q2dm3
brak informacjibrak informacji
q2dm2

Opis
Moj pierwszy mecz w tej edycji rozpoczal sie bez wiekszych problemow. Oba klany szybko ustalily ze zagramy na sQ: nB server. Szybki sms do wladz i bylem w pelni przygotowany do sedziowania.

Q2DM7

Na dm7 z poczatku usadowilem sie na plecach raocha, ktory zajal sie kampowaniem RL. Pierwsze minuty uplywaly pod lekka przewaga rebeliantow. W tym czasie wyzej wymieniony gracz tego klanu stosowal taktyke 2-1. Za kazde 2 fragi dla swojego teamu odbieral jednego strzelajac do kogos ze swoich. W szeregach druzyny przeciwnej w tym czasie klasa dla siebie byl Jol. Jego samobojcze ataki granatami sialy smiertelne zniwo w szeregach wroga. Szkoda tylko, ze byly bez pozytku dla samego tOk. Po pewnym czasie zauwazlem ze dra kozaczy gdzies z ssq, a ze roach byl nudny postanowilem zmienic kanal na cos ciekawszego. Okazalo sie ze dragunov, niczym Damiah, sieje postrach wsrod rywali w okolicach ssg. Jednak mimo jego bardzo dobrej postawy, przewaga rebels nie powiekszala sie. Na okolo 5 minut przed koncem cleaner dorwal sie do ssg i moja konsola przez pewien czas wygladala doslownie tak:
[r]sho was popped by tOk.SugaR"din's grenade
[r]sho was blown away by tOk.Cleaner's super shotgun
[r]cxu was blown away by tOk.Cleaner's super shotgun
[r]dra was blown away by tOk.Cleaner's super shotgun
Tym oto sposobem wynik niebezpiecznie zaczal oscylowac wokol remisu. Jednak swietnie dysponowany tego dnia dra wziol sprawy w swoje rece, dokonujac doslownie cudow za pomoca ssg i hb wyprowadzil rebels na prowadzenie ktore utrzymali juz do konca.
Mapa jednak pokazala ze t0k jest wymagajacym rywalem i o dalsze punktu wcale nie bedzie prosto.

GRACZ MAPY [r]dra

Q2DM3

Myslalem ze mecz ten odbedzie sie bez zadnych problemow, co zapowiadaly zreszta wydarzenia na dm7. Jednak zaraz po zmianie mapy okazalo sie ze t0k ma problemy z graczami. Znikanl gdzies sugar'din, pojawil sie redaw z luznym pingiem +/- 500. Po chwili t0k zdecydowali ze zagraja z nim w skladzie. 3 2 1 i Mach has started. Pierwszy invul w rece rebels , po chwili okazuje sie ze z quadem tez biega jakis rebeliant. Wydawalo sie, ze rebelsi nie oddadza tak latwo objetego panowania nad mapa, tym bardziej ze t0k co chwile gralo w trojke. Usadowilem sie na plecach cleanera, gosc robil wszytsko zeby dogonic rebels. Druga penta wpadla w jego rece, poskalal z nia troche na mapie ale wiekszych szkod nie narobil. Okolice quada dalej pozostaly w rekach r, podobnie rail. Jednak z biegiem czasu cos zaczelo sie psuc w szeregach rebels. Do t0k dolaczyl Daru$ i grajac w 4 gracze tego klanu powoli nadrabiali starty. Na 2 minuty przed koncem presji nie wytrzymala danka, ktora wpadla na server i zarzadala zmiany. Wedlug mnie byla to conajmniej dziwna decyzja, tok radzilo sie sobie coraz lepiej, rebels wydawalo sie rozbite. Przerwa mogla wszytsko zmienic. Daru$ia zmienil Sugar'din i gralismy dalej. 30 sekund do konca loozne prowadzenie rebels 4 fragami, 15 sekund remis 117:117 , 5 sekund do konca, cleaner balstuje do cxu z railem na arenie.....1 sek
do konca cxu blsted, w miedzyczasie ktos z t0k dorzucil jescze granatem do roacha i szokujacy wynik stal sie faktem 117:119.

GRACZ MAPY t0k.cleaner

Q2DM2

Bylem strasznie ciekawy tej mapy. W poprzednim sesonie rebels gralo tu bardzo dobrze, t0k na dm3 udowodnilo ze sa naprawde grozni. Pamietajac o wydarzeniach z poprzedniej mapy usadowilem sie z popcornem w 5 rzedzie, zaraz za cleanerem. Rebels wydawali sie bardzo zdruzgotani porazka na dm3, nie wychodzilo im prawie nic. Tymczasem t0k.Kabal przejal kontrole nad ra, cleaner szalal z quadem. Przewaga klanu danki rosla z minuty na minute, rebelsi wydawali sie bezradni. Nerwy ponosily dragunova, w przeciwnym teamie wprost odwrotnie zachowywal sie cleaner, co chwile przypominajac swoim zeby grali spokojnie. Ten spokoj zaowocowal wygrana i sensacja , bo chyba o takiej mozemy mowic, stala sie faktem