vacek56:38
kreig24:13
G()4t37:48

Q2DM1
Mapka z wyboru TaC i to oni od samego poczatku prowadzenie. Goat zagniezdzil sie w pokoju i nie mial zamiaru go oddac enemy. Na wodzie railowal sobie Stasiek gdzie czasem graczom Sng udawalo sie na chwile ja odbic lecz nie na dlugo bo Stasiu szybko ich obijal:) W 10 min zenonowi i spolce udalo sie przejac pokoj, natomiast tic-taci usadowili sie na wodzie wynoszac kolejne raile i proboja ubic enemy w roomie z dystansu. Nawet im sie to udawalo zabijali po dwoch ale pojawialo sie kolejnych dwoch i tak w kolko:D Od 6 min Strangersi rozpoczeli wzmozone ataki na wode az w koncu w 4 minucie udalo im sie ja odbic ale kosztem rooma bo w nastepnej minucie go stracili. TaC jednak gralo rozsadnie i utrzymywalo ciagle przewage 60 fragow ktora wyniesli z pierwszych dziesieciu minut.
Gracz mapy: [TaC]Stasiek

Q2DM2
Mapa z wyboru Sng. Pierwszy quad dla TaC natomiast na ra usadowili sie zenony a konkretnie jego bliski kolega (bez podtextow) Marlboro. Za bardzo nie potrafili wykorzystac tej zacnej zbroji bo to ich przeciwnicy wiecej fragowali ale z czasem zaczeli sie rozkrecac, po 5 minutach byl wynik 29:21 dla TaC. Kazda nastepna minuta coraz bardziej wyrownana, sng zaczyna zbierac wiecej quadow za to traca ra czyli role sie odwracaja:) Przez kolejne 10 minut roznica fragowa nie przekraczala 5 fragow lecz ciagle na korzysc tic-tacow. W miedzy czasie mamy jednego holda, goat ma overflo lecz za chwile powraca i mozemy kontynuowac gre. Na kilka minut przed koncem zenonom udaje sie odbic reda lecz taci ciagle utrzymuja przewage 5-10 fragowa i tak pozostalo juz do konca meczu. 2:0 dla TaC.
Gracz mapy: [TaC]vacek

Q2DM3
Mapke wybraly oba teamy jako swoja druga. Pierwszy pent dla Marlboro, a quad dla TaC lecz zostal szybko ubity przez penta. Sng z zenonem na czele obejmuje prowadzenie lecz tylko na trzy pierwsze minuty. Kolejny minuty bardzo wyrownane, prowadzenie sie zmienia kilkakrotnie. Drugi pent zgarnia zenon lecz daje fory tacom i wskakuje do lawy z nim:D Na 5 min do konca mamy wynik 99:85 dla Sng. Wprawdzie zenon wskakiwal czesto do lawy ale jego team zdolal utrzymac ta mala przewage wygrywajac ostatecznie na tej mapie. Mamy 2:1.
Gracz mapy: [SnG]Marlboro

Q2DM3
Znow pierwszy pent dla Sng tym razem go zbiera sam zenon ktory po chwili tez zabiera quada i idzie fragowac po mapie co daje po pierwszych 40s gry wynik -1:-1 (:DD). Kolejny bardzo wyrownany mecz (nie mam tu teraz na mysli te -1:-1 ale przebieg calego meczu), prowadzenie znow czesto sie zmienia aczkolwiek wiekszosc gry prowadzilo TaC, lecz na 5 min do konca Sng obejmuje prowadzenie, zgarnia ostatniego penta. Odskakuja na jakies niecale 20 fragow. TaC jednak nie daje za wygrana i zaczyna odrabiac, dramatyczna koncowka ktora konczy sie wygrana Sng... 1 fragiem:O Mamy 2:2.
Gracz mapy: [SnG]v3non

Q2DM6
Decydujaca mape wybiera tac ktore ma lepszy bilans fragowy, wybor pada na dm6. Co tu duzo pisac, z kazda mapa mialem coraz wiecej browarkow za soba... wiem tylko ze Taci dobrze zaczely i wypracowaly sobie w pierwszych minutach ladna przewage fragowa. Po 10 minutach mamy wynik 80:35 dla tic-tacow. Okolo 6 minuty mamy hold gdyz venon zalicza oveflo. Wtedy juz bylo 120:45 dla TaC. Sytaucja na mapie nie zmienia do konca gry, taci maja znaczna przewaga i tylko powiekszaja swoj dorobek fragowy. Po zacietym meczu ostatecznie TaC wygrywa caly mecz 3:2 i przechodzi do nastepnej rundy.

Gracz meczu: [TaC]Stasiek