Zapraszam na szybki raport z meczu pisany w trakcie spotkania:

q2dm1
Składy:
3c:Lukah, Alter_Szu, Ag3, Logic
cBs: Bony. Generał, Spark, Paweł

Paweł walczył na lifcie, z alterem i często wpadającym tam Ag3. Wodę pilnował lukah wspomagany często przez logica. Ag3 i logic dzisiaj mieli za zadanie trzymać room i nie oddać go w posiadanie druzyny przeciwnej. Częste boje toczyli z generałem i Sparkiem. Gra na tej mapie przez większość spotkania toczyła się ząb za ząb. Początek mapy napawał większym optymizmem i wydawać by się mogło, że mapa może paść łupem także drużyny cBs. Ostatecznie mapa kończy się wynikiem:171:132
Gracz mapy Alter_Szu ? Za cierpliwość na Lifcie

q2dm2

Składy:
cBs: Bony. Generał, Spark, Marian

Początek mapy to szybie przejęte RA przez Ag3, który zostawia je w opiecie Logicowi. Niestety po chwili traci on bocianie gniazdo na rzecz Generała, który tam gości dluzszą chwilę.Ag3 w tym czasie zaczął od zbierania Quadów oraz megasa. Bony pod Ra próbuje swoich sił, niestety w mojej ocenie zbyt często wypuszczał się w inne strony mapy. Na RA nie rzadko mogliśmy zaobserwować dwóch graczy z cBs, Generała i Mariana. Dzisiaj chyba tutaj zwietrzyli swoją szansę, ponieważ quad raz po raz był w posiadaniu 3c. Bony po chwili gry w okolicy Ra przeniósł się na drugą stronę mapy i zaczął walczyć o kłada razem ze Sparkiem. Tam niestety musili się zmierzyć z Ag3, alterem. Na 12 min przed zakończeniem Logić na chwilę ląduje na lifcie przy RA niestety winda go dojechała:D Bardzp dobra gra Altera na RL lift dzięki czemu, Ag3 mógł częściej wynosić kłady ;) 10 minut do końca a wynik wynosił 66:58 dla 3c,. Widać było, że walka będzie do samego końca. Lecz pewne przełamanie przyszło gdy logic na dłużej zadomowił się na RA a przewaga 3c zaczęła rosnąć. Niestety dzisiaj nie było skutecznego na tej pozycji. Logic trochę za często tracił RA i co rusz jego miejsce zajmował Generał i na zmiane ;) Lukah który grał pod RA potrzebował trochę czasu by wejść w odpowiednie tryby ;) pod koniec spotkania zmienił logica i naprawde wyglądał tam pozytywnie zaliczając bardzo dobry suport tej pozycji a jego gra z rg z minuty na minute wyglądała imponująco. Tymczasem próby w odzyskaniu RA przez graczy cBs nie przynosiły rezultatu. Tym razem przegrali zdecydowanie przez quada, który był całkowicie w posiadaniu 3c. Brakło tutaj zdecydowanie doświadczenia. A mapa kończy się wynikiem: 166:97
Gracz mapy Lukah ? Za dobrą grę pod RA

q2dm3

Składy:

Pierwszy pent pada łupek logica. Lukah bierze się za gre rg / megas, a alter góre gry nie skacze do lawy. Age za to zbiera ruady supportowany przez logica. Zaczęło wyglądać nieźle. 3 minuty gry a wynik 40:8 dla 3c. Po drugiej stronie Marian co zabawił chwile na rg niestety szybko tracił pozycję. Trochę przewaga zaczęla maleć a to zasługa Generała, który walczył za dwóch. Kolejny pent ponownie dla 3c a w jego posiadaniu niezawodny dzisiaj Ag3. Następnie duży pozytyw w drużynie cBs to sam kapitan Bony, któr bierze zdobywanie fragów na swoje barki. 10 minut do konca a wynik około 100:47, a 3 pent dla 3c i było już wiadomo, że drużyna gwiazd 3c zainkasuje w tym meczu 3 punkty. Końcówka meczu to trochę gorsze morale w zespole cBs sprawiły, że odpuścili grę do końca. Mapa kończy się wynikiem: 223:76 dla 3c

Gracz mapy Ag3 ? Zbieranie quada było dzisiaj perfekcyjne i skuteczne

Podsumowanie:
Mecz okrzyknięty hitem 3 kolejki ( wg Ankiety). W tym meczu naprawdę mogło być sporo emocji. W cBs zabrakło przede wszystkim doświadczenia. Nie mogli utrzymać swoich pozycji przez pełny wymair czasu, a odbijanie nie szło im najlepiej. Za to oglądanie dzisiaj 3c było miodem na serce. Ag3 grał pierwsze skrzypce. Alter miał dropy i ogólnie wyglądało to pięknie. Chłopaki na pewno po dzisiejszym dniu mogli podnieść swoje morale. Brawo 3c!

Graczem meczu zostaje wybrany: Ag3. ? dzisiaj dosłownie miażdżył kładem!