Pawel36:58
KaPo22:58
Mar1aN18:62

Witam,
Dzisiaj byliśmy świadkami niezwykle ciekawego meczu. Brotherhood of Death po kilku latach przerwy wraca do plq2, a ich przeciwnikami był całkowicie świeży klan Cool Brother sQuad i nie mylić ze świeżakami z Biedry, ponieważ ekipa Bonego i Rycha jest dużo więcej warta ;)

boNy, rychu, General, White oraz zmiennik KaP

Gra na tej mapie to jedna wielka walka. Początek zdecydowanie należał do graczy cBs, którzy wiadać, że nie na darmo trzymali serwery przy życiu ostatnie 3 lata. Początek to szybko zdobyte rg przez Generala i po 1 minucie wynik prezentował się 10:3 dla Cool Brother sQuad. Chłopaki starali się trzymać room zyskując coraz większa przewagę, a Rysiu dzielnie mierzył przeciwników z rg. Blisko 3 minuty od rozpoczęcia, a do głosu dochodzili powoli bociek i spółka. Licznik cBs zatrzymał się na 25 fragach i po niespełnia 4 minutach mamy remis. BoD zastosował na tej mapie dużą wymienność pozycji :D Bocian potrafił rządzić i na lifcie i nad wodą przebiegając przez rooma. Dzisiaj klase pokazał BoD:myq. W przypadku braku Bociana nad woda jego miejsce potrafił zając abc. Mecz przebiegał w dużym ferworze walki z coraz to większą przewagą Brotherhood of Death. Na około 6 minut przed końcem Rysia chyba przegonił Orkan Xawery ponieważ stracił kontak z bazą, a powrót do świata edge się nie powiódł. Jego miejsce zajmuje i tutaj uwaga: Kapo .. ;) Po chwili ruszyli. Oraz zakończyli. Walka walka walka tak można podsumować ten pojedynek.
Graczem Mapy zostaje: BoD:myq - najrówniejsza postawa przez całe 20 minut i dobre trzymanie rooma.

q2dm8
Kolejna mapa to q2dm8
Sądząc po wynikach na q2dm1 i jednak małym rozczarowaniu ze strony cBs przypuszczać można było tyle, że na tej mapie nie będzie im łatwo.

Składy:
BoD.
Exe, abc, SoN!c oraz Rookie (i to nie balboa) i Nie Ricky Martin.
cBs
boNy, General, white, KaPo

Zaczęło się tak jak poprzednio. Kilka szybkich fragów i na prowadzenie wychodzą gracze cBs. Ale co to, mija minuta i pojawia się pierwszy szalony pies. Jak się okazało Exe, który go dopadł przyczynił się do całkowitej deklasacji na mapie. Kapo szybko pozbywa się Exe i daje chwile odetchnąć swoim kolegom, ale nie na długo. Minęła chwila i exe znowu z psem lata po mapie grając jak 5 lat do tyłu. Wspomagany przez Sonica i Abc który również miał swoje chwile z Powerupem z minuty na minute powiększali swoją przewagę. Na uwagę zasługuje powrót do quake'a 2 Rookie'go. Dobrze jest zobaczyć w tej szczególnej lidze zawodników, których nie byli widywani x lat. Niestety, cBs pomimo wielu chęci nie dysponowali wieloma argumentami na tej mapie. W efekcie wyniki 162 : 70 dla Brotherhood of Death.

Gracz Mapy: Executor - Fragi: 53 : 3 - musiało zrobić to wrażenie na obserwatorach. Umiejętności w posiadaniu Powera się nie tak łatwo zapomina.

q2dm3
Ostatnia szansa na zdobycie 1 punktu miała przyjść na q2dm3. Liczył, że chłopaki zdołają się przełamać chociaż nie łatwo jest debiutować.
Składy:
BoD:
Myq, Bocian, Executor, Soni!c
cBs:
Generał, Kapo, Paweł i Mar1an.
Tym razem boNy desygnował do gry nowych zawodników. Do gry dołączył Paweł i Mar1an. O ile Paweł wg mnie był bardzo dobry posunięciem tak trochę szkoda, że na tej mapie nie mógł zagrać Rysiek. Brakowało po stronie cBs kogoś do ogarnięcia pozycji rejlowych. Myq na górze, Bocian od "mh" i nie było z kim walczyć. Exe i Soni1c za to musieli się jednak trochę natrudzić z generałem w walce o kłada. 5 min min. I mamy wynik oscylujący w granicach 40;20. Bardzo dobra postawa sonica na tej mapie, który w razie potrzeby wspomagał kolegów na rg. Do 10 minut wynik ciągle pozostawał sprawą otwartą. Szczególnie za sprawa Generała, który starał się jak mógł pokazująć, że dzisiaj jest w dobrej dyspozycji. Kolejny pent wpadałw ręce exe, który robi porządek na mapie. Z minuty na minutę coraz większa dominacja.Mapa kończy się wynikiem 201:117. Wydawać by się mogło, zę stać tutaj było na wiele więcej cBs. Szczególnie w tym dniu nie było mocnych na Bociana i myq na rg.

Graczem mapy zostaje: Bocian - fajnie na ile to określenie może być trafne kontrolował dół mapy.

I tak o to zakończył się 2 pojedynek w Jubileuszowej edycji plq2 #15.
Gratulacje dla drużyn. Pomimo wyniku 3:0 było widać wiele walki oraz zażartych akcji.

Graczem Meczu zostaje wybrany: Executor, Za wsytęp na 3 mapa oraz bardzo dobra gra z Powerem na dm8 i dobra kontrola quada na dm3.