sho13:54

Opis
Mapy wybrane przez SnG to dm3 i dm2, przez ex-r dm6 i dm7
Mecz, za obopóln? zgod?, rozpoczynamy od dm3.
Pierwsze dwa quady zebrane przez dra, pierwszy pent w r?kach sapo. Pierwsze minuty to szybko rosn?ca przewaga rebelsów nad zenonkami. Kolejne quady nale?a?y do zenona (3 z rz?du bodaj?e) ale wcale to nie przynosi wi?kszego rezultatu poza tym, ?e wynik oscylowa? wokó? remisu. Z pova Marlboro mo?na by?o zauwa?y? nieko?cz?c? si? walk? o rg, gdzie skutecznie przeszkadza? mu barti z kompanami. Wi?kszo?? quadów w r?kach SnG, dwa kolejne penty zebrane przez zenona, ale o dziwo wynik dalej przypomina remis, minuty przewagi (naprawd? niewielkiej) zespo?u v3nona, nast?pnie zespo?u dra. Obserwuj?c gr?, bardziej mog?a si? podoba? wspó?praca SnG ani?eli rebelsów, ta gra by?a bardziej "pouk?adana", tylko dlaczego 4 minuty przed ko?cem rebelski prowadz?? Dra si? dwoi? i troi? ?eby przeszkodzi? zenonowi, który wspierany przez Neutrala odwali? kawa? dobrej roboty. Ostatnie minuty to zebranie si? SnG i szybkie odrobienie strat i doprowadzenie do ko?cowej wygranej wynikiem 124:103
Gracz mapy [SnG]v3non
Kolejna mapa to dm6 z wyboru [ex-r]
Tutaj ju? nie by?o niespodzianek...Je?li napisz?, ?e 95% quadów nale?a?o do zenona, to chyba ka?dy mo?e sobie wyobrazi? monotoni? tego spotkania? Rebelsi wydawali si? bezradni...Marlboro spokojnie fragowa? sobie w base, a jak tylko pojawia?y si? probelmy, to szalej?cy zenon z quadem pomaga? idealnie odzyska? t? pozycj?. Pierwsze minuty i wynik 40:7...Treningi zenonkowych ch?opców na tej mapie przynios?y ogromny sukces, dobre zgranie, wspó?praca i wynik 157:72 dla [snG]
Ostania mapa to dm7 z wyboru teamu przegrywaj?cego, czyli rebelsów.
Je?li inne pozycje by?y trudne do przewidzenia, tak pewna od pocz?tku by?am mia?d?acej przewagi Dra na ssg/hb. Nie pomyli?am si?, prawie za ka?dym razem co patrza?am na Dra, to ownowa? na tej pozycji. Niestety sam Dra meczu (mapy) nie wygra, a ?e ra ca?kowicie zdominowane przez zenka i Neutrala, rl te? w r?kach teamu synka, to wynik musia? da? przewag? [SnG] i zas?u?on? wygran? w meczu 3:0
Graczem meczu zostaaje... hmm, mam ma?y problem, pomimo ownuj?cych v3nona i neutrala na ra, imo tutaj Dra odwali? spory kawa? dobrej roboty i to on zas?uguje na to miano..
Graczem meczu zdecydowanie dzi? ZENON, który zadziwi? nie tylko chyba mnie... GG