Bocian33:52
q2dm3
brak informacjibrak informacji

Opis
W zwiazku z tym, ?e by? to mecz PP, ka?dy z teamów wybiera? po 2 mapy. BoD wybra?o dm1 i dm3, 3m dm3 i dm6. Po w?asnym losowaniu wypad?o od rozpoczecia map? wybrana przez 3m. Wi?c kolejno?? dwóch pierwszych map to: dm3, dm1 a trzecia w zale?no?ci od wyniku.
Po oczekiwaniach na komplet graczy 3m, po cie?kim wyborze serwera, zatrzymali?my si? na Belarze, 3,2,1...GO
Pierwszy pent i quad w r?kach BoD i uzyskanie minimalnego prowadzenia. Nie na d?ugo jak si? okaza?o, gdy? exe wykrada jeszcze tylko kolejnego quada i na tym si? ko?czy na kilka minut. Rg opanowana przez 3m, ?adna gra Gaava na tej pozycji i bardzo szybko wzrastaj?ca przewaga po stronie trzyemowców:) Wiekszo?? quadów iba, 3 kolejne penty zebrane na zmiane (ibo,exe,ibo). Z minuty na minut? ogromna przewaga 3m i wynik ko?cowy 216:75
Gracz mapy 3M.Ib0gine i 3M.Gaav za eff
Kolejna mapa to dm1 z wyboru BoD. Tutaj chyba koledzy executora mieli nadziej? na jak?s wyrównan? walk? ale niestety... Od pocz?tku przewaga 3M, które obj??o room (za spraw? iba w wi?kszo?ci) i okolice wody (z ma?ymi przerwami, kiedy to BoD próbowa?o si? tam rozgo?ci?). Niestety nawet przy ogromnej pomocy iba, który nami?tnie strzela? w swoich teamplayerów (g?ównie upatrzy? sobie Gaava, którego zabi? chyba 9 razy), gracze BoD byli bezradni, nawet exe nie widzia? wi?kszych szans na wygranie mapy, skomentowa? to tylko, ?e "jakie? lamy go bija" (czy?by?). W ka?dym razie do ko?ca mapy sytacja nawet na moment nie pozwoli?a s?dzi?, ?e losy mog? potoczy? si? inaczej, ani?eli 2:0 dla 3M
Gracz mapy 3M.Gaav za stalowe nerwy do kolegi:DDD
W zwiazku z sytuacja punktow? trzecia mapa to dm3, z wyboru BoD. Pocz?tek bardziej wyrównany ni? podczas pierwszej dm3 ale niekoniecznie daj?cy prowadzenie kolegom Executora, który zebra? pierwsze 2 quady, równiez pierwszy pent dla BoD (rafee). Niestety musia?am opu?ci? serwer przed po?ow? mapy i jak dalej losy si? toczy?y to nie mam poj?cia, gdy? zast?pi? mnie zenon (dziekuje:*). Wynik mapy 198:88
Przez pierwsz? po?ow? ?adna gra Iba i na tej podstawie wybieram go jako gracza mapy, a zarazem równo i nieobliczalnie (dm1:DDD) graj?cego wszystkie mapy playera:) GG
Na screenach mozna rowniez zauwazyc rowna gre Gaava wiec graczy meczu bedziemy mieli 2:)
P.S. Jak sie doprosz? o screena z pierwszej dm3 kogo? to uzupe?nie statystyki.