Faint40:28
Rul34:41

Opis
Witajcie,
W hicie 7 kolejki PLQ2 mierzyły się ze sobą drużyny zajmujące 2 i 3 miejsce w ligowej tabeli, a mowa tutaj o drużynach PFH i ATH.
Całość wydarzenia mogliśmy śledzi w transmisji na yt dzięki uprzejmości D4ruSia, który dzielił się swoim komentarzem razem z Adim a także na ostatniej mapie z michaq. Link poniżej.

Mecz jeszcze przed jego rozpoczęciem elektryzował sympatyków obydwu klanów. Wszak większość osób opowiedziała się za zwycięstwem PFH w przedmeczowej zapowiedzi to wiadomo było, że ATH również zechce swoje 5groszy dołożyć.

Początek meczu zaczęliśmy od q2dm6. Mecz na tej mapie odbył się bez niespodzianek. PFH od początku skontrolowało strategiczne pozycję zwłaszcza Luczek na BFG i Rul na RG. Najwięcej do oglądania było w walce o quada, gdzie gracze ATH tacy jak Norman czy Michaq próbowali swoich sił i często rywalizowali o niebieską broń z faintem i ze mną. Ostatecznie PFH zwyciężyło różnicą 76 fragów.

Kolejna mapa to q2dm7. Mapa która przysporzyła najwięcej emocji, gdyż od początku walka toczyła się ząb za ząb. Był moment gdzie PFH odskoczyło na około 20 fragów, ale skuteczny comeback zaliczyli michaq i spółka, a to za sprawą przede wszystkim samego CL'a który skontrolował SSG przy wsparciu kolegów także i HB. Tego dnia muszę przyznać, że walkę CLów wygrał na tej mapie Mq. Gdy na około 3 minuty przed końcem wynik wskazywał remis V3non zadomowił się na RA wygrywając walke o pozycję z graczami PFH. Dodatkowo dołączył do niego wtedy Norman, który dzisiaj nie mógł zadomowić się dłużej na RL oraz Diaa. Wedy też był to moment, gdzie ATH odskoczyło na kilka punktów. Jeszcze na sam koniec nadzieje na wygraną dla PFH daje Luczek notując koronkową akcję z mg zabijając 3 zawodników i kolejnych z HB. Jednakże jego taniec przerwał V3non z grantem w ręku. Ostatecznie walkę na 'blasty' wygrywa ATH.

Ostatnią mapą jaka nam została była królowa Map. Mapa, gdzie liczy się czysty skil i trochę tp : D Mowa oczywiście o q2dm1. Tym razem do drużyny ATH dołącza warrior, który tym razem zdążył na mecz. Po nieprzespanej nocy dalej nie wiem jak to zrobił michaq mobilizując Zbyszka do udziału w tym meczu. Drużyną przeważająca dd początku do końca podobnie jak na dm6 była ekipa PFH. Zdetronizowanie ATH ma wodzie i nie dopuszczenie ich do walki na RG przynosiło owocne żniwo dla PFH, gdzie z każdą minutą powiększaliśmy przewagę. Ostatecznie to faworyt wraca z tarczą i wygrywa to spotkanie 2:1, zachowując szanse na rozstawienie w rundzie pucharowej.

A więc teraz najważniejsze czyli podsumowanie i wybór poszczególnych graczy na mapach i MVP całego spotkania:

q2dm6
---------------------
Graczem Mapy zostaje wybrany Rul za dobrą kontrolę RG i współpracę z zespołem
Wyróżnienie wpada w ręcę Normana, za iście zaciętą walkę na Q.

q2dm7
Graczem Mapy zostaje wybrany Michaq za mądrą grę na SSG i duży wkład w ostateczne zwycięstwo ATH
Wyróżnienie dla Rula, za sprawną kontrolę RL w całym spotkaniu.

q2dm1
Graczem mapy na q2dm1 zostaje ponownie Luczek za największy dorobek fragowy. Dobrą grę w roomie jak i wsparcie w wody w decydujących momentach.
Wyróżnienie dla V3nona, za wyróżniającą się postawę i ostatecznie zachowanie neta na plus.

--------------Podsumowanie--------------
Hit kolejki tym razem nie zawodzi. Emocję sięgnęły zenitu jeszcze przed meczem i będą nas trzymały pewnie do zakończenia ligi..

MVP całego spotkania zostaje wybrany Luczek. Najrówniejsza i wysoka postawa w całym hitowym starciu.
Wyróżnienie dla Normana, który notował największą ilość fragów w swoim zespole na każdej mapie.