guandi35:33
Mon-Soon25:44
Kabal30:50

Q2dm2

Poczatek mapy ra nale?y do mps , quad pierwszy wziety przez redawa z tok . Nie minelo 20 sekund a ra odbil rakietnica kabal . Drugi quad po ciezkim boju wywalczyl Aird który rozpoczal quad runa z 6 hp na liczniku ... w tym czasie mps staralo si? za wszelka cene odzyskac ra gdzie desperackie wjazdy winda z granatem w reku nocriego , guandiego nie dawaly zadnego efektu . Wynik po 2 minutach 17-1 dla tok . Trzeci quad wziety przez aaa który z zamiarem odbicia red armorka ladnie dokulal si? pod niego gdzie by?o 2 kolegow z timu ... Szykujace si? na odbijanie ra mps zostalo bezlitosnie potraktowane przez Redawa , który ich marzenie szybko wymazal z pamieci jednym strzalem z bfg ... Czwarty quad wziol ... nawet nie zauwazylem , zostal zabity akcja kamikadze, ktorej dokonal aaa . Piaty quad dla mps tym razem wziol go Mon-Soon . Niestety mps nie wykorzystalo i tym razem quada , tak wiec po 5 minutach gry ra ciagle w posiadaniu tokow które nie umialo wykorzystac tegoz elementu znajdujacego si? na polce (28-18 dla tok) . Szosty quad wziety przez Jola , który az z wrazenia dostaje ... wtyke . Tak wiec i mamy pierwszy hold w meczu . Po krotkiej przerwie Jol wrocil na serwer i moglismy rozpoczac dalsza czesc mapy . Siodmy quad wziety przez nocriego . Mps tym razem staralo si? wejsc do ra od strony armora , co niestety nie udalo si? bo nocri zle si? wybil i spadl . Osmy quad bierze Jol , który bedac podpakowany (posiadal mgh) nie mia? problemow z wyjsciem od quad poola (by? mo?e tez dlatego ze ?aden z graczy mps nie staral si? mu przeszkadzac) . Doszedlszy w okolice ra Jol zaczyna strzelac w reda ... puscil rakiete od dolu i ... prezent (chociaz do swiat daleko) odbiera dobrze grajacy jak do tej pory na ra Kabal . Najwidoczniej Jol staral si? uczynic to co mps staralo sie zrobic od kilku minut i chcial tym samym pokazac jak si? odbija reda . Po tym magicznym strzale Jol zostal zabity i .... ra w posiadaniu mps a konkretnie Mon-Soona , który nie zabawil tam dlugo oddajac losy armorka w rece guandiego . Dziewiaty quad wziety przez Jola , który si? nim nie nacieszyl zbyt dlugo ginac po jego wzieciu . Po 10 minutach gry wynik 59-33 dla tok . Jol który z minuty na minute coraz bardziej si? rozkrecal wziol dziesiatego quada . Tok staralo si? quadem odbic ra co niestety nie udalo si? tym razem ale bez quada a tylko z rakietnica w reku ra odbija Redaw . Jedenastego quada bierze Nocri któremu nie dali si? wykazac przeciwnicy zabijajac go bedac jeszcze w quad poolu . Dwunasty quad dla Jola . Aaa nie dal dlugo pozyc quadowi perfidnie zabijajac go z rakietnicy . Trzynasty quad wziety przez Nocriego zostal zabity w poolu przez Airda . Czternasty quad padl znowu lupem Nocriego który wyszedl z poola na sciezke smierci gdzie zabil go Aird . Po 15 minutach gry wynik 93-45 dla tok . Pietnasty quad wziol Aird tzn. tak mu si? wydawalo bo zginol od rakiety aaa . Szesnasty quad dla Nocriego i za jego pomoca a raczej bfg osoby ktorej zabil Mon-Soon odbija ra tracac zycie przy odbijaniu jego . Niestety moment zawachania ze strony Guandiego kosztowal mps utrate reda . Siedemnasty quad Jola zostal zabity z powodu ... braku amunicji do ssg . Osiemnasty quad wziol tym razem Aird . Wykorzystujac w pelni jego mozliwosci nastukal kilka fragow na konto tokow . Ostatni quada wpadl w rece Aaa , który posiadal w swoich poteznych ramionach BFG z mysla o masakrze udal si? w kierunku ra ... gdzie nawet nie dotarl . Zostal zabity przez Airda . Koncowy wynik 126-62 dla tok .

Gracz mapy : tok.Aird (za dzielna postawe przy quadzie i pomocy w zabijaniu enemy quad runerow)

Q2dm8

Mapa walki o powerupy rozpoczela si? od wziecia red armora przez mps , przy czym tok mialo lepsze respawny i kontrola mapy nalezala do nich w pierwszych momentach ale to tylko pozory , gdyz drugiego powerupa wzielo mps (setka) . Kolejny powerup wziety przez mps (red armor) . Gora mapy by?a w rekach tok co nie dawalo jej przewagi poniewa? .... mps kontrolowalo nizsze partie mapy . Red armor wziety przez Redawa wkoncu pokazywal kto rzeczywiscie kontroluje mape . Pierwszy ps pojawil si? w dziwnych okolicznosciach oto Redaw strzelajacy rakieta za przeciwnikiem spadajacym do powerupa zabija ... swojego kolege z timu ale poprawil swój blad dobijajac enemy w powerupie ale ... o to niespodzianka do powerupa zeskakuje gracz mps a dokladnie aaa który wziol wlasnie pojawiajacego si? psa i zostal z nim zabity . Tak wiec pierwszy ps poszedl si? czesac . Miedzy pojawianiem si? powerupow trwala zacieta walka o rejla . Tok które by?o dobrze dysponowane tego dnia nie dawalo sobie odebrac tego cennego , widokowego miejsca na mapie . Czasami gracze tok (by? mo?e naladowani energia dzieki wygranej w poprzedniej mapie) ruszali do powerupa zbiorowo jako ze ka?dy chcial si? pokazac i zdarzalo si? ze spadalo ich tam po 3 tracac przy okazji punkt widokowy . Mimo takiej taktyki powerupy dalej ladowaly w rekach tokow a gracze mps jedynie co mogli to przygladac si? zbierajacym lecz nie dawali im wykorzystywa? w pelni powerupow zebranych zabijajac jak spadali na dolne pietro mapy . W tym samym momencie aaa postanowil wzi?? sprawy meczu w swoje rece zbierajac bfg . Jedyne co osiagnol to ... zabicie swojego kolegi z timu jak si? respawnowal . 5 minuta meczu wynik 33-16 dla tok i ... pojawil si? drugi ps którego wzial Redaw . Od tego momentu przewaga tokow nie podlegala dyskusji , chociaz tez by mo?na powiedziec ze tak tylko wygladalo z pozoru poniewa? kolejnego powerupa a by? nim ps wzial gracz mps Nocri , lecz nie dlugo si? nim nacieszyl od razu ginac . Gracze mps jedyna szanse na powalczenie z tok na tej mapie upatrywali w bfg . Samo wykorzystanie tej broni pozostawialo wiele do zyczenia . Kolejny ps w rekach tok . Wziol go Kabal , który mia? 18 zycia zbierajac go ale to mu nie przeszkadzalo i po chwili chlopak by? pelny zycia koszac przy okazji graczy mps . Nastepnego psa wziol .... Kabal . Podzielil si? nim z Airdem i tak oto po mapie biegalo 3 graczy z tok odzianych w szelki . Jol jako jedyny radzil sobie bez wspomagaczy . Swojego psa stracil Redaw który zostal ze squishowany przez boxa . Oko?o 9 minuty gry Guandi zrobil disconecta . Mps niechcialo holda tak wiec gra by?a kontynuowana w 3 osobowym sqadzie . Jako i? gracze tok postanowili grac w 4 zastanawialem si? tylko nad tym jaka b?dzie roznica fragowa miedzy nimi . Kolejnego psa wziol aaa asystujac sobie przy tym strzalem z bfg . Niewiele brakowalo a zostal by zblastowany przez Jola ale ladnie wybronil si? strzalem z rejla . Jako i? mia? malo zycia przekazal swoje szelki koledze z timu . Nastepny ps jaki si? pojawil wziol Redaw . 10 minuta meczu 65-35 . Po wspolnej akcji mps ginie Kabal który mia? psa i to by? chyba jedyny moment kiedy mps w jakis sposób potrafilo dorownac toka mimo ze dzielnie z psem utrzymywal si? przy zyciu Mon-Soon na nic wiecej ich po prostu nie by?o stac dzisiejszego wieczoru na tej mapie . 15 minuta meczu wynik 89-45 . Tok mimo posiadania powerupow nie potrafilo w pelni ich wykorzystac . Do konca nie zmienil si? ju? widok rozgrywanej mapy i tak oto tok wygrywa druga mape wynikiem 108-58.

Gracz mapy : tok.Jol (za radzenie sobie na polu walki bez ubrania)

Q2dm7

Jako i? ta mapa jest uwazana za home mape mps liczylem na to ze wkoncu gracze tegoz klanu postawia jakis opor toka . I tak tez si? stalo . Poczatek mapy rl w rekach tokow i tak samo ra . Na armorze Jol dzielnie stal z blasterkiem czekajac na zbawienie w postaci broni jakiejs i ... ze tak bardzo si? staral dostal pojedynczego ssg którym wyczyscil ra z graczy mps , którzy w pierwszych sekundach wygladali na przerazonych ze nawet same niebiosa sa po stronie tokow . Lecz mps si? nie poddalo sila wyzszych i szybko wrocilo do rownowagi gdzie na rl usadowil si? Guandi a na armorze Nocri , Mon-Soon oraz zagladajacy tam czesto aaa i tak oto przewaga mps rosla w zastraszajacym tempie . Jol dzielnie probowal z blasterkiem odbic ra ale niestety nie udawalo mu si? . Wynik po 5 minutach 43-25 dla mps. Wyrzej wymieniona opacznosc czuwala dalej nad graczami tok i zaczeli odrabiac mozolnie straty odbijajac ra . Na rakietnicy dalej panowal Guandi dzieki któremu przewaga mps jaka zrobili na poczatku meczu niechciala az tak szybko topniec jakby sobie tego zyczyli gracze tok . 7 minucie meczu odnotujemy pierwszy remis w tym meczu po rozpoczeciu go (46-46) . Duzo walki o red armora wiekszosci wygladalo to jednak na spontaniczne i radosne blastowanie b?d? rzucanie granatow ni? na cos co mialo przynies korzysc gracza mps . No i jedna z takich spontan akcji przynosi jednak efekt ra odbite przez graczy mpsowskich lecz radosc z posiadania owego miejsca trwala tak dlugo jak kapiel w lawie na 1hp .Trzeba odnotowac ze Redaw z Jolem niezle ze soba wspolpracowali na ra i tez dzieki temu utrzymywali dalej w swoich rekach ta pozycje . Moglo by si? wydawac ze majac na dm7 armora ma si? przewage na mapie nic mylnego gracze mps ciagle prowadzili . Polowa meczu a na tablicy swietlnej mamy wynik 68-62 dla mps . Nagle Guandi decyduje si? na ofens i odbija ra tracac przy tym swoja wlasna pozycje (rl) . Od tego momentu mecz wygladal nastepujaco : jak jedna ze stron posiadala ra to druga miala rl i tak si? zamieniali ciagle tymi pozycjami . 6 minut do konca i na pierwsze prowadzenie w tym meczu wychodzi tok ! Zapowiadal si? interesujacy finish . Za 5 minut koniec mapy a my mamy wynik 98-97 dla tok . Nocri tak dobrze pilnowal ra i zbijal ataki tok ze wyprowadzil swój zespol na prowadzenie . Slabo organizowane ataki tok nie mialy szansy powodzenia co by?o glowna przyczyna roznicy fragowej na korzysc tych drugich . 1:45 do konca mapy. Ra w posiadaniu graczy tok a wynik 126-120 dla mps . Na minute przed koncem jak gracze mps posiadali przewage 13 fragow by?o jasne ze tylko niebiosa mog? pomoc gracza tok w odrobieniu tej straty . Nic takiego si? nie stalo i tak oto mps wygralo zasluzenie ta mape 142-131 . GG !

Gracz mapy : mps.Guandi (za to ze najdluzej utrzymywal swoja przydzielona pozycje i przynosilo to efekt dla calej druzyny)

Gracz meczu : tok.Redaw (za najwieksza ilosc fragow w meczu)

Podsumowanie : Mimo ze 2 pierwsze mapy nie pozstawialy zludzen kto je wygra to na 3 mapie mps przygotowalo prawdziwe pieklo gracza tok i za to im trzeba by? wdziecznym ze nie przeszli obok meczu , powalczyli na swojej home map . Zycze obu timom powodzenia w nastepnych meczach . GG :]