sober32:31
Lovaj15:30
v3non46:23

Oko?o godziny 19:30 mia? si? rozpocz?? mecz pucharu Polski pomi?dzy FOV a SNG.

Jak si? okaza?o fov by?o gotowe dopiero oko?o 20 i to po wykorzystaniu wszystkich darmowych minut przez wode.

Serwer wybrany wchodzimy i czekamy na 4tego gracza fov, ziobera (cz:3) który podobnie jak ja ping ma równy wysoko?ci wynagrodzenia dla bezrobotnych.

Kolejne pi?tna?cie minut i uda?o mi si? uzyska? informacje o mapach na jakich owe klany chc? gra?, kolejne 15 minut i coutdown started. :D

Klany wybra?y mapy SNG – dm2/dm5, FOV dm2/dm3 i oko?o 20:40 rozpocz?li?my mecz, zaczynaj?c od pierwszej dm2, z wyboru fov : )
Od samego pocz?tku marlboro dzielnie odpiera? ataki „fanatyków gorza?y” na redzie, a v3non raz po raz stara? si? wynosi? quady. O dziwo w okolicach tego powerupa bardzo dobrze radzi? sobie SIDO wraz z LUKA a pod windami mniej lub bardziej skutecznie fragownie uniemo?liwia? woda. Wynik remisowy i frag za frag utrzymywa? si? przez oko?o 16 minut (od 2 minuty mecz a? do 16, fov gra?o we 3 poniewa? ziober postanowi? opu?ci? team). Dopiero wtedy myq dna d?u?ej opanowa? okolice rl i skutecznie pozwoli? na zwi?kszenie wyniku.

Gracz mapy [SNG]myq

Drugie dm2 to mapa klanu sng, podobnie jak na pierwszej mapie tak i tutaj udzia? ziobera ograniczy? si? do countdowna, tym razem gracze sng nie przespali pocz?tku i zacz?li skutecznie fragowa? przez 4 minuty meczu wyklikali 30 fragów wi?cej ni? „gorza?kowicze” i nagle jak grom z jasnego nieba... BANKI CONNECTED. Szybki pick 3 minuty i starty wyrównane, od tej pory wyrazie by?o wida? ze na quadem dominuj? tylko gracze fov, ci?g?a walka o reda nie pozwala?a na skuteczne wykorzystanie reda armoa, na 1,5 minuty przed ko?cem przewaga FOV wynosi?a blisko 20 fragow i uda?o im si? odnie?? sukces na tej mapie

Gracz mecz FOV|sido

Kolejna mapa dm3 oczywi?cie FOV, wydawa?a si? ?e bezie jednostronnym widowiskiem ze wskazaniem na FOV, niestety dzielnie walcz?cy o ka?dy armor, ssg i quad skutecznie blokowa? skomasowane ataki fanatyków prowadz?c swój tim do zwyci?stwa.

Gracz mapy [SNG]v3non

Wynik 2:1 i mapa klanu sng, dm5. Do tej pory spor? si?a FOV by? SIDO niestety przed t? map? „bot” si? wysypa? i nie mog? zagra?, jedyny który próbowa? nawi?za? walk? walcz?c o quada by? luka, ale to za ma?o na furiata v3nona który dobr? gr? na tej mapie przepchn?? swój klan do kolejnej rundy.