God40:35
Ivers41:39
ReGi26:67

Opis
Niedzielny wieczór okazuje sie by? najlepsz? por? do rozgrywania meczy i wiele ekip umawia pojedynki mi?dzy sob? w?a?nie na t? por?. Poniewa? nie zawsze obecna jest wystarczaj?ca ilo?? s?dziów znowu z ?awki rezerwowych wkraczam do akcji i s?dziuj?. Godzina 20:30 server Viper battle, napierdalanka eliarnych ziomali z executorami k?ejka dwa. Mimo spekulacji, ?e podobno 3m nie ma sk?adu, udaje nam si? zebra? wszystkich niezb?dnych graczy, ??cznie z minimalnie spo?nionym ibo. Mapy q2e to: dm2 dm8, 3M wybrali dm5 oraz dm7.

Zaczynamy od dm2. Z tego, co pami?tam, pierwszy quad dla brooma (który o dziwo by? trze?wy, chyba przez rang? meczu, nie móg? sobie pozwoli? na jakikolwiek spadek koncentracji) za to na wind? ra wjechal chyba marcinek. I tak przez jaki? czas czerwony pancerz w posiadaniu elitarnych za to quad wynoszony na przemian co skutkuje minimaln? przewag? 3m. Po 10 minutach q2e po wielu trudach wybija wszystkich na górze windy i zaczyna ubiera? si? w czerwone kamizelki. Wobec powy?szego ziomale koncentruj? si? na graniu quada, po jakim? czasie tak?e ra wraca w ich posiadanie. Na 5-6 minut przed ko?cem dzi?ki ?adnej akcji cudowny ma?olat bierze quada, podsadzony przez kogo? ze swojego teamu bierze tak?e mgh, nast?pnie podobnym trikiem dostaje si? na pó?k? RA, zak?ada kamizelk? i nie pozostawia w?tpliwo?ci chowaj?cym si? nad wind? ziomalom. Q2e osi?gaj? 10-15 fragow? przewag?. Na minut? przed ko?cem ziomale ostatnim zrywam odrabiaj?, bij? po respach i po chwili jest ju? tylko 15 fragów ró?nicy. Kto? z q2e rozpaczliwie wydaje rozkaz "chowa? si?". To czyni?c ko?cz? map? z 6-fragow? przewag? 127-121 dla q2e i 1:0 w mapach.
Graczem mapy Broom.

Przyszed? czas na map? ziomali z 3miasta: q2dm5. Minimalne korekty w skladzie q2e (patrzcie screeny) i zaczynamy. Pocz?tek podobnie jak na poprzedniej mapy. Score zbiera czerwony pancerzyk a z quadem p?ywa ktos z q2e. Przez pierwsze minuty wyrównana gra z minimaln? przewag? 3m. Quady brane na przemian, sytuacja w pokoju z czerwon? kamizelk? tak?e zmienia si? jak w kalejdoskopie. Po jakim? czasie sytuacja sie tam jednak stabilizuje. Panowa? zaczyna tam Broom, który pakuj?c si? do 100/200 zapewnia sobie praktycznie nietykalno??. Z armora korzystaj? tak?e inni z q2e. Jednak poirytowany to? sytuacj? ibo pokazuje, ?e nawet napakowanemu (obuch 100/200) przeciwnikowi nie pozwoli wzi??? quada i celnym slugiem spycha go do wody, gdzie inni ziomale z ssg i cg tylko czekaj? na ?atwy k?sek. Gracze 3m mimo, i? cz??ciej ?ykali powerupa, nie byli w stanie zmieni? sytuacji na mapie. Pod koniec stracili wiar? w szanse na zwyci?stwo i przewaga q2e drastycznie wzros?a. Ko?cowy wynik to 124-86 dla q2e.
Graczem mapy znowu Broom, który z powodzeniem broni? dost?pu przeciwnikom do ra.

Poniewa? q2e prowadzi?o 2:0 kolejn? map? by?a q2dm7, z wyboru 3M. Executorzy domagali si? swojej mapy, jednak gdy zosta?y im u?wiadomione zasady PP zaniechali krzyków. Skoro nie chcieli gra? dm7, my?la?em, ?e nie czuj? si? tam najlepiej i obawiaj? si? pora?ki. Ju? sam pocz?tek pokaza?, ?e si? myli?em. Od pierwszych minut przewaga q2e, która po paruminutach wynusi ju? 25-30 fragów. Ziomale wyra?nie nie maj? pomys?u na gr?, ibo gra rl, wi?c gracze q2e koncentruj? si? na ra ssg i hb. Chyba dlatego w?a?nie odnosz? sukces. Dobra postawa ibo i fragi gaava pozwalaj? tylko na zmniejszenie przewagi w ko?cówce meczu do oko?o 15 fragów. Na wi?ksz? zmian? wyniku by?o ju? za pó?no. Rezultat na tej mapie to 151-133 dla q2e
Graczem mapy Ibogine, za eff i postaw? na RL.

GG, chod? moim zdaniem ziomków scora sta? na wi?cej. Ostateczny wynik to 3:0 q2e i to oni przechodz? na praw? stron? drabinki. 3M maj? jeszcze szanse w koszyku przegranych. Graczem meczu Broom. Nie pij tyle to b?d? z ciebie ludzie.