Dzięki Sikor za sędziowanie (teraz kilka słów odemnie)

Pomimo tego, że gracze map wybrani kilka słów nie omieszkam napisać na temat co się wczoraj wydarzyło.
Mecz oczywiście oglądałem dlatego może zacznijmy tradycyjnie od 1 mapy.

----------------------------------q2dm6 ----------------------------------

Składy:
3c: Feeble, Alter_Szu, Ag3, Logic
qF: Simson, Roon, Tomi, 4bidden

3c w roli gospodarza wybiera 1 mapę. Jest to wybór o tyle zaskakujący, że jest to do tej pory Home Map ?Fanatyków?. W drużynie qF witamy 4biddena. Jest to już 74 gracz, który wystąpił w tej edycji plq2. Początek meczu ułożył się od razu pod dyktando 3c. Przejęli strategiczne pozycje na mapie, a sam Alter_Szu zbiera pierwszego quada, Ag3 zameldował się na rg i zaczyna się jego koncert. Początek mecz był zwiastunem solidnego pogromu. Ag3 vs Roon tak miała wyglądać walka na tej mapie. Niestety dla qF rg było nie odbica. Logic jak wieża nie do ruszenia stanął na BFG i trwał i trwał a quad był większą część mapy był wyciągany przez Feebla zwanego Markiego i Altera zwanego też Ojcem Mateuszem. Cały zespół jak zwarty kolektyw na tej mapie dążył do swojego celu. 3 minuty gry za nami a wynik 37:3, cóż za początek w ich wykonaniu! Gdzie jest Simson! A Simson zbiera quada i blew himself. Dpiero po kilku minutach Simsonowi udaje się wynieś quada, niestety natrafia na świetnie dysponowanego ag3 i jego rg. Dużo więcej zamieszania robił Feebl, który po wyciągnieciu quada siał spustoszenie i zament w szeregach qF. Sam Marek pokazuje świetne umiejętności przytszymująć wejście do quada z ssg. Przy tak umiejętnym graniu tej pozycji nie było siły na niego na tej mapie. Półmetek to już różnica 100 fragów i obraz gry się nie zmienia. 4Bidden widać, że wrócił po przerwie bo szukał ciągle swojego miejsca na tej mapie. Im bliżej końca to przewaga ciągle rosła i rosła. W ostatnich minutach to Simson jednak trochę odżył i udało mu się zebrać quady i zdobyć kilka fragów by mecz na tej mapie nie zakończył się jeszcze większą klęską. Mecz kończy się piękny zwycięstwem 3c 264 : 75

Gracz mapy: Ag3 - Zgodnie z wyborem Sędziego Sikora za doskonałe granie rg.

----------------------------------q2dm2 ----------------------------------

Składy:
3c: Feeble, Alter_Szu, Ag3, Lukah

Kolejna mapa i wybór qF pada na q2dm2. Tego jeszcze nie wybierali w tych rozgrywkach. Na placu boju w drużynie 3c melduje się lukach, któremu ustępuje miejsce Logic. qF bez zmian. Początek zmagań na tej mapie wróżył jednak większe emocje. Zwłaszcza, że przewaga 3c przez większą część mapy wynosiła tylko około kilkunastu fragów. Po kilku minutach Simsonowi udało się wejść na RA, ale jakże było moje zaskoczenie gdy nie dostawał zmienników tylko siedział tam z 9 HP i nie mógł w pełni komfortowo czuć się pilnując tej pozycji. Dlatego też jego obecność nie trwała tam długo, a jego miejsce zajął Ag3 z 3c. Ag3 odegrał tam bardzo ważną rolę, dodatkowo był wspomagany przez solidnie grającego Lukaha, który powolutku wraca do świetnej dyspozycji. Najwięcej działo się później na quadzie. Tam qF szukało swoich okazji i to z całkiem dobrym rezultatem. Nie dziwi tutaj jednak fakt ponieważ przesunęli tam praktycznie cały zespół. Feebl starający się grać quada z alterem troche problemów z wyprowadzeniem skutecznym quada. Jednak ponownie okazuje się, że gra na RA wygrywa ta mapę. Mapa kończy się wynikiem 135:118 dla 3c.

Gracz mapy: Ag3 - Zgodnie z wyborem Sędziego Sikora za solidne granie na RA.

Wyróżnienie: 4bidden

--------------------Podsumowanie--------------------
Gratulacje dla drużyny 3c. Wygrywają i będą mierzyć się w kolejnej rundzie z =PFH=.
Tym meczem kończy się piękne przygoda quake fanatics w plq2. Gratulujemy bardzo dobrej postawy. Ostatecznie plasuje się na miejscu 5-6. Myślę, że jest to sukces tej drużyny. Zaszli naprawdę wysoko i powinni być zadowoleni ze swojego wyczynu.
Pozostaje wybór gracza mapy

-----------------------------------GRACZ MECZU -----------------------------------

Wybór może być tylko jeden. Ag3 - za bardzo dobrą postawę na dwóch mapach, szczególnie za show na q2dm6.