzy tą stronkę : ) Czasy hamstera a czasy Danki to dwie różne epoki, że tak się wyrażę. Czasami hamstera można by nazwać ten okres hck/16v/ak o którym pisałem : ) nie mieliśmy jakiegoś większego kontaktu na internecie, co potwierdza tezę, że to odległe czasy. Natomiast danka to taka swoista ciekawostka sceny, jako że kobiet na scenie za wiele nie było : ) mieliśmy swoje niesnaski na polu rywalizacji tok i 3c, ale generalnie ani mnie to nie grzeje, ani ziębi : )

PFH|ZYGAZgadza się, czasy te należy trochę wyodrębnić :)
Jako, że jesteśmy jeszcze na etapie wspomnień, Pamiętasz może nazwę pierwszej swojej cafe? Swój pierwszy komputer do quake?a 2?
Feeble Kompa może nie, ale kafejki u nas na osiedlu miały spore wzięcie. Przede wszystkim, moje białostockie osiedle z którego pochodzę - czyli Słoneczny Stok, był zagłębiem polskiego CTF'a. Stąd wywodziły się najlepsze polskie klany jak EWC czy ROA, na tym nie poprzestając. Jedną z bardziej znanych osiedlowych kafejek był Rascom, gdzie chłopaki przesiadywali prawie codziennie. Mając wspólne zainteresowania, poznałem krąg lokalnych kłejkowców i po dziś dzień są to starzy-dobrzy ziomale :smiley: Jako ciekawostka, był okres kiedy pod namową chłopaków z EWC (ex vice-mistrz Clanbase) zacząłem grać trochę w CTF i kilka meczów na defensywie udało się rozegrać. Nie była to długa przygoda, ale miło ją wspominam. Trochę szkoda, że mod upadł, bo był naprawdę ciekawy i wyjątkowy.

PFH|ZYGATo faktycznie, myślę, że tak jak każdy pierwsze bliższe Kontakty z "kłejkowcami" były te nawiązywane w kafejkach osiedlowych. Dobre czasy. Czasy w których miałeś biurko ?:D
Feeble jakie biurko? : )

PFH|ZYGAJa biurko do grania musiałem zamienić na łóżeczko i komodę, u Ciebie może podobnie : )
Feeble ah, do tego nawiązujesz : ) tak tak, dokładnie. Teraz to bardziej przenoszenie się z kąta w kąt, tam gdzie są możliwe warunki do pogrania : ) swoją drogą niedawno widziałem, że sil potrzebuje biurka, może michaq by zorganizował jakąś zrzutę : )
ale w sumie meczów przed nimi póki co nie ma... : )

PFH|ZYGANo nie, grali dobrze, ale cóż : )
Pomówmy o plq2. Gracie jutro mecz z moim PFH, Jak idą przygotowania?
Feeble Na przygotowania już czasu mało : ) Mnie cieszy to, że po meczu z tok coś się ruszyło i kilka dobrych razy wspólnie pograliśmy. Jak dobrze wiesz, mieliśmy z wami niedawno długą dwudniową sesję PCW, która kończyła się fajnymi, równymi meczami. Moim zdaniem jest coraz lepiej i można powiedzieć, że będziemy jako tako przygotowani : )

PFH|ZYGAWłaśnie, Im bliżej końca tym większe apetyty chyba na wygraną macie? A przynajmniej na miejsce na podium. Przed startem plq2 zakładaliście, że będziecie grac o najwyższe cele?
Feeble Przed startem plq2 zakładałem, że można przegrać z każdym :smiley: wiadomo, że przez mniejszą aktywność większości i wzmożoną mniejszości, poziom się wyrównał. Nie mamy żadnego założenia, ale myślę, że jesteśmy w stanie dać dobre pojedynki z każdym teamem i wszystko jest możliwe

PFH|ZYGAW ostatnim meczu z qF daliście ładny popis na q2dm6, a sam Ag3, był bliski osiagnięcia Cleanera o Davida czyli 100 fragów w 20min. Parafrazujac kraine lodu, skąd on ma te moc?
Feeble W sumie to nie wiem skąd ma te moc : ) specyficzny jest to gracz, ciągle na coś narzeka, a i tak wybija się ponad resztę. Obejrzałem sobie jego demka z meczu z TOK, on po prostu bierze co jest pod ręką, atakuje pozycje wroga, a jak już przejmie rejon, to sieje spostoszenie:) Ten agresywny, mega ofensywny styl tutaj robi robotę, bo nie daje przeciwnikowi odetchnąć.

PFH|ZYGAFaktycznie, ale jak widać taki styl się popłaca, na dodatek trzeba uznać, że potrafi również utrzymac pozycję dość skuruplatnie.
Jak wygląda u was organizacja w tych czasach? Ciężko jest mobilizować drużynę? Chyba ciężej było na początku bo teraz często was widać na serwerach
Feeble Aktualnie nie jest źle, chłopaki coś tam skaczą, problem był raczej ze mną :smiley: szczerze, nie jestem fanem grania pickupów, więc jeśli wchodzę pograć, to tylko ze swoim teamem przeważnie. Pojawiały się spore przerwy spowodowane codziennymi obowiązkami, więc ciężko było pozostać w rytmie. Grając z doskoku bardzo trudno o regularne, płynne fragowanie (i poruszanie), ale nie ma co narzekać : ) Jak na te czasy to i tak ostatnio dajemy radę i ciągle jak widać jesteśmy w grze

PFH|ZYGABardzo dobrze, że wszyscy zaczeli traktować na poważnie plq2 gdy weszliśmy w fazę play off oraz przeżywać swoje porażki, których nikomu nie życzę.
Przed nami mecz gwiazd. tOk vs v3. Kto wg Ciebie ma większe szane na sukces?
Feeble To co napisałeś to raczej za duże określenie :smile: u nas nie ma ciśnienia, porażki nic nie zmieniają, nikt na nikogo się nie złości (raczej) :)) niesie nas tylko i wyłącznie ciągła zajawka, a coraz lepsze mecze konsolidują to :smiley: Mecz tok vs v3...kibicuje tok i życzę pierwszej porażki v3 :smiley: ich dominacja ostatnimi czasy jest za mocno widoczna i czas na utarcie im nosa. Osobiśćie wydaje mi się, że tok ma ogólnie najlepszy skład na scenie i powinni być nr 1. Nie wiem czego im aktualnie najmocniej brakuje, ale niewielka poprawa może przyczynić się do końcowego zwycięstwa. Z drugiej strony, mega ciężko postawić się tak zgranej drużynie jak v3, gdzie motorem napędowym jest imo zdecydowanie najlepszy gracz w historii q2.(edytowane)
* polskiej historii, reszta może być dyskusyjna :smiley:

PFH|ZYGAMyślę,że będziemy świadkami sporych emocji :wink: a nie mniejsze czekają nas w straciu PFH vs 3c ;)
Jakbyś miał wybrać team marzeń, kto by się w nim znalazł? dla ułatwienia wybór graczy tylko z obecnego sezonu : )
Feeble obecnego? hmmm...David, Ag3, Cleaner, Luczek (Ivers)

PFH|ZYGAWybór ładny chociaż szokujący (w 1 jednym przypadku) po każdym jednym graczu z najlepszych 4 klanów tego sezonu ;)
Zbliżamy się już do końca wywiadu i przyszedł czas na pozdrowienia,
Do kogo przesyłamy?:)
Feeble Raczej mało szokujące : ): Pozdrówki wiadomo dla ludzi, którzy działają przy lidze i utrzymują scenę przy życiu. Wskrzesić tak starą i praktycznie wymarłą scenę to nie lada wyczyn : D

PFH|ZYGATo był cel numer jeden tej edycji : )
aaa, i pytanie za 100 pkt. Czy 3c kasuje po tej edycji q2? czy będzie czekać na rozwój wydarzeń po wakacjach?
Feeble dobre pytanie : ) najlepiej byłoby to zakończyć, ale enigmatycznie napiszę, że człowiek nabral jeszcze smaka na rywalizacją międzynarodową ? co ma byc to będzie : ) to tyle

PFH|ZYGAdobra, Dzięki za wywiad i do jutra
Feeble dzięki, do jutra ;)
Komentarze

Jeszcze brak komentarzy.

Nowy komentarz
Musisz być zarejestrowany/zalogowany, żeby cokolwiek dodać. Rejestracja
^^^
1.38
www.control.net.pl | katalogi stron w controlwebs.pl