Fragi:0:0
Mapy:w/o, w/o, w/o
Wyniki:w:o, w:o, w:o

flaga Syntax Power flaga Deadly Rox

Witam:) Na wst?pie chcia?bym podkre?li?, ?e jest to mój debiut na stanowisku s?dziego w PLQ2, dlatego przepraszam z góry za wszelkie b??dy i niedopatrzenia, które mia?y miesce w czasie meczu.

Mecz jaki mia?em okazj? s?dziowa? to Syntax Power vs Deadly Rox, a wygl?da?o to wszystko tak:

Server: Coolnet TDM #1 (anticheat) 217.8.180.90:27911

Q2DM2
Zanim rozpocz?li?my gr? na serwie panowa?o straszne zamieszanie. Oba teamy nie mog?y si? dogada? kto ma gra?, co chwil? kto? wchodzi? na serwer, wyproszony z niego wraca? z powrotem i chcia? obsowa? itp. Ale w ko?cu uda?o nam si? zacz?? gr? z kilkuminutowym opó?nieniem.

Drax

Pierwszego Q wyniós?o Dr, a mianowicie Sensei, a w tym samym czasie RA zosta?o zaj?te przez sX, które z tamt?d próbowa?o atakowa? nast?pne quady. I tak si? sta?o - sX wynios?o nast?pnego Quada, ale w mi?dzy czasie straci?o RA na rzecz Dr. Od tamtej pory armor by? g?ównie w posiadamiu ?miertelnych Rakietek, którego pilnie strzegli Freak z Draxem, lecz nawet oni nie zdo?ali go d?ugo utrzyma?. sX nie maj?c innego wyj?cia musia?o si? skupi? na graniu Quada, ale tutaj zaci?ty opór stawiali im Sensei z Darkmanem. Ogólnie sytuacja na mapie bardzo cz?sto si? zmienia?a, jednak?e od samego pocz?tku inicjatyw? posiada?o Dr, które w 7 minucie prowadzi?o ju? 57:30. Powi?kszali oni potem powoli swoj? przewag?, ale sX nie pozostawa?o oboj?tne wobec takiego obrotu sprawy i kilkoma quadrunami potrafi?o pomiesza? szyki przeciwnikowi. W 15 minucie gr? musia? opu?ci? Kubos, którego kto? nami?tnie dr?czy? telefonami, po chwili zast?pi? go Da^ i mo?na by?o kontynuowa?. Sytuacja na mapie ci?gle wygl?da?a tak samo - Q wyci?ga? raz 1 raz 2 team, tak samo nikt nie móg? na d?u?ej zago?ci? na RA. Na 2 minuty przed ko?cem mapy Dr prowadzi?o ju? bezpiecznie 144:77, ?eby ostatecznie wygra? ca?? map? 160:82

Gracz mapy : [Dr]Darkman^^ za ?adne granie Quada i wysokie eff.

Drax

Tutaj pierwsze 5 minut meczu s?dziowa? za mnie P!o, zatem przekazuje cz??ciowe informacje, które wiem od niego. Pierwszym powerupem na mapie by? megas, którego uda?o si? wynie?? Gottiemu. Dr t? map? zacz??o od mocnego uderzenia i tak w pierwszej minucie prowadzi ju? 7:4, a 2 minuty pó?niej ju? 22:5. Pierwszego PS'a wyniós? Freak, jednak?e d?ugo z nim nie pobiega? i wkrótce zosta? ubity przez BFG Crimsona. W 5 minucie Freak wynosi kolejnego PS'a i tak jak poprzednio, po 2 minutach na jego nieszcz??cie go traci. sX du?? cz??? meczu trzyma?o gór? mapy, natomiast Dr gra?o swoistego rodzaju FFA po dole mapy. Ta 2 metoda okaza?a si? korzystniejsza w tym przypadku, bo przewaga Dr ros?a z minuty na minut?. W 11 minucie Freak wynosi ju? swojego 3 PS'a w tym meczu i kieruje si? w stron? HB. Tam kolega niestety nie chcia? mu da? cellsów, wi?c biedak musia? sam na nie poczeka?. Chwile potem kolejny PS dla Dr, i jak by inaczej - wynosi go Freak, który obdarowuje nim Draxa. Oboje przez d?u?szy czas (a? 4 minuty :] ) biegaj? z PSem po ca?ej mapie bij?c bezbronnych graczy sX. W 14 minucie meczu Dr powadzi ju? ró?nic? 60 fragów i wcale nie zamierza zwolni? z tempa. Graczom sX udaje si? potem zat?uc oba PSy przeciwnego klanu, ale nie by?o w tym przypadku ?adnego prze?omu w grze, a wr?cz przeciwnie. Od tamtego czasu do ko?ca mapy gracze Dr nabili a? 70 fragów, a sX tylko nieca?e 10. Wynik ostateczny na tej mapie wygl?da? zatem nast?puj?co: 171:53 dla Deadly Rox

Chcia?bym na marginesie przeprosi? Gottiego, za przypadkowy kick jego osoby w czasie gry, mam nadzieje ?e nie masz mi tak bardzo tego za z?e. Wko?cu pocz?tkuj?cy jestem :)

Gracz mapy : [Dr]Freak za umiej?tne granie Powerupa i bardzo dobre statsy.

Drax

Przed t? map? Freak postanowi?, ?e b?dzie mia? na tej mapie 100 fragów, wi?c z ciekawo?ci? obserwowa?em jego poczynania w czasie meczu. Jednak?e na tej mapie sytuacja w pocz?tkowym jej stadium wygl?da?a zupe?nie inaczej ni? na poprzednich mapach. Pierwszego Q wyniós? [Dr]Buba, a pierwszego penta sX|Zi3lony i po 1 minucie sX prowadzi?o ju? 10:1! Czy?by Dr spocz??o na laurach po poprzednich mapach? Wydaje mi si?, ?e tak bo nie mogli oni przez d?u?szy okres czasu nic konkretnego zrobi?, nawet je?li Sensei wynosi? kolejne Penty, a reszta dru?yny bra?a ?rednio co 2 quada. Przewaga sX ros?a nawet do ponad 20 fragów i utrzymywa?a si? na takim poziomie do po?owy meczu. Od 10 minuty sytuacja si? diametralnie zmieni?a. Duet Feak - Drax wko?cu zacz?? poprawnie funkcjonowa? na RG i przez 2 minuty Dr odrobi?o prawie 20 fragów, a gdy na zegarku widnia? czas 7:38 do ko?ca, wynik wynosi? 83:83! Teraz wi?kszo?? fragów nale?a?a do Dr, którzy przez nieca?e 4 minuty nastukali prawie 30 fragów wi?cej od rywali i to oni byli faworytami do zwyci?stwa...gdyby nie pad serwera. Wynik w tym momencie wynosi? 122:95 dla Dr. P.S. Screen z tej mapy to ostatni ktory udalo mi sie zapisac przegladajac demko :)

Coolnet wywina? nam niez?ego psikusa, a cz??? graczy uciek?a po tym zdarzeniu, wi?c zaleg?e 4 minuty meczu musieli?my zako?czy? w innym terminie.

Gracz mapy : Drax za ?adne granie RG, statsy i pomaganie w wynoszeniu quadów. (patrza?em tylko na 1 cz??? meczu przy tym wyborze)