-=-
Menu
Tabele
Profil
Serwisy
Linki
Reklamy
Ostatnie nowiny
2019-01-12 Edge q2
2018-03-27 Podsumowanie PLQ2 #15!
2018-03-18 PUCHAR POLSKI 2018 - ...
2018-03-09 KONIEC PLQ2 #15 - PUCHARY
2018-02-27 WIELKI FINAŁ PLQ2 #15
2018-02-23 O historii słów kil ...
2018-02-05 Walka o Wielki Finał!
2018-02-02 Puchar Polski
Ostatnie mecze
Informacje
PLQ2 TDM #15
IRC: discord #PLQ2
Zapisy: wyłączone
Transfery: nie
Limit graczy: 10
Klany gracza: wyłączone

 Po meczu otwarcia...2004-09-27 18:06 | hamster
Od samego początku zaprasza, do lektury, forma tego newsa będzie dość nietypowa, będzie z oczu trzech osób - BRYL'a. urbask'a i Danki Stąd respect dla tych którym uda się go przeczytać w całości.

Zaczynamy.

Bryl: Przystępujemy do opisu największego meczu w dziejach polskiej sceny q2. Polska została podzielona na dwie części, wschód i zachód.
W barwach wschodu wystąpili tacy gracze jak: Assasin, Broom, eXecutor, Cs3, Ivers, KK, Morph-x, i neveride. Natomiast zachód reprezentowali: oni, thorn, ibogine, scooby, mkuh, meev, gaav i v00. Grana mapa była "ddm1" stworzona przez As_Best'a specjalnie na ten mecz.
Danka: Faktycznie był to jeden z największych jak nie największy mecz polskiej sceny Q2, zagrały w nim nie wątpliwie gwiazdy sceny.
urbasek: W końcu w obu timach znalazło się po 8 graczy. Chwile po 20:30 wszyscy dali ready i mogliśmy zacząć. Tl 30, powerups 1, tp2, mapa ddm1.
Bryl: Moim zdaniem gra ta przypominała trochę FFA
Danka: Nic dziwnego to była walka o miano lepszego teamu, wschodniego czy zachodniego.
urbasek: Szczerze mówiąc nie mam pojęcia kto wziął pierwszy quada jak również większość w tym meczu bo przełączając pov graczy mam do wyboru 16 povow i trudno trafić na ten który się chce w danym momencie : D Widziałem tylko na starcie w konsoli 3 teamkille wiec musiało być ostro.
Danka: Od samego początku fragowo lepiej wyglądał wschód, morph-x dorwał rg i od samego początku klikał sobie spokojnie przeciwników, niezły początek neverida, który od początku meczu ładnie fragował, przy czym mało ginął. Niestety ping pokrzyżował troszkę plany KK, który miał najwyższy ping ze wszystkich grających:(
urabsek: Już po pierwszym starciu Wschód objął pierwszy prowadzenie. Ładnie zaczął Assasin który chyba kontrolował któryś z pokoi, morph gdzieś po arenie fragowal z rg, w przeciwnej drużynie dzielnie onimusha walczył w wodzie i starał się wynosić quady co mu z czasem bardzo dobrze wychodziło.
Bryl: Większość quadow została zabrana właśnie przez oniego, z czego niektórych nie dało się wykorzystać w 100%.
Danka: tak, Walka o quada była bardzo zacięta i niewiele ich zostało wyniesionych z wody
Bryl: Po zdobyciu quada gracz ten kierował się prosto do RA fragujac po drodze ludzi ze wschodu, nie zawsze udało mu się tam dotrzeć, ale czasami pomoc ta była bardzo skuteczna. Doskonała technika gry pozwoliła dla zachodu utrzymać RA
urbasek: Po pierwszych 5 minutach Wschód prowadzi 63:49, najwięcej fragow exe 12, później nev i Ass po 11 oraz Scoob i MORPH po 10. Przełączałem sobie na rożne povy bo zobaczyć co się dzieje i ...nie wiem co się dzieje : D W wodzie railuja sie 3 osoby, w boxie przy ra 7 osob się bije, przy okazji jakieś teamkille lecą. Mija 10 minut czyli 1/3 meczu, Wschód dalej utrzymuje prowadzenie z przewaga 20 fragow (119-97), najlepiej po 10 min fraguje morph (20) i Assasin (19) a w Zachodnim teamie Gaav (17) i onimusha (15). Z tego co mogłem zauważyć najciekawsze walki odbywały się w wodzie i w boxie, można było się tego domyślać, w wodzie SA 2 raile i quad, a w boxie ra. W pokojach i na arenie raczej nie można było ujrzeć takich walk. Onimusha coraz więcej zbiera quadow, co więcej udaje mu się je wynosić na mapę, ale quadruny nie duże, po 5-6 fragow (nie duże jak na taka mape i 16 graczy :D) i to on po 15 minutach najlepiej się prezentuje na zachodzie mając najlepsze staty. Natomiast na Wschodzie dalej prowadzenie MORPHA. Nie obyło się również bez holdow:) W połowie meczu z serwera wylatuje Gaav (komp mu zwisł). W czasie przerwy krotka wymiana zdań miedzy teamamy (widać ze wszyscy się kochają :D). Jakoś na gaava nie możemy się doczekać wiec decydujemy się kontynuować grę 7v7, z teamu wschodniego wychodzi Broom. Gramy dalej!
Danka: Widzisz Thorna, widzisz ?! on "wychodził z siebie", żeby wyrównać wynik,
urabsek: ta :D Mija 20 minut, Wschód zwiększa swoja przewagę o 10 fragow i już prowadzi 220:190, zostało 10 min, a w 10 min na takiej mapie z udziałem takich graczy 30 fragow to jest nic wiec zapowiadała się ciekawa końcówka. Jednak tak się nie stało, mijają kolejne 5 minut i Wschód już prowadzi 40 fragami, tak pozostaje już do końca meczu, Wschód wygrywa ostatecznie 319 do 271
Bryl: Fajny wynik co ?:D
Danka: Wynik wynikiem patrz na postawę debiutanta Cs3!!, miał najwięcej fragów w timie wschodnim (53), jednak w stosunku fragów do death-sów w tymże teamie najlepiej wypadł morph-x
ubrasek: faktycznie, najlepszymi statami grę zakończyli Cs3 i MORPH-x w teamie Wschodnim oraz Thorn i onimusha w teamie zachodnim.
Danka: Myślę jednak, że był to mecz nie o renomę, o to, żeby dobrze wypaść, a o to, żeby dobrze się bawić i każdemu graczowi należą się brawa za grę
Bryl: Według mnie była to bardzo dobra impreza zorganizowana przez ekipę plq2 na otwarcie ligi
Danka: Wszystkim należą się podziękowania za trzymanie kciuków, podziękowania dla organizatorów, sq, As-Besta za mapkę i wns-a, który się dwoił i troił, żeby to jakoś wypadło:) GG

Jako najlepszego gracza wschodniego wybraliśmy Cs3-a który zafragowal najwięcej, wprawdzie lepsze staty miął MORPH ale w końcu Cs3 był rezerwowym rezerwowego w tym meczu a pokazał się z bardzo dobrej strony.

Natomiast w części zachodnim uważamy za na miano najlepszego zasłużył onimusha który walczył jak lew w wodzie i chyba wyniósł najwięcej quadow.

Graczem całego meczu wybieramy MORPHA który tak jak przewidywaliśmy nie zawiódł i miął najlepsze staty ze wszystkich graczy.

Gratulacje, niech żałują wszyscy Ci którzy "olali" ten mecz oraz Ci którym różne sprawy stanęły na przeszkodzie aby wziąć w nim udział.

Nasi admini przeprowadzili z wyróżnionymi graczami wywiady, poniżej linki, zapraszamy do lektury.

Wywiad z M0RPH'em
Wywiad z CS3
Wywiad z ONIm

Dla tych osób które jeszcze nie ściągnęły mapy ddm1 by As_Best - KLICK

Zapraszamy także do obejrzenia statystyk oraz pobrania dem z meczu - KLICK
Komentarze

Jeszcze brak komentarzy.

Nowy komentarz
Musisz być zarejestrowany/zalogowany, żeby cokolwiek dodać. Rejestracja
^^^
0.042
www.control.net.pl | katalogi stron w controlwebs.pl