pz58:27
cat45:29
HaMeR32:36
Krzysiek25:45

Q2dm5. Na Ra szcz??liwego respa losuje Hmr quada zbiera soldek. Klany po podzieleniu si? powerupami stara?y si? opanowa? mape. Xf nie posiadaj?c Ra mobilizuje si?y na walcu skutecznie blokuj?c drog? do quada dozbrojonemu Czatowi. W pi?tej minucie Pimp zbiera quada i p?ynie do Ra celnym strza?em z rg zabija Hmr i odbija Ra. Wynik oscyluje ko?o remisu. Xa nie pozostaje d?u?ne Cat zbiera quada i wspó?pracuj?c z Krzychem odbijaj? Ra w 7 minucie. Do 10 minuty wynik nadal remisowy. Pó?niej jednak Xf nie wytrzymuje nacisku ze strony Xa. Cat zbiera coraz wi?cej quadów, które zamienia na fragi. 12 Minuta i ju? mamy +21 fragów dla Xa. Pó?niej z rytmu wybija nas 3 minutowy hold (insekt musia? wstawi? si? na zbiórke:D). Xa naciska i w 15 minucie +48 fragów dla nich. Do ko?ca mapy utrzymuje si? korzystny wynik dla Xa.

Graczem mapy Cat.

Q2dm3. Xa si? odgra?a ze na tej mapie zmia?drzy Xf. Mapa zaczyna si? szcz??liwiej dla Xf. Soldek skacze po penta a Logic zgarnia quada. Xf opanowywuje mape. Powerupy si? sko?czy?y i Xa zaczyna powoli odbija? mape. Zaczynaj? od rg gdzie zadamawiaj? si? tam Pz wraz Hmr. Bunkier opanowany przez Xf, ale Cat m?drze wykrada quady z areny. Kolejnego penta zbiera Pimp Xa ju? wtedy prowadzi z ma?ym zapasem fragów. Quadami klany dziel? si? mniej wi?cej po równo, lecz je?li chodzi o penty to Xa wogóle nie interesowa? ten powerupy. Kolejne czachy zebra? Logic i soldek. Ca?a mape zas?u?enie wygrywaj? Xa.

Q2dm7. mapa o przys?owiowy cukierek. Niestety i na tej mapie Xa okaza?o si? lepsze od Xf.
Duet Pz Cat opanowa? okolice Ra. Dozbrojony w Amor Pz zapuszcza? si? w okolice Hb i pomaga? Hmr w utrzymaniu pozycji. Najwi?kszy problem mia? Krzysiek na rl gdzie najliczniej gromadzi?o si? Xf. Krzysiek mia? równie? wrogów w swoim teamie trzy razy zepchn?li go z k?adki na rl i spad? do kwasu :] . Mapa ca?kowicie opanowana przez Xa i nie by?o innej opcji tego wieczoru jak wygra? ca?y mecz 3:0