Opis
W pierwszej rundzie gracze foV ulegli w potyczce z tOk 3:0.
Wczorajszy mecz po zmianach w obu zespolach zapowiadal sie bardzo interesuj?co.
Pierwsza mapa to dm2
Ju? na samym pocz?tku tOczki zdobywaj? strategiczne pozycje, nie pozwalajac fanatykom ani na wynoszenie ra , ani na wynoszenie quada co owocowa?o przewag? fragow. Po oko?o 7 minutach kto? z foV zapuszcza rakiete w strone ra .. i oto przejmuj? winde a? do ko?ca meczu. Nie b?d?c w posiadaniu body armora , gracze Team on-line Killers skupili sie na quadzie bezlitosnie fragujac przeciwnika.
Posiadanie windy przez foV przynios?o im sporo fragow, ale i to nie pomoglo w wygranej, mapa zakonczona wynikiem 127:93 dla tOk
Gracz mapy : tOk.redaw

Kolejna mapa to dm1
Poczatek mapy raczej nalezal do foV, ktore od samego nadawa?o du?e tempo.. ale z biegiem czasu coraz gorzej im to wychodzi?o, room i woda nale?a? przez wiekszosc meczu do tOczkow. Pojedyncze ataki fanatykow nie przynosi?y za wiele o czym moze powiedziec sam wynik 161:92 .. i mamy 2:0 dla tOk
Gracz mapy : tOk.au7h

Ostatnia mapa dm8
Ma?a zmiana w teamie tOk @ kabal -> AirD
Oba klany ?adnie dzieli?y sie powerupami, gdzie foV uzyskuj?c pierwszego PS'a ostro rusza i doprowadza do du?ej przewagi, ktora utrzymywa?a sie do oko?o po?owy meczu.
Psa do r?k otrzymuje au7h i .. zaczyna sie szale?czy po?cig za fragami.
tOk zbli?y?o sie juz do graczy foV na oko?o 5 fragow i .. Jol wypada z servera.. mala zmiana w szeregach tok i gramy dalej 2 minuty.Wydawa?o si?, ?e po g?adkiej wygranej na poprzednich mapach z dm8 nie bedzie wiekszych problemow.. ale gracze foV pokazali, ze potrafia ja grac konczac z wynikiem 93:85 dla foV. Ca?y mecz zako?czony wynikiem 2:1 dla Danonkow :D
Gracz mapy : foV|Luka

Gracz meczu : tOk.au7h