wD.Froger19:36
pepek41:23
vibez30:26

Opis
Dzi? nudnego sobotniego wieczoru mia?em okazj? s?dziowa? mecz 2 ligi We Dream vs Veni Vidi Vici.
Mecz zapowiada? si? bardzo ciekawie poniewa? oba klany w swoich teamach maj? ciekawych graczy a klan wD ma 0 punktów i napewno b?dzie walczy? o chocia?by honorowy punkt ...

pepek

Zaczynamy od q2dm1 ... 3,2,1 ruszyli.Resp w roomie dla Tabaka i dextera , dexter zbiera mgh tabak cg , woda ju? pod kontrol? graczy v3 room tak?e okupowany przez gracza o nicku pepek , wD szuka broni i atakuje na wode pojedy?czo.7 minuta pokój spokojnie trzymany przez v3 i Railway tak samo i mamy pierwszego holda bo? bo Tabak ma ping 300 :D.Chwilka przerwy ping si? unormowa? i Game resumed , na railway zadomowi? si? vesq a w roomie pepek , nad wod? ginie vesq i t?umaczy si? wtykami (bywa).Gracze wD zbieraj? bronie z dolnej z górnej rl i atakuj? wod? a z rooma pepek czysci arene.Na lifcie twardo stoi vibez , room pepek z dexterem , vesq woda wszystko co mo?na jest skontrolowane a vIbez ch?tnie napisa? ?e zagra z vesq wode :D i klika? wode zamiast winde :D , wD biega w poszukiwaniu broni a v3 bezlitno?nie fraguje Tabak'a m?czy ping ale gra dalej , ju? 12 minuta meczu i mamy wynik 57:11 dla graczy v3.Qub przypomina swoim graczom ?eby u?ywali bindów ... , a pepek dla vibeza ?eby nie biega? tylko gra? lift :D bo wbiega z lifta d4miano :).Pepek widz?c ?e vIbez nie szczególnie si? tam zjawia to biega z lifta do room'u :D , wko?cu na lift przybywa vIbez pisz?c ?e tu nudy :).Niemoge nic napisa? pozytywnego o graczach wD poniewa? nic nie pokazuj? w swojej grze i nie jest to te wD co rok temu ... Tabak zwraca uwag? na swoje accuracy :] , pepek najwyrazniej nudzi si? w roomie i zaczyna lata? za fragiem do wody , wko?cu do roomu wpada d4miano w 8 minucie ale w pojedynke nic nie zdzia?a?.Wko?cu pepek kontroluje room'a i sci?ga z reila raz to z areny raz z railwaya.Brawo 6minuta wpad na room Tabaka i Qub'a i zabjiaj? pepka , pepek krzyczy do swoich graczy room , Qub po chwili trafi lifta i room znów jest w posiadaniu v3 ale warto zapami?ta? ten moment kiedy wD odbjia pierwszy raz room'a :).4minuta wode przekontrolowali gracze wD a konkretnie Tabak który reiluje z railway do pokoju i ze skutkiem.Drugie odbicie roomu przez wD :) ale nie na d?ugo si? nim nacieszyli , chcia?bym tak?e przypomnie? ?e Tabak i vesq graj? na wtykach i z nag?ym wzrostem pingu... Ostatnie dwie minuty room kontroluje v3 i wode tak?e i taki obraz gry utrzymuje si? ju? do ko?ca mapy.

GRACZEM MAPY zostaje pepek za dobre tp , pilnowanie roomu i ca?kiem dobre staty.

Przenosimy si? na kolejn? mape któr? jest q2dm6

Sk?ady bez zmian.

Pierwszego quada zbiera pepek i fraguje graczy wD , Qub przez 2minuty dominowa? rg lecz wko?cu wpad? do lawy :D.Pepek czeka na kolejnego quada i zbiera go gdy tylko si? pojawi i odrazu zaczyna fragowa? graczy wD , hold vesq pisze ?e niemo?e gra? bo ma wtyki v3 ch?tnie by go zmieni?o ale niemaj? nikogo w miejsce vesq dlatego gra toczy si? dalej ale vesq co chwile krzyczy ?e pier*** tak? gre :).Kolejny quad i teraz kradnie go d4mino który zafragowa? na pepku i vIbezie.Railgun zdominowany przez pare Qub , d4mino , kolejnego quada zbiera pepek który dobrze przyfragowa? graczy wD.15minuta vesq wychodzi na observer i niechce toczy? dalej gry i wychodzi z serwera pisz?c ?e co? naprawi :D , tak?e gracze v3 graj? we 3 czym jest dla wD okazja wygra? mape.Ale kolejny ?wietny artefakt w r?kach pepka i znakomity Quad , rg puste i czeka tam na blastuj?cy d4miano , po chwili reila przejmuje vIbez i teraz pepek czeka na quad d4miano go zabjia , zbiera quada powoli wychodzi i rakieta prosto w czo?o od dexia :D.Pepek chwyta rg i robi pogromna rg + kolejny artefakt tym razem dextera , przez 3min nikt z graczy wD nie zdo?a? zabi? nikogo z v3.10minuta na serwer wchodzi sheFF ale gracze v3 niechc? ?eby gra? :o ale to ich decyzja , pepek fraguje quadem gdzie tylko si? da , vIbez kontroluje rg a dexter okolice rl.wD w poszukiwaniu broni jest i kolejny hold ? na serwer powraca vesq i gra jest toczona dalej we 4.Jak zwkle quada zbiera pepek i fraguje bez broni graczy wD.za 10sekund kolejny artefakt pepek biegnie ile si? w Male/Grunt wskakuje a tu suprise d4miano zbiera quada i pakuje mu rl z g?owe :> alepotem szybko ginie nie zd??y?em popatrze? na dextera a ju? s?ysze kolejny quad znów d4miano lecz pepek wpada i reiluje go , vIbez skontrolowa? okolice reila a vesq ci?gle pise o swoich pl (packet lostach) , pozatym vesq biega tylko ?eby biega? lepiej by by?o jak naprawde dokonczyli to we trzech... Kolejny quad i standardowo ju? pepkowski daje zna? dla graczy swoim ssh+quad.3minuty do ko?ca wynik 123:57 dla v3.Wszystkie pozycje s? zaj?te przez v3 , wD szuka broni a pozycja BFG jest czysta niewiem kto gra t? pozycje na tej oto mapie :D , vesq znów pisze ?e idzie i wraca na dm8 :D , <tup_tup> ju? s?ysze kolejnego quada którego bierze standardowo pepkowski , d4miano szaleje z rakietami w okolicach shotguna ze skutkiem , i koniec mapy.Wynik 146:66 dla ekipy Veni Vidi Vici.

GRACZEM MAPY zostaje nie kto inny jak pepek za owocn? ilo?? wyniesionych quadów i konkretne staty.

Ostatni? dzi? gran? map? jest mapa q2dm8

Pierwsza minuta spotkania lepsza dla v3 , a mianowicie dla dextera który zaopiekowa? si? rg i pobieg? na dó? , tabak zbiera +100 i atakuje rz?dnych fragów graczy v3.18 minutka i na górze króluje d4miano sci?gaj?c graczy v3 , vesq nadal wtykowany na jego miejscu ju? bym wyrzuci? monitor przez okno :D , Tabak nawala rakietami z reila trafiaj?c vesq prosto po oczach :P.Pepek dobrze napakowany w armor ale jeszcze ps'a nikt nie chwyta? a je?eli chwyta? to szybko zosta? ubity... 15minuta pepek zbiera ps eon pisz?c do mnie to ju? chyba po grze pepek ma ps :D , mo?e wD uda si? go zbi? niewiadomo ? No i eon nie mia? nosa d4miano zabjia pepka ps'owca :D , i rg w posiadaniu v3 , tabak nie daje za wygran? na ps czekaj? gracze v3 a on bombarduje ich granatami z do?u , powolutku v3 kontroluje mapke a wD ma?o co robi.Wogóle nie wida? Frogera jest ma?o widoczny w tym meczu i nie pokazuje zbyt dobrej gry.Ps zbiera kto? z v3 ale paczka d4miano Tabak rozwalaj? ps'a odrazu w locie :).Dalej nikt niema ps'a a vIbez krzyczy na swoich graczy ?eby grali gore , jest ju? 9 minuta meczu i mamy wynik 76:43 dla v3 jest to napewno jedna dzi? z tych trzech najbardziej równo grana mapa bo i Tabak ma lagi i vesq wtyki.vIbez pyta swego teamu czy mo?e mu kto? powiedzie? za ile ps :D , zaczyna si? 8minuta to najlepszy dotychczas okres gry wD przyfragowa?o i wida? ?e nie dadz? mapy bez walki i pokaza? si? bardziej Froger.6minuta d4miano napakowa? si? Red Armorem i atakuje ze skutkiem zabjiaj?c 2 graczy v3 , 5minuta tabak zbiera ps i troche si? u?miali?my z eonem bo niemóg? znale?? cellsów a goni? go kto? z graczy v3 i teraz tabak czuje si? pewniej tak?e dexter pobra? ps'a by?a walka ale ustali na remisie ka?dy poszed? w inn? strone :D.Wida? ?e dexter wzi?? ps'a i nie gra pozycji tylko biega za fragiem 3 minuta i znów walkaps'a dexter wpakowuje 200cg w tabaka i konczy si? amunicja a tabak dalej z ps'em a? dopóki w 2 minucie na zabjia go pepek z rg.Góra ogólnie dominowana przez v3 , wyró?niaj?c? si? postaci? w wD jest tabaczysko , a dexter tak?e traci ps'a , minuta do ko?ca pepek napakowany w 200 RA wynik 128:76 , v3 jeszcze gania po mapie wD za fragiem i tak ju? do ko?ca.wynik na tej mapie to 138:76 dla v3.

GRACZEM MAPY zostaje naturalnie pepek który zagra? jako jedyny w miare pozycje ,a w wD popisa? si? tabak który nawiedza? graczy v3 na ps'ach ale graczem mapy zostaje pepek.

GRACZEM CA?EGO MECZU zostaje pepek za dobr? i równ? gre na wszystkich mapach.

GG! GL obu klanom w rundzie rewan?owej i proponuje wD troche wi?cej pogra? pcw a rezultaty b?d? szybkie.