R1cky13:30
eXecutor23:41
q2dm3

Opis
Mecz troche na szybko, wróci?am ze szko?y i tak wla?nie jako? wysz?o... Nie do??, ?e na szybko to pechowy:( W?a?nie dlatego nie dodaje screenów ani z dm7, ani z dm3, bo po prostu serwer pad? i mapy by?y dogrywane.. Dlatego przepraszam te? za staty, a raczej za ich brak:(
Co do meczu.. pierwsza mapa dm7..serwer Belar.. jedni chcieli na viperze grac, drudzy na przekór SQ, a? kto? zaproponowa? Belara, nrzekanie na pl ale ruszyli?my. W szeregach q2e zagrali regi, Pigmej, ivers oraz God, a w szeregach Bod Bocian, execotor, R1cky i r@fee. Od samego pocz?tku lekka przewaga q2e, od pocz?tku ra w r?kach tego? w?a?nie teamu, który jednak mia? momentami spore problemu z utrzymaniem go przez ca?y mecz i st?d w?a?nie ko?o po?owy meczu Bod dogania przeciwników i wynik kr?ci si? wokó? remisu. Na 4 minuty przed ko?cem nasz sererek sp?ata? nam figla i zonk.. no wi?c dogrywamy ostatnie minuty.. Troch? pechowo dla BoD, które mia?o gorsze respy i przed feralna przerw? traci?o raptem 5 fragów, tak dogrywka zdecydowanie nie dla nich i mapa zako?czona wynikiem 133:118
Trudno mi wy?oni? gracza mapy w tym zamieszaniu ale hmm, w pierwszej cz??ci podoba?a mi sie gra God-a na ra, zw?aszcza w pocz?tkowej fazie
Pocz?tek drugiej mapy dm5.. pytam, czy zmieniamy serwer? Wszystcy na?ekaj? na warunki ale daj? redi:D No ok gramy, w barwach q2e tym razem Broom, ivers, obuch i God, ekipa Bod bez zmian. Hmm troch? dziwne.. pocz?tek meczu to okolice rg wraz z quadem opanowane przez Bod, jednak od samego pocz?tku fragowo lepiej wygl?da?o q2e. Broom dzielnie pilnowa? ra, które w sumie w przeci?gu meczu w wi?kszo?ci nale?a?o w?a?nie do niego. Je?li by pisa? o quadach, pierwsze zdecydowanie exe ale pó?niej zacz?? podkrada? je w wi?kszo?ci obuch i w sumie to ró?nie bywa?o, przemiennie mniej wi?cej. Sytuacja przy rg wi? troch? zró?nicowana, zmienna ale prowadzenie do ko?ca q2e i wynik ko?cowy 122:70
Graczem meczu imo jest Broom, ktory mia? nice statsy 30/6 i ?adnie sobie radzi? na ra
A by?o tak pi?knie,.. kolejna mapa dm3 i znów zmiany w klanie q2e (tym razem zagrali Pigmej, regi, Broom i ivers). Ta mapa od samego pocz?tku nale?a?a do q2e, chocia? exe wykaza? si? sprytem i uda?o mu si? wykra?? spor? liczb? quadów, poza nimi pent o ile mnie pami?? nie myli te? dwukrotnie dosta?a si? do r?k BoD (na pewno jednego skrad? rafee i jednego R1cky). Okolice rg jednak to ju? wi?ksza przewaga q2e. Oczywi?cie nie odby?o si? bez niespodzianki i serwer pad?:( no i powtórka z rozrywki, dogrywanie mapy:/ Ogólnie ?adna gra brooma, ktory wyniós? najwi?cej quadow, niekiedy musz?c dzielnie o nie walczy?. Tak si? zastanawiam czy faktycznie du?a strata, ?e nie ma tych screenów, bo na zako?czenie mapy, jeden z teamów zachowa? si? conajmniej beznadziejnie tworz?c z ników " i tak chuj Wam w dupe":/ Mapa zako?czona wynikiem 167:83 po dodaniu fragów z obydwu cz??ci mapy.