Quad Damage9 (45%)11 (55%)
Mega Health7 (25%)21 (75%)
Body Armor38 (100%)0 (0%)
Q2dm1 - wybór cQt.

Mapa z wyboru gości, rozpoczęta przez oba klany dość chaotycznie, bo po pierwszej minucie wynik wynosił 1:0 dla ath. Jednak klany szybko otrząsnęły się z chwilowego marazmu i zaczęła się już gra na poważnie. Początkowo anathema odskakuje, jednak do ok 15 minuty nie udaje im się jakoś znacząco zwiększyć przewagi, która oscyluje w granicach 30 fragów. cQt zagrało o klasę lepiej niż z 3c, a szczególnie wyróżniał się Zatoichi, który nękał senseja w roomie. Jakoś nikomu nie udało się na dłużej zasiedzieć w konkretnym miejscu. Najcięższe walki toczono o wodę, na której sil wyraźnie nie mógł się rozstrzelać. Lift z kolei był miejscem batalii między BrK i pogo. Panowie często się tam zmieniali, ale szwedowi nie udało się zupełnie zdominować pozycji. Diaa natomiast był takim wolnym elektronem i pomagał gdzie się dało, wspierając sila na wodzie, czyszcząc boxa, lub room. To trwało mniej więcej do 13 minuty, bo potem przewaga ath szybko wzrastała, bo na koniec osiągnąć poziom 90 fragów na plus.

Gracz mapy - Diaa, za pomoc tam, gdzie trzeba było jej udzielić.
Wyróżnienie - Zatoichi, za dobrągręw roomie.

Q2dm2 - wybór ath.

cQt to delikatnych korektach w składzie przystąpiło zdeterminowane do rozgrywania drugiej mapy. Do ok. 10 minuty wyglądali zdecydowanie lepiej niż na dm1, dochodząc przeciwników na 7 fragów i wynosząc quady. Zwłaszcza yops tam sobie odważnie poczynał i starał się wyrównać różnicą, jaką na ra robił tandem sil&pogo. Właśnie ta pozycja zaważyła na wyniku dm2: ath nie straciło ra chyba ani razu, pokazując przy tym dobre tp, z częstymi zmianami keepera, dobrą wymianą broni i donoszeniem amunicji. Dobre trzymanie ra przełożyło się w końcu na wyniki starć toczonych w basenie: quad coraz częściej był wynoszony przez senseja. W pewnym momencie w poczynania cQt wkradła się nerwowość, której dowodem są przytyki ze strony fessiona w kierunku kolegów. Ogólnie rzecz ujmując cQt trzymało się podobnie jak na dm1 - do pewnego momentu. Później znowu ath udało się odskoczyć.

Gracz meczu - Pogo, za dobre trzymanie ra.