nailer27:23
sap27:28
erol24:27

Q2dm1

Od poczatku mapy R kontrolowalo rooma w którym przebywalo czasami nawet 4 graczy ... Taktyka Nbc by?a dosyc specyficzna polegala na wyciagnieciu rg z wody i jak najszybsze pobiegniecie z nim na arene z ktorej konsali przeciwnikow . Z czasem jednak R przejelo wode a wiekszosc fragow zdobywali po respawnujacych si? graczach druzyny przeciwnej . Desperacje ataki raz po raz do rooma nie dawaly wiekszej korzysci Nbc . Tak mniej wiecej wygladal przebieg (jednostronnej) mapy . 1-0 dla R .

Gracz mapy : r.Bart

Q2dm5

Szczescie poczatkowo sprzyjalo Nbc , który mialo w posiadaniu ra oraz quady . R poczatkowo grajace w chaosie skakalo sobie po mapie z nielicznymi wyjatkami . Z czasem gre ulozyli Rebelsi i zaczeli systematycznie quady zbierac . Nbc skupialo si? na atakach na red armora (czasami ra jednoczesnie atakowalo 3 playerow w/w teamu) zapominajac jednoczesnie o quadzie .... 2-0 dla R .

Q2dm8

Na tej mapie Nbc nieraz ju? pokazywalo ze umie grac . I te slowa si? potwierdzili . Pierwsze 10 minut nalezalo do nich . Powerupy zbierane przez Coola , kontrola gornej czesci mapy dawaly ogromna przewage nad Rebelsami , którzy chyba nie bardzo wiedzieli o co chodzi na tej mapie ... Przewaga wynosila ju? oko?o 40 fragow kiedy gdzies na 8 minut przed koncem mapy Rebelsi poukladali swoja gre . Zaczeli systematycznie zbierac powerupy , kontrolowali rejla oraz hb ... Nbc od tego momentu nie wiedzialo co robic i byli w wiekszosci bici po respach . Ataki na rejon rg z blasterkiem mo?na by?o jedynie odczytac jako oddawanie free fragow . Na 3 minuty przed koncem mapy Rebelsi wychodza na pierwsze prowadzenie w tym meczu , którego ju? nie oddali do konca mapy . 3-0 dla R .

Gracz meczu : r.Bart