Po 5 minutach uda?o nam si? wybra? serwer i tak samo szybko zacz?li?my gr?.

maq
gart
skG
drug

Na starcie quady w posiadaniu BoD, a RA dzielnie bronione przez skg, odpiera? ataki do 5 minuty meczu, kiedy to skuteczny atak quadrunnera od strony wody z lekk? pomoc? myq od ssg odbili pozycj?. Od tej pory z wi?kszym lub mniejszym skutkiem myq radzi? sobie z czerwona zbroj?, a Ricky po lekkim przestoju w wynoszeniu quadów zacz?? znów fragowa?, w momencie gdy BoD posiada?o RA, NB skupi?o si? na atakach na walec, by?o one jednak ma?o skuteczne cz?sto drug, maq i spó?ka atakowali pojedynczo bez ?adnego efektu, sporadyczne ataki w wi?kszej ilo?ci osób jednak przynosi?y efekty i udawa?o si? zebra? kilka quadów. Dwójka exe oraz Bocina bardzo ?rednio radzi?a sobie z obron? walca, cz?sto gin?li w kluczowych momentach (powerup). BoD mimo wszystko zas?u?enie wygrali map? dzi?ki lepszej organizacji gry.

drug

Najwi?ksze boje jak nie trudno przewidzie? toczy?y si? o RA, tutaj dwójka Ricky i Bocian stara?a si? dzielnie odpiera? ataki graczy NB, g?ownie maq i druga, przez 13 minut meczu wynik na korzy?? graczy BoD. 16 fragowa przewaga nie gwarantowa?a ostatecznego zwyci?stwa, elementem który zadecydowa? o ko?cowym triumfie by?o utrzymanie RL, które niemal?e przez ca?y czas by?o w posiadaniu myq. Exe z gartem toczyli pojedynki o ssg/hb jednak ci??ko powiedzie? aby który? z nich panowa? na t? pozycj?. Oko?o 13 minuty meczu Ricky zacz?? zbiera? kolejne pancerze, a Bocianowi uda?o si? nawet trafi? par? razy z ssgi przewaga fragowa BoD zacz??a rosn??. Taka sytuacja mia?a miejsce do ko?ca trwania mapy, BoD wygra?o tak?e i t? potyczk?.

drug

Pocz?tek niemal?e wymarzony dla graczy NB, niemal?e bo pent trafi? do BoD, po 3 minutach wynik 6:30 dla NB o dziwo 90% fragów z rg :) , z biegiem czasu BoD powoli zbli?a?o si? do NB drugi pent doprowadzi? do remisu, a przez kolejne 5 minut wynik waha? si? +/-2 fragi dla ka?dego z klanów, najlepiej w tym okresie wypada? Myq, który zawsze by? tam gdzie powinien i stopowa? rozp?dzaj?cych si? graczy NB, to wspomaga? Bociana na rg, za chwile ju? czy?ci? okolice ssg, a chwile pó?niej zbiera? rl, taki ot cz?owiek orkiestra. Ostatni pent tak?e w posiadaniu BoD i od tej pory fragowa? ju? tylko jednak klan, rola myq troch? zmala?a, Ricky zacz?? dzielnie wynosi? quady i BoD tak?e i tutaj wygra?o bezpieczn? ró?nic? fragów.

Gracz mapy:BoD|Myq

Gracz Mecz: BOD|MYQ

Pomimo, ?e ka?d? map? BoD wygra?o w miar? du?? ró?nica fragów, to gra wcale nie wygl?da?a przekonywuj?co, to raczej nie najwy?sza forma NB, a nie dobra gra BoD, sprawi?a, ?e wczoraj z 3 pkt mogli cieszy? si? bracia z Grajewa. Szkoda, ?e NB nie wytrzyma?o chocia? na jednej mapie naporu BoD, no có?, mo?e nast?pnym razem...