-----------Q2DM2-----------

Składy:
GOA: Daruś, Maq, Gruby, Gagarin
BoD: Exe, Myq, Pretor, Rookie

Początek spotkania chłopaki z BoD połapali swoje pozycję i zaczęła się piękna walka. Rookie pilnuje RA i myślę, że w tym zestawieniu bardzo dobre posunięcie. Exe gra swoje pod RA wspomagając Rooka. Maq i Pretor mieli trudne zadanie bo musieli mierzyć się z maq i spółką na quadzie. Bardzo dobra współpraca na RA, która układała się przez niespełna pół meczu miałą swój kres. RA zostało bowiem przejęte przez ekipię GOA, a na Red Armorze zagościł Darus, któremu co prawda zdarzały się małe wpadki, ale ogólnie gra na plus. Po stracie RA Chłopaki z BoD mieli większe pole do popisu. Myq pilnował skrupulatnie Lift RL, dzięki czemu Pretor mógł zbierać quady. Maq i Gagarin przeszkadzali tej dwójce jak mogli, Świetna akacja maq na 5 min przed końcem, gdzie RL dosięga dwóch zawodników BoD a ten zbiera quada. Niestety tym razem nie mógł z nim długo pograć. Bliżej końca meczu a Daruś jak został na RA tak stoi. Próby odbicia jego pozycji przez graczy BoD kończyły na panewce., a wynik im bliżej końca robił się coraz bardziej wyrównany. Na minutę przed końcem z Quadem latał maq dzięki czemu odrobił ponownie kilka fragów. Bardzo emocjonująca końcówka, a po pięknej walce wygrywa BoD! GG!
Mecz kończy się wynik/em 119:107 dla BoD

Gracz Mapy Pretor - po ciężkiej walce dał dużo cenny fragów swojej drużynie

-----------Q2DM5-----------

Składy:
BoD: Exe, Myq, Pretor, Bocian

W drużynie BoD w miejsce słabiej spisującego się Rookiego wchodzi Bocian, który już ostrzył swoje rg na graczy GOA. Początek mapy to przejęte RA na rzecz GOA pilnowane przez Gagarina. Niespodziewana sytuacja, GOA przejmuje prowadzenie po 4 minutach gry, jednakże ciągle nie mogli znaleźć swojego miejsca na górze walca. Po około 5minutach myq i Executor przejęli RA, a zaraz po tym wynik oscylował już w okolicach remisu. Ponownie zapowiadały się spore emocje. Gdy RA było w posiadaniu BoD, na walcu zadomowił się Daruś z Gagarinem starając się robić miejsce dla maq, który również nie rzadko zagląda po megasa. Dużo dobrego robił exe, gdy dopadał quada. Bardzo dobra Obstawa RA w przypadku przejęcia Quada przez GOA. W 10 minucie Gruby z Quadem nie mógł się tam dostać a ,to zaśługa mądrej gry BoD. Myq pilnujący RA robił to dzisiaj bardzo mądrze. Gdy wydywałąo się, że BoD odskoczyło na kilka punktów przewaga zaczeła topnieć szczególnie dzięki Darusiowi i maq, którzy często mogli korzystać z rg na walcu. Druga część meczu to naprawde dobra gra GOA, którzy postanowili sobie za punkt honoru trzymanie tej pozycji nad quadem. Bliżej końca a dobra obstawa walca przez maq i Darusia dała szanse dla Grubego by wyciągnąć kilka Quadów. W tej sytuacji faworyt W postacji graczy BoD nie wiedział zbytnio jak znaleźć sposób na GOA szukając często Amo u myq przy RA.
I tak 3 minuty do końca.a przewaga wynosiła zaledwie około 6 fragów. Na całe szczęście BoD Gruby nie wyniósł kilka ważnych kładów dzięki czemu był to czas na oddech i odskoczenie w końcówce rywalom. Było gorąco, ale ponownie BoD zachowało zimną krew.
Ponownie po wielkich emocjach mapa kończy się zwycięstwem BOD w stosunku: 111:86

Gracz Mapy Daruś
Wyróżniam gracza z przegranej drużyny, ale zasłużył tym, że przewyższył tutaj Bociana z rg

-----------Q2DM1-----------

Składy:
BoD: Bocian, Pretor, ABC, Rookie

HOME MAP Graczy GOA! Wszystkie oczy skierowane na maq. Czy uda mu się udźwignąć ciężar i zagrać taki mecz by zapewnić zwycięstwo swojej drużynie? Sam na pewno nie. Wg mnie GOA miało duże szanse, zwłaszcza z uwagi na roszady w składzie poczynione przez BoD. Exe i myq na ławce w ich miejsce ABC i Rookie. O ile w umiejętności ABC nikt nie wątpi tak dzisiaj Roocie, trochę gorzej. Zadanie Rookiego proste, ale jak odpowiedzialne. Często widziany na lifcie miał za zadanie niedopuszczenie graczy GOA od tej strony do roomu. Pierwsze 5 minut to walka ząb za ząb. I wynik praktycznie remisowy. ABC pięknie się spisywał, Wszedł głodny gry i pięknie odnalazł się przy wodzie siejąc postarach z rg wspomagany do tego przez Bociana z BoD ; ) niewątpliwie Ci dwaj utrudnili życie maq, który nie mógł doczekać się railgun?a w swoich rękach. Połowa spotkania, a przewaga wynosiła już około 30 frgaów, lecz wtedy GOA dopada w końcu rg i pozycję nad wodą. Dzięki czemu udało się tą już znaczną przewagę zniwelować. Do tego Daruś i Gruby w roomie, a Gagarin zerkał na lift było dobrym prognostykiem na dalszą część spotkania. Około 5 minut przed końcem, a z 30 fragów przewagi robi się 15. Zasługa duża szalejącego maq nad wodą. W tym czasie podchody zaczęło robić BoD wyczekując swojej okazji w boxie ; ) a tam nie kto inny tylko Pan Bocian. Minuta do końca i 10 fragów przewagi i wtedy wszyscy zadawali sobie pytanie czy zdążą ; ) i wiecie co? Nie zdążyli ; (
Mapa kończy się wynikiem:109:103

Gracz mapy ABC ? Ozdobą spotkania były jego pojedynki z maq
Wyróżnienie Maq - Ozdobą spotkania były jego pojedynki z abc

------Podsumowanie------

Niesamowite emocje w meczu, w którym BoD wygrywa 3:0. Każda mapa do dreszcze do samego końca. Najbliżej wygranej GOA byli na q2dm1 gdzie pokazali wszystkim piękny pościg. Niestety dla nich mądra gra BoD w końcówce bez pchania się pod celowniki zaprocentowała w ostatecznym rozrachunku. Zmierzyły się dzisiaj dwa wg mnie równe sobie klany. Tym razem faworyt wygrał dzięki czemu ostatecznie pozostaną na 3 miejscu w grupie B. GOA natomiast będzie oczekiwało na to czy BBC dogra swoje mecze przed końcem rundy zasadniczej.

Graczem meczu zostaje>> Pretor za występ na wszystkich mapach w drużynie BoD i super gre na quadzie na q2dm2 zapewniając swojej drużynie trudno wywalczone zwycięstwo.