Cynamun25:42

q2dm2

Ra w posiadaniu Jubego , dzielnie broni ra z rg a rakietnice rozdaje kolega z teamu zamiast sobie zostawic.
kolo quada 3 graczy md dzielnie walczacych o w/w powerupa , ktore z roznym szczesciem trafialy w rece md .
po 6 minutach gry md odbija ra na ktorym usadowil sie premon . Azrm walczyl o quada jak tylko mogl (co widac po jego statach)
ra w dalszym ciagu w posiadaniu graczy Md . Gracze S koncentrowali sie kolo quad poola oraz rejonie mgh skad starali sie skutecznie zbierac quady .
Lecz quady byly szybko zabijane w tym okresie meczu i zadna z druzyn nie mogla spozytkowac go w odpowiedni sposob .
Polowa mapy roznica 10 fragow na korzysc Md . Premon raz po raz urzadzal sobie wycieczki spadajac z ra ale dzieki Childowi ra armor dalej w posiadaniu Md.
Mimo posiadania armora MD nie potrafilo walczyc skutecznie o quada a przewaga zamiast rosnac pomalu malala . Na 5 minut przed koncem wynosila 5 fragow .
Premon dalej dzielnie utrzymywal reda z 18 hp . Sytuacja na mapie wygladala nastepujaco ze 2 graczy MD stalo na ra a 2 pozostalych bylo zabijanych przez graczy S , ktorzy skutecznie brali quada (George) i odrobili a nawet wyszli na prowadzenie.
1:40 do konca 4 fragi straty graczy MD . 30 sekund do konca dalej 4 fragi przewagi graczy S a ostatniego quada zbiera MD lecz zostal zabity i tak oto pierwsza mape po zacietym pojedynku wygrywa S .

Gracz mapy : MD.azrn

q2dm5

Poczatek MD ma ra oraz quada (zabity przez kolege z teamu) . Armor jednak dlugo nie pobyl w rekach MD odbijaja go gracze S , gdzie George mogl sie usadowic :]
Na walcu zaciete pojedynki gdzie minimalnie gora byli gracze MD a Darq po 4 minutach gry mial -1 na koncie . 5 minuta Md obija ra (azrn) , ktory biegnie po wzieci armora na walec zostawiac reda .
Nastepne quady zbieraja gracze Md , ktorzy odrabiaja strate do S . Walec w rekach S gdzie na ogol bylo 3 graczy tego teamu co jednak nie pomagalo w cale w zbieraniu quadow ...
8 minuta mapy S odibja reda oraz minimalne prowadzenie (4 fragi) . Dziwna taktyka S , ktorzy zamiast bronic walca to biegali kolo rl albo granatnika co jednak nie przeszkadzalo im w zbieraniu quadow
oraz kontrolowaniu ra .... 11 minuta walec przejety (w koncu) przez MD . Quad runy w wykonaniu graczy Md jednak pozostawialy wiele do zyczenia (konczyly sie smiercia) .
Rezultat (ku mojemu zdziwieniu) ciagle remisowy . 14 minuta 45-43 dla S . Walec dalszym ciagu w posiadaniu MD a armor S . Przewaga eSek z wolna zwiekszala sie (15 fragow 3 minuty do konca) . S przejelo walec .
Do konca mapy nic nie zmienilo sie juz i tak druga mape wygrywa S .

Gracz mapy : S.George

q2dm6

Uh... Juz po pierwszych minutach zapowiadalo sie na masakre graczy MD . Rg , bfg , rl/cg oraz quad w rekach S (wynik 20-0) . Naszczescie nie trwalo to dlugo i nastepnego quada zbiera MD oraz odbijaja Rg (lecz i to dlugo nie trwalo) . Chaild zbiera kolejne quady (odbija bfg) .
Tez nie wiem w sumie co tu opisywac gdyz haos na tej mapie udzielal sie obu teamom . Kolejne quady to loteria a posiadanie rg zmienialo sie za tak jak pojawiala sie nowy rejl .
na bfg dzielnie zaczal sobie radzic Kukiel i przewaga S zwiekszala sie . Po 10 minutach wynosila 30 fragow . Kolejne quady zbiera George i przewaga nadal rosla ...
Gracze Md od jakis dobrych 2-3 minut nie zdobyli ani jednego fraga ... w koncu fraga zbobywa Azrn . MD gralo (tak mozna bylo wyczytac z tego) w 4 rg co raczej nie bylo dobra metoda na zwyciestwo w tym meczu .
Kolejne quady byly na miejscu zabijane . 5 minut do konca 101-51 dla S . Pod koniec meczu Premon mogl nacieszyc sie quadem , ktorego najwyrazniej olal George (na szczescie pod koniec sie poprawil i zebral) .
Nic sie juz do konca mapy nie zmienilo i S wygrywa ostatnia mape a zarazem caly mecz 3-0 .

Gracz meczu : S.George

(sorki za bledy stylistyczne jak i ortograficzne :) )