Ag3nt31:43
Frogger7:22
Cool27:43

Q2DM6
Po sygnale startu obie druzyny rzucily sie na siebie w niemilosiernym pedzie, jednak chyba niezdazyly zauwazyc, ze na mapie jest duzo lawy i wynik po 10 sekundach to -2:-1 dla wd. Mapa ta byla mapa walki, jednak wd jakby bardziej w temacie dm6 i to wlasnie oni utrzymuja prawie przez caly mecz przewage 10 fragow, glownie za zasluga PRC, ktory jezeli dozyl spotkania z quadem to potrafil go wkorzystac. Gracz mapy - PRC pomimo tego ze w zaskakujacy sposob uzywal BFG niszczac przy okazji kilku swoich kolegow, a przy okazji tez siebie :D.

Q2DM7
Na slimy place obie druzyny zapowiedzialy ostra walke i tak sie stalo. Niemalze do ostatnich sekund 3c staralo sie dogonic wd, jednak duet Tabak i Prince okazali sie nie do zniszczenia przy redzie. Zaden team nie zdolal wybiec na przewage wieksza niz 15 fragow,a na 2,30 do konca 3c dzielily juz tylko 4 fragi od remisu. Gracze mapy Prince , Tabak.

Q2dm2
Do tej mapy gracze wd przystapili chyba za bardzo rozluznieni, gdyz od pierwszych minut 3c miazdzy wd - miazdzy bo wynik 35:8 mozna chyba tak nazwac. W nastepnych minutach gra sie wyrownuje i wd przegrywa juz tylko 20 fragami. Niestety (dla wd) lukah wynosi niemalze kazdego quada i niepozwala wd rozwinac skrzydel. Sytuacja sie pzredstawia nastepujaco Quad w poasiadaniu 3c, a red armor wd jednak ten powerup przechodzil wiele razy z rak do rak wiec 3c czasem mialo i widne i quada a wd - nic :D.
Lukah wynosi kolejne quady i pomaga swoim uzyskac przewage prawie 50 fragow - wow.